1:3
- : -
odehráno
Sokol Pardubice (sestava)
branky (asistence): 04:54 Karel Brychta (Ivo Teichman), 52:00 Filip Bahník (Jan Svoboda)
AC Sparta Praha Florbal (sestava)
branky (asistence): 04:37 Dan Moravec (Václav Culka), 23:52 Václav Culka (Filip Pacan), 38:45 Radek Skalička (Václav Culka), 41:02 Tomáš Furch (Radek Križko), 42:19 Václav Culka (Filip Pacan), 59:36 Petr Duchek (Vladan Dřízhal)

Sokol Pardubice - AC Sparta Praha Florbal 2:6
5. Karel Brychta, 53. Filip Bahník - 5. Dan Moravec, 24. Václav Culka, 39. Radek Skalička, 42. Tomáš Furch, 43. Václav Culka, 60. Petr Duchek; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Martin Paukrt 12 - Vladan Dřízhal 25; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:3;
60:00
Další utkání Pardubic proti Spartě se odehraje zítra od 12:00 v nafukovací hale v Ráji. Přijďte podpořit svůj tým.
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Janovského: "V první třetině jsme zase neproměnili spoustu šancí a Sparta toho ve zbývajících částech zápasu dokázala využít k vítězství."
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Uhra: " Od druhé třetiny jsme soupeře přehráli ve všech herních činnostech a toto hokejové utkání zaslouženě vyhráli."
60:00
Střely po třetí třetině: Pce- 11, Spa- 5
60:00
Nejlepší hráč utkání: Pce - Teichman; Spa - Dřízhal
60:00
59:37
Pro Duchka nebylo těžké trefit prázdnou Pardubickou bránu. Tímto gólem zpečetil dnešní prohru domácích.
59:36
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Petr Duchek, asistoval Vladan Dřízhal (2:6).
59:00
Standartka Sparty v kombinaci Duchek - Vrtiška končí mimo hřiště.
58:56
Timeout Sokol Pardubice
56:07
Vichrova chyba na půlce byla málem potrestaná. Paukrt si, naštěstí pro domácí, dobře povyjel.
53:33
Dnešní utkání je opravdu vyhrocené. Oba týmy hrají velice agresivně.
52:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Bahník, asistoval Jan Svoboda (2:5).
51:58
Šťastný už hraje.
51:15
Pardubická standartka..nečekaně..opět to Dřízhal chytnul =)
51:04
Soukup si obléknul bundu, takže už ho dnes na hřišti neuvidíme.
50:54
Další přerušení hry, tentokrát leží na zemi domácí Šťastný.
49:17
Hra je přerušena kvůli zranění Soukupa, ten se nakonec těžce zvedá,po ráně do hlavy. Uvidíme, jestli ještě dnes nastoupí. Doufejme, že to nebude nic vážného.
48:27
Domácí nedokázali využít přesilovou hru.
47:17
Krásná akce v kombinaci Kunát - Bahník..a končí nečekaně opět v rukách Dřízhala.
46:27
Vyloučen hráč Michal Soukup družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:13
Pardubice hrají v šesti při odloženém vyloučení, ale bez úspěchu.
45:24
Ďopanovu střelu z půlky má Dřízhal s přehledem, hra se hned otáčí a další zákrok si připsal i Paukrt.
43:25
Domácí se snaží snížit gólový rozdíl, ale dělají jen další zbytečné chyby.
42:19
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Václav Culka, asistoval Filip Pacan (1:5).
41:03
Paukrt vyráží první střelu, míček se zamotal před bránou a Furch nějak..nevíme jak, ho doklepnul za Paukrta.
41:02
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Tomáš Furch, asistoval Radek Križko (1:4).
40:00
40:00
Střely na bránu po druhé třetině: Pce- 8; Spa- 6
40:00
38:46
5 vteřin před koncem oslabení dostávají Pardubičtí další gól.
38:45
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Radek Skalička, asistoval Václav Culka (1:3).
38:30
pacanova střela minula bránu.
37:26
Domácí se během svého oslabení už dvakrát podívali na soupeřovu bránu zblízka, ale Dřízhal jim prostě nedá nic zadarmo.
36:50
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:41
Pardubice začaly hrát nejistě a dělají zbytečné chyby.
35:55
A další šance Pardubic, ale Svoboda se přes Dřízhala nedostal.
35:00
Dnešní utkání sleduje 128 diváků, děkujeme.
34:25
Kiprov vystřelil Jelínkovi mezi nohama, ale naštěstí pro domácí ho Paukrt na poslední chvíli chytnul.
32:59
Veselého přihrávka na Teichmana vypadala sice hezky, ale opět z toho nic nebylo.
32:09
Další gólová šance Pardubic, tentokrát z hole Bahníka..ale opět nic.
31:01
Sparta roztahuje hru na celou šířku, ale nakonec o balónek přihází. Dřízhal si ho ulovil vedle brány a poslal svoje "kluky" dopředu. Ale ani z této akce nic.
30:15
Brychta přihrál zpoza brány na Veselého, ale jeho střelu Dřízhal zalehnul.
28:46
Pardubickým dnes štěstí nepřeje. Už jsme viděli spoutu gólových šnací, ale ani jednou se míčku mezi tyče nechtělo.
23:53
Pacanovu střelu vyrazil Paukrt na stranu, kde dobíhal Culka, který věděl, co s nabídnutou situací a zvyšuje.
23:52
23:11
Šťastný nahodil před bránu, Teichman míček trefuje z první, ale Dřízhal je opět na svém místě.
21:55
Nebezpečná střela Teichmana končí na tělech hráčů někde před bránou, ale Dřízhal vůbec neviděl.
20:39
Sparta jde okamžitě dopředu, ale přichází o balónek za bránou a Pardubičtí se hrnou na ně.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině: Pce- 8; Spa- 6
20:00
19:10
Pardubická rozehrávka na půlce opět hrozila několika góly, ale opět nic.
18:28
Sparta si dává pár uklidňovacích nahrávek na své půlce a hrrrr dopředu..ale bohužel jsme se žádné krásné akce nedočkali.
16:24
Vrtiška se dostává dopředu, zkouší Paukrta z prava, ten se nenechal vyškolit.
15:45
Utkání se na chvíli uklidnilo..ale asi ne na dlouho.
14:48
Furchiva střela prosvištěla nebezpečně blízko domácí brány.
12:46
Z pardubické standartky se vyklubaly dvě nebezpečné střely..ale ani jedna nemířila mezi tyče.
07:35
Je vidět, že oba týmy chtějí hrát Extraligu, utkání má rychlé tempo a je se dnes opravu na co koukat.
04:55
Sparta udělala chybu na půůlce, míček se dostal s Brychtovi, ten nahrál na druhou Teichmanovi, který mu míček vrátil a Brychta ho krásně uklidil za Dřízhalova záda.
04:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Karel Brychta, asistoval Ivo Teichman (1:1).
04:38
Culkova střela se odrazila od zadního mantinelu a dostala se před paukrtovu bránu, kam doběhnul Moravec a uklidil balónek za Paukrta.
04:37
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Dan Moravec, asistoval Václav Culka (0:1).
04:19
Pardubičtí i sparťanští fanoušci vytváří v naší hale úžasnou atmostféru.
03:01
Veselého střela od mantinelu minula bránu jen o kousek.
02:31
Pardubičtí šli 3 na 1, ale Dřízhal výborně vychytal Kunátovu střelu.
01:18
Junek měl neuvěřitelnou šanci zakončit, stál sám před golmanem, ale nemohl najt balónek, který se mu zamotal pod nohy.