0:3
1:0
odehráno
FbŠ JUREX Bohemians (sestava)
branky (asistence): 09:10 Martin Poláček (Adam Růžek), 10:30 Michal Jedlička (Martin Poláček), 27:23 Marek Hluchý, 30:21 Michal Jedlička (Tomáš Kindl), 31:49 Martin Poláček (Adam Růžek), 38:25 Lukáš Janů (Adam Růžek), 60:21 Martin Poláček (Michal Jedlička)
FBC Kladno (sestava)
branky (asistence): 00:08 Ondřej Slivka, 16:22 Jan Hněvkovský (Václav Linhart), 39:23 Tomáš Leipner (Tomáš Janeček), 49:45 David Ryneš (Radek Šikola), 50:04 Tomáš Leipner (Radek Šikola), 51:13 Marek Zapletal (Jan Hněvkovský)

FbŠ JUREX Bohemians - FBC Kladno 7:6p
10. Martin Poláček, 11. Michal Jedlička, 28. Marek Hluchý, 31. Michal Jedlička, 32. Martin Poláček, 39. Lukáš Janů, 61. Martin Poláček - 1. Ondřej Slivka, 17. Jan Hněvkovský, 40. Tomáš Leipner, 50. David Ryneš, 51. Tomáš Leipner, 52. Marek Zapletal; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 200; zásahy brankářů: Lukáš Mück 15 - Martin Beneš 24; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:3, 1:0;
60:21
60:21
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Michal Jedlička (7:6).
60:21
Komteář trenéra hostů Tomáše Janečka: Dnes rozhodl výpadek kdy jsme dostali 4 góly. Po té co jsme se dostali zpět do zápasu, tak jsme přestali hrát. Celou sérii rozhodla bojovnost
60:21
Nejlepšími hráči utkání jsou za Bohemku Michal Jedlička a za Kladno Linhart
60:21
nejprve Jedlička ztrácí míček, Kladno jde do brejku aby Mück vychytal a položil základ pro protiútok, Jedlička přihrává na střed Poláčkovi a ten zařizuje že Bohemians jsou i příští rok účastníky Fortuna Extraligy
60:21
komentář trenéra domácích Jana Jirovského: dvě třetiny jsme produkovali naší hru,bohužel stalo se přesně to co jsme o druhé přestávce říkali. Chyby hráčů přičítám jejich mládí a nezkušenosti. Vítězství 3:0 na zápasy považuji vzhledem k průběhu hry za možná trochu šťastné, ale zasloužené. Přeji soupeři hodně štěstí do druhého kola playdown
60:00
Kladno si vynutilo prodloužení po té co smazalo náskok Bohemians hlavně díky dvojnásobné přesilovce
51:40
bude to drámo vážení přátelé. Kladno chce další branky. Co vymyslí domácí?
51:13
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Jan Hněvkovský (6:6).
51:13
problém ve středu obrany Bohemky vyřešil Zapletal
50:30
Kladno v laufu, domácí cítí že musí zase zabrat
50:04
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Radek Šikola (6:5).
49:45
Branku družstva FBC Kladno vstřelil David Ryneš, asistoval Radek Šikola (6:4).
49:45
tak nakonec využívají hosté výhodu dvou mužů v poli
49:01
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:58
Vyloučen hráč Ondřej Dušek družstva FbŠ JUREX Bohemians na 2 minuty za hrubost.
44:31
Vyloučen hráč Jan Rössler družstva FBC Kladno na 2 minuty za sekání.
42:09
Rössler se roháčkoval mezi obranou a předal míček spoluhráči, následující střela končí někde u časomíry
41:20
Mück uklidnil situaci před svojí brankou
40:20
Kindl hleda Duška křižnou přihrávkou, která byla bohužel kapánek rychlejší a tak Beneš v pohodě sebral
40:00
40:00
střely: 11:5
40:00
Bude bohemka i příští rok extraligová nebo si Kladno během 20-ti minut vynutí 4.zápas....uvidíme, jdeme na to
40:00
39:23
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Tomáš Janeček (6:3).
39:23
Janeček shazuje na Leipnera a ten snižuje, drama?
38:25
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Lukáš Janů, asistoval Adam Růžek (6:2).
38:25
využitá přesilovka zanemná pohodlný náskok 4 branek
37:26
Vyloučen hráč Tomáš Janeček družstva FBC Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:49
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Adam Růžek (5:2).
31:49
A následně míček získává Růžek a přihrává Poláčkovi
31:40
Jedlička sám u míčku...střela těsně okolo branky
30:21
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Jedlička, asistoval Tomáš Kindl (4:2).
30:21
Kindl nabíjí Jedličkovi...
29:09
Vyloučen hráč Ondřej Frömmel družstva FBC Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
28:36
Jedlička si zkušeně došel pro standartku. Domácí ale z toho nic nevytěžili
28:25
Růžkovi nevyšla střela z otočky, ale jen fousek chyběl...
27:23
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Marek Hluchý bez asistence (3:2).
27:23
Hluchý skóruje k přední tyči
26:59
Kindlik oloupal dva banány u mantinelu a uvolnil se do středu. Střelba jen do golmana
26:22
Janů důsledně presoval Leipnera už na jeho polovině
25:30
Kindl si krásně sklepl lobík a vyslal zajímavý projektil těsně nad zemí
24:45
Poláček výborně zrychlil na půlce a dostal se sám do koncovky. Beneš ale připravený
24:11
z jednoho rohu do druhého a pak střela za mantinel, držení míčku pro Bohemku zatím bez gólového efektu
20:00
uvidíme který tým bude mít více ze hry tuto třetinu, ta první skončila zasloužýeně plichtou
20:00
19:55
už asi nic moc v téhle části neuvidíme
19:00
koncentrovaná zelenobílá pětice kouká jak si kladno pinká u svojí branky
17:57
Janeček a Leipner se pokusili okopírovat předchozí gólovou akci, jen tyčka zachránila Bohemku
17:12
oba týmy tuší že soupeřova obrana nění z nejpevnějších a tak tlačí kařdý míček do branky
16:22
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Václav Linhart (2:2).
16:22
Linhart z rohu našel před brankou úplně volného Hněvkovského, ten dokončil práci bez problémů
15:35
po obvodu obrany domácích se dostal míček k Šikolovi, který pálil pouze do boční síťky
14:00
Mück vyrazil D. Rynešovu střelu pouze k jeho bratrovi, ten mu poděkoval pouze zvoněním o tyčku...
12:36
Kladno nahání hráče Bohemky při jejich rozehrávce. Ryclými přechody se ale lacino dostávají domácí do šancí- Jedličkovu střelu na poslední chvíli vyrazil Beneš
10:58
Mück si poradil tváří v tvář s freestylem Leipnera
10:30
Branku družstva FbŠ JUREX Bohemians vstřelil Michal Jedlička, asistoval Martin Poláček (2:1).
10:30
tak to zkusili obráceně a po křižné trefuje Jedlička prázdnou kasu
10:15
A Poláček opět ve střelecké póze po přihrávce Jedličky zpoza kasy...uskočil mu však míček
09:10
09:10
Růžek odzbrojil Janečka a vyslal žabku na Poláčka ten, umísťuje pod víko...yahooo
07:30
Kubert se snažil ohrozit branku soupeře od poloviny hřiště , rynešovým se jej ale podařilo zblokovat a utíkali vstříc kombinaci do prázdné branky, Mück řekl ne a skočil rybičku ke druhé tyči
04:00
Tempo utkání rozhodně nechybí a domácí kotelníci se dostávají do varu
00:08
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Ondřej Slivka bez asistence (0:1).
00:08
A hosté jasně ukázali s čím do Prahy přijeli, už po 8 minutách se po šikovné střele ujímají vedení
00:01
Utkání právě začalo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up domácí: G:1- Mück Lukáš O: 17- Janů Lukáš, 21- Kuber Michal Ú: 28- Poláček Martin, 88- Růžek Adam, 14- Jedlička Michal hosté: G:30- Beneš Martin O:4- Slivka Ondřej, 21- Frömel Ondřej Ú: 27-Ryneš Martin, 72- Ryneš David, 89- Hněvkovský Jan
00:00
Dobrý den vítejte na 3 utkání pladown mezi domácím FbŠ JUREX Bohemians a hostujícím FBC Kladno stav serie je 2:0 ve prospěch domácích