6:2
- : -
odehráno
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 07:46 Tom Ondrušek (Johan Von der Pahlen), 08:04 Tomáš Vávra (Dušan Přívara), 16:44 Martin Richter (Michal Podhráský), 24:33 Johan Von der Pahlen (Michal Podhráský), 27:58 Tom Ondrušek (Johan Von der Pahlen), 30:38 Tom Ondrušek, 35:20 Dušan Přívara (Martin Richter), 50:58 Dušan Přívara (Michal Podhráský), 52:12 Jan Olšiak, 54:06 Juraj Matějka (Jan Olšiak), 55:23 Tomáš Rákosník (Tom Ondrušek), 57:55 Aleš Hlavička (Tomáš Fait), 59:30 Tom Ondrušek (Johan Von der Pahlen)
FbŠ JUREX Bohemians (sestava)
branky (asistence): 19:47 Michal Kubert (Ondřej Dušek), 22:50 Ondřej Dušek, 42:49 Michal Kubert (Tomáš Kindl), 58:09 Jiří Jakoubek (Jakub Květoň)

Tatran Omlux Střešovice - FbŠ JUREX Bohemians 13:4
8. Tom Ondrušek, 9. Tomáš Vávra, 17. Martin Richter, 25. Johan Von der Pahlen, 28. Tom Ondrušek, 31. Tom Ondrušek, 36. Dušan Přívara, 51. Dušan Přívara, 53. Jan Olšiak, 55. Juraj Matějka, 56. Tomáš Rákosník, 58. Aleš Hlavička, 60. Tom Ondrušek - 20. Michal Kubert, 23. Ondřej Dušek, 43. Michal Kubert, 59. Jiří Jakoubek; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 2 + Petr Heřmanský 5:2; využití: 2:1; diváků: 227; zásahy brankářů: Martin Novotný 22 - Lukáš Mück 29, Jiří Šifner 2; po třetinách: 3:1, 4:1, 6:2;
60:00
Komentář trenéra Bohemky Jirovského: Výsledek odpovídá výkonu. Nevyvarujeme se hloupých chyb, které nás stojí lepší výsledkové vyjádření. Soupeři gratuluji k bodům a přeji hodně štěstí do play-off.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tatran 16 - Bohemians 10.
60:00
Nejlepší hráči: za Tatran Tom Ondrušek; za Bohemians Michal Kubert.
60:00
Komentář trenéra Tatranu Zahalky: Dnešní zápas nás před playoff moc neprověřil, ale aspoň jsme se dostali do herní pohody.
60:00
Střely na branku celkem: Tatran 44 - Bohemians 26.
60:00
59:30
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Johan Von der Pahlen (13:4).
58:09
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Jakub Květoň (12:4).
58:09
Jakoubek si vychutnal Novotného, když ho přeloboval!
57:55
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Aleš Hlavička, asistoval Tomáš Fait (12:3).
57:55
V exibičním závěru utkání se do statistik zapisuje i Hlavička!
55:23
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Tomáš Rákosník, asistoval Tom Ondrušek (11:3).
55:23
Krásnou trefou z půlky hřiště se prosazuje Rákosník!
54:06
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Juraj Matějka, asistoval Jan Olšiak (10:3).
54:06
Olšiak tentokrát v pozici asistenta. Našel Matejku, který ač v pádu, tak zavěsil.
52:12
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Olšiak bez asistence (9:3).
52:12
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Šifner družstva FbŠ JUREX Bohemians
52:12
Olšiak sice nadvakrát, ale přece překonal Mucka. Využil tak příhru Garčara.
50:58
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Dušan Přívara, asistoval Michal Podhráský (8:3).
50:58
Přívara natáhl, popoběhl, podíval se, vystřelil a skóroval!
49:20
Aktivní presing domácích dělá Bohemce problémy. Tatranu se ale nedaří trestat..
47:35
Fait našel na brankovišt Ondruška, ten ukázkově předvedl co všechno se taky dá netrefit!
46:30
Hra se v určitých fázích mění ve sprinterské souboje na obě strany, což oku florbaluchtivého diváka příliš nelahodí..
42:49
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Kubert, asistoval Tomáš Kindl (7:3).
42:49
V poslední vteřině pětiminutového prodloužení Kubert využívá střelou z dálky dlouhou početní převahu!
41:40
Ve stále pokračující přesilovce vidíme šance na obou stranách!
40:00
40:00
Střely na branku ve druhhé třetině: Tatran 16 - Bohemians 10.
40:00
39:30
Nezasvěcený divák by si ani nevšiml, že se hraje přesilovka...
37:50
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Omlux Střešovice na 5 minut za hrubost.
37:50
Heřmanský nechtěně zasáhl Růžka holí do hlavy a bude potrestán.
36:30
Garčarův pokus efektně vyrazil levým "betonem" Muck!
35:20
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Dušan Přívara, asistoval Martin Richter (7:2).
35:20
Richter svou nezištnou příhrou nedal Přívarovi šanci neskórovat!!
32:00
A máme tady zprávu pro příznivce bílého sportu, Hájek v rozhodujícím pátém zápase Daviscupu ztratil první set!
30:38
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Tom Ondrušek bez asistence (6:2).
30:38
Tom Ondrušek kompletuje povedenou střelou hattrick!
29:00
Vávra běžel sám na Mucka, nevymyslel však nic gólového.
27:58
27:58
Domácí skórují v oslabení. Důrazem se prosadil Tom Ondrušek!
27:29
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:29
Střet před střídačkou domácích posoudil sudí jako nedovolený a Garčar, ač s tím očividně nesouhlasí, usedne na trestné..
26:20
Přívara se ocitl sám před Muckem, chvilku na to dostal příhru, ale vystřelil jen do připraveného golmana.
24:33
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Michal Podhráský (4:2).
24:33
Tomu se říká rychlost. Janů se ani na trestné neohřál a Pahlen bleskově využívá přesilovku!
24:31
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
22:50
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Ondřej Dušek bez asistence (3:2).
22:50
Po chybě v rozehrávce snižuje Dušek střelou, kterou ještě otřel o nohu Ullmanna.
22:00
Fridrich se snažil lišácky přehodit Mucka na zadní tyč, leč provedení tak dokonalé nebylo.
20:01
Přívara zvyšuje ve svůj prospěch vyhraná buly nad Kindlem na 2:0!
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Tatran 12 - Bohemians 6.
20:00
V prní přestávce se nám představují naděje z elévů Tatranu i Bohemky, kteří představují své umění zaplněným tribunám.
20:00
19:47
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Kubert, asistoval Ondřej Dušek (3:1).
19:47
Napodruhé se již Kubert nemýlí! Taženou střelou vystrašil pavouky v levém horním rohu domácí branky!
18:40
I bohemáčtí snipeři o sobě dávají vědět. Kubert ale nedokázal svůj pokus vměstnat mezi tři tyče Novotného svatyně..
16:44
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Richter, asistoval Michal Podhráský (3:0).
16:44
Richter napřáhl ke střele, kterou umístil krásně k tyči! Střelu jistil Pahlen, který ve snaze dorazit balon, jež byl již v bráně, zlomil svou hokejku!
16:18
Vyloučen hráč Jiří Jakoubek družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za sekání.
14:40
Marty Richter je při chuti a baví obecenstvo líbivými kličkami!
12:27
Přesilovka toho přinesla spíše méně než více. Viděli jsme pár střel končících v rohu hřiště.
10:27
Vyloučen hráč Juraj Matějka družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:00
Ukazatel držení balonu vyznívá podstatně lépe pro střešovické borce a to se domácím fans líbí!
08:04
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Tomáš Vávra, asistoval Dušan Přívara (2:0).
08:04
Tomáš Vávra prokázal bobříka z orientace, když se našel na brankovišti a nekompromisně zavěsil!
07:46
07:46
Akce po ose Pahlen - Fridrich - Ondrušek zakončuje posledně jmenovaný krásně umístěnou střelou na vzdálenější tyč!
07:00
Klimeš o sobě dává opět vědět, krásnou střelou mířící do horního rohu branky poškádlil Mucka.
06:00
Hlavička strefil z první skákavý balon, jeho vysoký střelecký pokus však spíše aspiroval na home-run.
04:50
Klimeš se pohlednou kličkou uvolnil a přihrávkou středem vyzval Matejku ke skórování, ten s jeho nabídkou nenaložil nejlépe..
03:20
Na tempu utkání je zatím znát, že o mnoho nejde..
01:40
Domácí točí kompletní tři útočné pětice, zatímco Bohemka nemá patnáct hráčů ani v zápise..