1:2
- : -
odehráno
FBC Remedicum Ostrava (sestava)
branky (asistence): 11:49 Jiří Curney (Zdeněk Žák), 12:36 Robin Žydel (Petr Skácel), 22:34 Dominik Hanic (Jiří Curney), 24:11 Dominik Hanic (Jiří Curney), 27:40 Jiří Curney, 28:55 Jiří Curney (Petr Krzyžanek), 32:48 Dominik Hanic, 57:00 Jiří Curney (Michal Šmída)
BILLY BOY Mladá Boleslav (sestava)
branky (asistence): 13:48 Radim Křenek (Štěpán Slaný), 31:40 Jaromír Ekl (Petr Novotný), 32:28 Jaromír Ekl (Jiří Bouška), 39:21 Jaromír Ekl (Petr Novotný), 57:37 Jaromír Ekl (Petr Novotný), 59:41 Petr Novotný

FBC Remedicum Ostrava - BILLY BOY Mladá Boleslav 8:6
12. Jiří Curney, 13. Robin Žydel, 23. Dominik Hanic, 25. Dominik Hanic, 28. Jiří Curney, 29. Jiří Curney, 33. Dominik Hanic, 58. Jiří Curney - 14. Radim Křenek, 32. Jaromír Ekl, 33. Jaromír Ekl, 40. Jaromír Ekl, 58. Jaromír Ekl, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3 + Petr Novotný 5; využití: 3:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Jan Ogrocki 15 - Jakub Koráb 28; po třetinách: 2:1, 5:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Stožického : Při hře ve 4 se zápas nevyhráva, gratulujeme soupeři k výhře
60:00
Nejelpšími hráči byli vyhlášení za Billy Boy Mladá Boleslav Jaromír Ekl a za Remedicum Ostrava Dominik Hanic
60:00
Střely celkem : 36 - 21
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka : Boleslav hrálo pořád ve 4 jelikož se mi zdálo, že si spletli halu, tady se hraje florbal a ne hokej. Rozhodlo srdce a bojovnost! Děkuji za super výkon!
60:00
Střely ve třetí třetině v poměru 14 - 9
60:00
59:41
Timeout FBC Remedicum Ostrava
59:41
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Petr Novotný bez asistence (8:6).
57:37
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Petr Novotný (8:5).
57:00
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jiří Curney, asistoval Michal Šmída (8:4).
48:44
Vyloučen hráč Ivo Veselý družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za bránění ve hře.
39:21
Rozhodčí neposoudili obraný zákrok na Hanice v samostatném úniku za faul a na druhé straně dovršil hattrick Jaromír Ekl
36:17
Křenek v brejku nepřekonal ostravského Ogrockiho
35:26
Slaného střelu schytal Honza Daniš
32:48
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Dominik Hanic bez asistence (7:3).
32:48
A další hattrick, tentokrát v podání Dominika Hanice, vymetl roh boleslavské brány
32:28
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jiří Bouška (6:3).
28:55
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (6:1).
28:55
Curneymu zápas vychází na jedničku a v půlce druhé třetiny završuje hattrick
27:40
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jiří Curney bez asistence (5:1).
27:40
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
25:54
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 5 minut za hrubost.
25:54
Novotný dostává 5 minut za faul na kapitána Hanice
24:11
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Dominik Hanic, asistoval Jiří Curney (4:1).
16:07
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
13:48
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Radim Křenek, asistoval Štěpán Slaný (2:1).
13:48
Křenek od mantinelu vymetl šibenici ostravské brány
12:36
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Robin Žydel, asistoval Petr Skácel (2:0).
12:36
Žydel předvedl svou klasiku...zadovka zpoza těla z poloviny hřiště a posílá Ostravu do dvoubrankového vedení
11:49
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jiří Curney, asistoval Zdeněk Žák (1:0).
11:49
PO rychlé výměně na mantinelu se prosazuje Jiří Curney
11:24
Vyloučen hráč Pavel Bouška družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za blokování hokejky.
09:21
Skácel prokličkoval přes obranu ale nedokázal míček zavěsit do odkrytého rohu brány
06:58
Boleslav měla mnoho příležitostí, ale Ostrava vyloučení přežila bez inkasovaného gólu
05:49
Robin Žydel teď vytlačil míč snad z brankové čáry
04:58
Vyloučen hráč Dominik Hanic družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.