0:2
0:1
odehráno
FBC Kladno (sestava)
branky (asistence): 11:16 Marek Zapletal (Tomáš Janeček), 20:53 Jan Hněvkovský, 24:58 Ondřej Hněvkovský, 31:17 Tomáš Leipner (Marek Zapletal)
FbŠ JUREX Bohemians (sestava)
branky (asistence): 06:41 Ondřej Dušek (Marek Chlumský), 28:27 Michal Jedlička (Lukáš Mück), 44:58 Michal Jedlička (Tomáš Kindl), 45:30 Lukáš Janů (Adam Růžek), 61:44 Lukáš Kuncman (Ondřej Kozák)

FBC Kladno - FbŠ JUREX Bohemians 4:5p
12. Marek Zapletal, 21. Jan Hněvkovský, 25. Ondřej Hněvkovský, 32. Tomáš Leipner - 7. Ondřej Dušek, 29. Michal Jedlička, 45. Michal Jedlička, 46. Lukáš Janů, 62. Lukáš Kuncman; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 160; zásahy brankářů: Jan Bobisud 31 - Lukáš Mück 25; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2, 0:1;
61:44
61:46
Loucime se s vami z poradu s Internetem za Florbalem.
61:45
Reakce treneru po utkani. Kladno, Janecek - Vyrovnané utkání se stastnejsim zaverem pro soupere. Pokud hraci nebudou dodrzovat taktiku, tezko lze uspet. Bohemians, Brož - Stejně jako vcera na nas byla znat nervozita. Za predvedeny vykon v prvni a treti tretine jsme si zaslouzili vyhrat.
61:45
Njdrive schovane strela trefila Bobisuda do helmy, balon odrazeny nalevo do prsou Bobisuda a nakonec druhou odrazenou strelu usmernil Kuncman
61:45
Nejlepsi hraci utkani. Bohemians Jedlicka, Kladno Jan Hnevkovsky
61:45
Pomer strel v prodlouzeni 1:2
61:44
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Ondřej Kozák (4:5).
57:48
Hra se pritvrzuje. Hnevkovsky odeslal Kindla mimo hriste.
45:31
Kladno prislo o dva muze v poli a to se tresta v nejvyšší sazbě z hole skvěle hrajícího Jedličky. Nasleduje vstrelena branka pri 5 na 4 z dorazky.
45:30
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Lukáš Janů, asistoval Adam Růžek (4:4).
44:58
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Jedlička, asistoval Tomáš Kindl (4:3).
44:47
Vyloučen hráč Jan Rössler družstva FBC Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
43:03
Vyloučen hráč Jan Hněvkovský družstva FBC Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Pomer strel druha tretina 12:11
36:50
Na hristi se objevuje Linhart. janecek zapojuje dalsi hrace.
36:14
Po hrichu jedina strela domacich ac odehrano v utocnem pasmu
34:14
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:01
Rossler prvne na hristi.
31:18
Paradni discplina Leipnera na devět......................... F R E E S T Y L E
31:17
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Marek Zapletal (4:2).
28:28
S florbalovyma rukama se musite evidentne narodit! Muck dlouhy vyhoz na Jedlicku a ten z prvni bezpečně poklidil na hristi.
28:27
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Jedlička, asistoval Lukáš Mück (3:2).
24:59
Nestastna chvilka po Mucka. Neviditelne nahozeni proklouzlo do branky.
24:58
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Ondřej Hněvkovský bez asistence (3:1).
20:54
Chudaka pavouka v levem ruzku Muckovi branky ceka hodne prace s potrhanou siti po krasnem golu Hnevkovskeho do "sibenici" po ucebnicovem obkrouzeni branky. Vzapeti Rynes sam na Mucka nedal.
20:53
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Jan Hněvkovský bez asistence (2:1).
20:00
20:00
19:59
Pomer strel prvni tretina 6:12
19:11
Vyloučen hráč David Ryneš družstva FBC Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
13:10
Železo bobisudovi branky. Ojoj, štěstíčko bylo doma.
11:17
Znovuobrozeny strelec Zapletal po skvělé příhře Janečka zdvihl divaky ze sedadel
11:16
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Janeček (1:1).
10:00
Bobisud s nasazenim života uchranil spoluhrace pohromy
06:42
Chyba domaciho Janecka na pulici care a Dušek z leve strany pod Bobisudovou nohou podel tyce do golu.
06:41
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Marek Chlumský (0:1).
05:15
Kladno jiz delsi cas kombinuje dobre v utocnem pasmu. FBS jen vystrkuje Růžky.
03:34
prasky na bolest hlavy jiz rozdany vsem co vcera navstivili utkani v pretlakove hale. Rehtacka v rukou jednoho z klokana fanousku je opet v hledisti...zlaty buben
02:16
Bohemians zacalo zhurta. Bobisud si pripsal jiz ctvrty zakrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Domacim dnes bude chybet spilmachr Jan Louvar se zranenym prstenikem.
00:00
Kolik dnes uvidime trestnych strileni? Jaky bude vysledek? Pujde FBS do vedeni 2:0? Kdo je Jan tleskac? Sledujte on-line a jiste najdete vsechny odpovedi :-)
00:00
Zahajovaci sestavy. FBC Kladno: G - Bobisud, O - Slivka, Hnevkovsky O. Ú - Hnevkovsky J., Rynes D., Rynes M. FBS Jurex Bohemians: G - Muck, O - Janu, Kubert Ú - Jedlicka, Ruzek, Jakoubek