6:3
- : -
odehráno
x3m team SSK Future (sestava)
branky (asistence): 05:56 Jan Freund (Jan Jastřembský), 15:20 Jan Natov (Miroslav Mayer), 39:55 Jan Natov (Ondřej Riebauer), 44:31 Jan Natov (Ondřej Riebauer), 46:28 Jan Natov (David Žďárský), 48:37 Jan Freund (Petr Lacko), 48:57 Jan Natov (David Žďárský), 50:35 Petr Lacko (Ondřej Riebauer), 59:23 David Žďárský (Miloš Tyl)
Bulldogs Brno (sestava)
branky (asistence): 00:50 Luděk Ondráček (Ondřej Veselý), 08:15 Matěj Koňařík (Martin Koutný), 13:45 Luděk Ondráček (Ondřej Fabián), 26:13 Petr Kadlec (Tomáš Pavla), 42:28 Matěj Koňařík (Petr Kadlec), 53:29 Petr Kadlec (Luděk Ondráček), 58:35 Luděk Ondráček (Michal Kotlas)

x3m team SSK Future - Bulldogs Brno 9:7
6. Jan Freund, 16. Jan Natov, 40. Jan Natov, 45. Jan Natov, 47. Jan Natov, 49. Jan Freund, 49. Jan Natov, 51. Petr Lacko, 60. David Žďárský - 1. Luděk Ondráček, 9. Matěj Koňařík, 14. Luděk Ondráček, 27. Petr Kadlec, 43. Matěj Koňařík, 54. Petr Kadlec, 59. Luděk Ondráček; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 355; zásahy brankářů: Adam Hudec 30 - Filip Kejík 17; po třetinách: 2:3, 1:1, 6:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině - SSK Future 12, Bulldogs Brno 13
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Vítka: Rozhodl počet obdržených branek ve třetí třetině, kdy jsme byli v obraně laxní. Přes vysoký počet vstřelených branek jsme byli neproduktivní.
60:00
Nejlepší hráči - SSK Future - Jan Natov, Bulldogs Brno - Luděk Ondráček
60:00
Komentář trenéra domácích SSK Future Jiřího Nováka - Konečně povedené utkání, vítězství jsme si zasloužili. Ve třetí třetině jsme nedali Brnu šanci.
60:00
59:23
Timeout x3m team SSK Future
59:23
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil David Žďárský, asistoval Miloš Tyl (9:7).
59:23
Gól do prázdné brány vstřelil David Žďárský.
58:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Michal Kotlas (8:7).
57:40
Timeout Bulldogs Brno
57:40
Hosté jsi vzali time-out ,aby jsi připravili závěrečný tlak.
55:41
Vyloučen hráč Ondřej Fabián družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
53:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Luděk Ondráček (8:6).
52:27
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za opakované přestupky.
50:35
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Petr Lacko, asistoval Ondřej Riebauer (8:5).
50:35
Brno nedokáže odrážet útoky future ,takže padá jeden gól za druhým.
48:57
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Natov, asistoval David Žďárský (7:5).
48:37
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Freund, asistoval Petr Lacko (6:5).
48:37
Future dokonává obrat.
46:28
46:28
Jan Natov je dnes k neudržení, dnes je to už jeho 5. gól.
44:31
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Natov, asistoval Ondřej Riebauer (4:5).
44:31
Z rychle využité přesilovky skóruje Jan Natov a zkompletoval hattrick.
44:29
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
43:08
Po tlaku Future získal míček Matěj Koňřík a z protiútoku zvýšil náskok bulldogs.
42:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Petr Kadlec (3:5).
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině - SSK Future 7, Bulldogs Brno 15
40:00
39:55
39:55
Po nádherně sehrané standartce skóruje Jan Natov.
38:11
Hra je nahoru dolů ,ale žádné šance.
35:38
Hráči Bulldogs okupují gólmana hudce ,ale ten zatím odolává.
34:24
Vyloučen hráč Martin Rebro družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za bránění ve hře.
32:55
Po obrovské šanci Freunda pouze zvoní tyč.
26:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Tomáš Pavla (2:4).
26:13
Po hrubé chybě gólmana Hudce skóruje Petr Kadlec.
24:14
Knotek teď nastřelil tyčku Hudcovi branky, dobíhající útočník Brna nestihl míček dostat za záda golmana Future.
23:32
Ve druhé třetině se hraje nahoru dolu, šanci Tyla Kejík vytěsnil. Na druhé straně Hudec efektně proti navrátivšímu se Kotlasovi.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině - SSK Future 6, Bulldogs Brno 9
20:00
19:52
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
16:18
Kejík teďneudržel pomalý míček a svému týmu pořádně zavařil.
15:20
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Natov, asistoval Miroslav Mayer (2:3).
15:20
Tři vteřiny po uplynutí trestu se prosazuje Natov.
13:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Ondřej Fabián (1:3).
13:17
Vyloučen hráč Petr Kadlec družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
13:12
Brno šlo tentokrát přečíslení tři na jednoho.Ale znova narazili na skvělého Hudce.
12:23
Brno šlo přečíslení 2:1.Perfektním zákrokem se prezentoval Hudec.
08:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Martin Koutný (1:2).
08:15
Koňařík se na středu ocitl sám a nedal Hudcovi šanci.
06:44
Pochybě domácí obrany šel sám na Hudce Veselý.Míček se mu zamotal pod nohama a k tomu si přivodil zranění a odkulhal do šatny.
05:56
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Freund, asistoval Jan Jastřembský (1:1).
05:56
Pěkná samostatná akce Freunda.Na jeho střelu byl Kejík krátký.
05:08
Riebauer zkoušel překonat Kejíka z úhlu.Trefil pouze boční sít.
03:14
Diváci mohou zatím sledovat velmi kvalitní utkání s hodně šancemi na obou stranách.
00:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Ondřej Veselý (0:1).
00:50
Ondráček se ocitl sám před Hudcem a nemýlil se.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Oskar Novák a Přemysl Škaloud.
00:00
00:00
Extraligový florbal v Teplicích táhne.Hala je velmi slušně naplněna.
00:00
Line up domácích-Hudec-Rebro.Jastřembský-Riebauer,Lacko,Freund hosté-Kejík-Kotlas,Pavla-Koňařík,Kadlec,Koutný