1:3
- : -
odehráno
FBC Kladno (sestava)
branky (asistence): 05:38 Tomáš Leipner (Jan Louvar), 39:49 Jan Hněvkovský (Martin Ryneš), 43:30 Martin Ryneš (Jan Hněvkovský)
FbŠ JUREX Bohemians (sestava)
branky (asistence): 09:50 Lukáš Janů (Adam Růžek), 37:11 Lukáš Janů (Michal Kubert), 44:49 Michal Jedlička, 56:02 Marek Hluchý (Tomáš Kindl), 59:12 Michal Jedlička

FBC Kladno - FbŠ JUREX Bohemians 3:5
6. Tomáš Leipner, 40. Jan Hněvkovský, 44. Martin Ryneš - 10. Lukáš Janů, 38. Lukáš Janů, 45. Michal Jedlička, 57. Marek Hluchý, 60. Michal Jedlička; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Lukáš Mück 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:3;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Tomáš Leipner družstva FBC Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:59
Ohlasy trenérů. Bohemians Jirovsky - neprilis pohledne utkani, jehoz dulezitost odpovidala vyrazu utkani. Podarilo se nam promenovat sance. Vitezstvi stastne a zaslouzene.
59:59
Nutno zminit dvojici sudich, kteri rukou nerozdilnou prispeli k paradnimu utkani a jiste se na ne budeme na Kladne opet tesit. Zluta barva jim jiste slusela.
59:59
Nejlepsi Hraci utkani. Kladno - Bobisud, Bohemians - Janů
59:59
Ohlasy treneru. Kladno, Janecek - Dnesni utkani jsme nezvladli v oblasti discipliny. Gol v oslabeni a dvakrat z trestneho strileni byl nas hrob.
59:59
Pomer strel treti tretina 10:8
59:12
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Jedlička bez asistence (3:5).
59:12
Ruzek byl srazen kdyz sel sam na golmana.Jedlicka samozrejme promenil
58:47
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
58:22
Timeout FBC Kladno
57:47
Serie sanci Kaldna vyrovnani nprineslo
56:03
Střelu Hluchyho bobisud nevidel ....ani neslysel.
56:02
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Marek Hluchý, asistoval Tomáš Kindl (3:4).
54:30
Bomba Rynese malem obratila Mucka kolem osy
51:21
Po necekane ztrate Janecka prudka strela FBS na Bobisuda. Perfektne skluzem kryje
50:51
Kladno ubranilo
49:38
Bohemians dobre kombinuje, ale ovoce nenese
48:48
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva FBC Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
44:50
Rynes hral v brankovisti a narizene trestne strileni bylo lahudkou pro Jedlicku
44:49
44:12
Vyloučen hráč Lukáš Reymar družstva FBC Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
43:31
To se to strili do prazdne branky :-) Hnevkovsky nasel volneho Rynese
43:30
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Martin Ryneš, asistoval Jan Hněvkovský (3:2).
43:00
Ruzek sam na golmana, ale to by tam nemel byt dnes výtečný Bobisud, ktery nohou vytesnil
40:08
Po rozehravce strilel Janeček a balon plachtil tesne vedle prave tyce.
40:00
40:00
39:59
Pomer strel 6:9
39:50
Jan Klika Hnevkovsky vyslal propagacni strelu na Mucka a hostujici obrance perfektní lobovanou tečí přehodil vlastniho brankare.
39:49
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Martin Ryneš (2:2).
37:12
Autorem branky spíše domácí Leipner, který ztrátou balonku na půlce vybídl Janů ke skórování
37:11
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Lukáš Janů, asistoval Michal Kubert (1:2).
34:45
Kladno hodně chce. Muck, ale nechce.
32:30
Kladno posunulo sve napadani o par metru blize k Muckovi a hra tak zacina nabirat na zajimavosti
31:20
Bobisudovi zrejme spoluhraci po zapase pozlati ruce....rukou, takrka pred vykloubenim, tezkou strelu vytahuje do bezpeci
30:35
Spise pretlacovana než hra ve florbal
27:33
Dušek z vrchopu brankovisti po hezke souhre trefuje pripraveneho Bobisuda
25:47
Nejdrive Sluka testuhodne promáchl nacechranou prihravku Leipnera a nasledne zcela zbytecne frustrovan na pulici care posekal soupere
25:46
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva FBC Kladno na 2 minuty za sekání.
23:56
Kryiticky moment v Bobisudove brankovisti kdy domaci golman videl strelu na posledni chvili a zalehnuvsi balon telem se tak tak orientoval a opet na brankove care zazracne zachytil
21:00
Oba tymy dbají na defenzivu. Vyhodu hry z kopce nyni maji domaci....
12:49
Tak dlouho Janeček váhal se střelou až se unavil a slabou strelou trefuje obranu soupere
11:15
Janeček skryl za kotnik nebezpecnou strelu ale Muck nenachytán
09:51
Vyrazeny balon Bobisuda do branky dohladil Janů
09:50
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Lukáš Janů, asistoval Adam Růžek (1:1).
08:26
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva FBC Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:06
DIvycky slabsi navstevu plne kompenzuji oba tabory "fans". V hledisti je šest bubnu, ctyri rehtacky, dve trumpety, jeden slavik a bugr preveliky. Predpokladam, ze za chvili nas nekdo udá....
05:39
Kladenska souhra a znovunalezeny Leipner na jedna nula
05:38
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Jan Louvar (1:0).
05:12
FBS velmi blizko golu, kdy Ruzek jiz prekonal Bobisuda, ale ten nastesti neistrihanym drapkem vytahl z barnkove cary.
03:10
Nic nebezpečneho se nekonalo
01:03
Domácí Sluka tvrdě atakoval Mucka a ostrý jazýček na lavičce hostů znamená první oslabení a šanci Kladna
01:02
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Oskar Novák a Přemysl Škaloud.
00:00
00:00
Dobry den ze slunecneho Kladna. Dnes vyjímečně z přetlakové haly, ktera je perfektne pripravena na prvni utkani play-down.
00:00
Domácí berou zápas velmi odpovědně. Rozvicku, kterou sledujeme jsme na kladenske pude jeste nezazili....
00:00
Zahajovací sestavy. Domácí FBC Kladno - G - Bobisud, Ú - Ryneš M., Ryneš D., Hněvkovsky J. O - Slivka, Hnevkovsky O. , FBŠ Jurex Bohemians G - Muck, Ú - Bagin, Jedlička, Růžek, O - Janů, Kubert