1:1
- : -
odehráno
Sokol Pardubice (sestava)
branky (asistence): 29:32 Štěpán Vacík (Filip Bahník), 38:31 Jakub Kunát (Štěpán Vacík), 52:12 Jakub Kunát (Filip Bahník)
AC Sparta Praha Florbal (sestava)
branky (asistence): 58:29 Michal Soukup (David Bouša)

Sokol Pardubice - AC Sparta Praha Florbal 3:1
30. Štěpán Vacík, 39. Jakub Kunát, 53. Jakub Kunát - 59. Michal Soukup; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Paukrt 18 - Vladan Dřízhal 31; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: Pce- Kunát, Spa- Vrtiška.
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Uhra: „Bohužel nám dnes nefungovalo vůbec nic. Nešly nám přesilové hry, chybělo nasazení, individuální výkony nepřesvědčivé, doplněné neproměněním vyložených šancí. To vše v podstatě zasloužená výhra domácích."
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Janovského: "Takticky i týmově skvěle zvládnutý zápas, rozhodně nejlepší v této sezóně."
60:00
Střely na bránu po třetí třetině: Pce-12 ; Spa-8
60:00
59:22
Sparta hraje už asi 3 minuty bez golmana. Ani jedna ze dvou pardubických šancí se do brány nedokutálela.
58:29
Timeout Sokol Pardubice
58:29
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Michal Soukup, asistoval David Bouša (3:1).
56:56
Timeout AC Sparta Praha Florbal
56:56
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
55:13
Kunát a Bahník zkusili Dřízhala 3x asi tak během dvou vteřin. Neuvěřitelný zákrok..nádhera pro oko diváka.
53:52
Kunát zastřelil docela slušnou šanci vysoko nad.
52:13
Dřízhal vyrazil Bahníkovu střelu, ale obbrana zase nikde a Kunát měl dost prostoru.
52:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Kunát, asistoval Filip Bahník (3:0).
51:56
Hra se zase trošku uklidnila, ale během 8-mi minut se může ještě spousta věcí změnit.
49:37
Vypadá to, jako by chtěli Sparťané hrát rozhodující zápas doma a ne dnes. Nijak výrazně se nederou dopředu.
49:25
Veselého střela mimo.
48:22
Pardubický brejk..Dřízhal chytá!!!
47:51
Pacanova backhandová střela, nebo spíš plácnutí do míčku. Těsně, ale opravdu centimetrově vedle.
46:50
Pardubice dnes neuvěřitelně brání, vytvářejí si spoustu šancí a Paukrt v bráně taky září. Úplně jiný tým než včera.
44:47
Dřízhal opět zachraňuje, hned dvakrát.
43:30
Trenér domácích Miroslav Janovský dává svým chlapcům pokyn hrát na tři obránce. Uvidíme, jestlli to pomůže.
43:24
Tentokrát se Sparta dostala aspoň párkrát do šance, ale ani to jim nepomohlo, aby snížili gólový rozdíl.
43:09
Obrovská šance Sparty! No, Paukrt dneska opravdu září.
42:22
Teichmanova střela protáhla Dřízhala. Ten vyráží ze šibenice.
41:24
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:42
Šťasntý ztratil hokejku po cestě ke svojí bráně, nemůže jí najít..a hele, tady je =)
38:32
Vacík střílí, Dřízhal vyráží, ale obrana Sparty nikde a Kunát střílí nad ležícího Dřízhala.
38:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jakub Kunát, asistoval Štěpán Vacík (2:0).
37:28
Nebezpečná Soukupova střela.
36:39
Kosejk nahazuje dopředu, Bahník minul balónek.
35:53
Vichrova střela těsně vedle.
35:12
Pardubičtí dnes hrají velice dobře, jen ta koncovka..během první půlky přesilovky se dostali už 4x do šance.
35:00
Dnešní utkání sleduje 85 diváků.
34:17
Vyloučen hráč Tomáš Furch družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za bránění ve hře.
33:45
Paukrt chytá nehezkou střelu z půlky.
31:48
Ale rozhodčí dávají všem jasně najevo, že takhle se florbal nehraje!!!
31:47
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
31:38
Oba týmy se nám probudily a začaly hrát..zase tvrdě a agresivně.
31:05
Vacík střílí..Dřízhal chytá =) Vlastně nic nového =)
29:33
A je to tady!!! První gól dnešního utkání!!! Vacík "podstřelil" Dřízhala.
29:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Štěpán Vacík, asistoval Filip Bahník (1:0).
28:58
Kosejk jde dopžedu, přihrává Teichmanovi, Dřízhal, sice jako horký brambor, vyráží.
27:40
Zraněný Paukrt zůstává ležet na zemi. Další úraz hlavy. naštěstí nic vážného a dál zůstává v bráně.
27:03
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
25:53
Vrtiška se dostává dopředu, Pauktr se na dnešek dobře vyspal a chytá další nebezpečnou střelu.
25:16
Veselého nebezpečná střela, Dřízhal je na svém místě.
24:52
Během první minuty se Pardubice dostaly párkrát do zakončení, ale bez gólu.
24:25
Kunátova střela končí v boční síti.
23:52
Vyloučen hráč David Ježek družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:48
Volkov trefuje tyč!!!
22:25
Druhá třetina je o něco rychlejší, ale střely jsou nepřesné nebo se hráči vůbec nedostanou ke střele.
20:00
20:00
Tak doufejme, že nám druhá třetina nabídne víc na koukání. Chtělo by to nějakou akci =)
20:00
Střely na bránu po první třetině: Pce-10 ; Spa-5
20:00
19:52
Pardubice nevyužily svou přesilovou hru.
19:04
Bahníkova střela trefila jen rozhodčího stojícího někde v rohu.
17:52
Vyloučen hráč Tomáš Kiprov družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za opakované přestupky.
17:20
Pacan poslal Moravce dopředu, mohl střílet do odkryté brány, ale střílí nad. Asi tak z metrové vzdálenosti. Dnes nepřeje štěstí asi ani jednomu týmu.
16:18
Kunátova nepodařená střela se dostala před bránu k Vacíkovi, ten backhandem mimo.
14:34
Dnes vidíme úplně jiné utkání než včera. Oba týmy hrají klidněji, nedělají tolik chyb a Pardubickým se daří celkem pěkně kombinovat. Pro diváka hezký zápas.
12:02
Vrtiška se dostal sám dopředu..bylo to jen mezi ním a Paukrtem..Nenechal se vytáhnout a míček chytá.
11:27
Ďopanova střela, Dřízhal jen tak tak vyráží. Opět měl před sebou zeď z těl, přes kterou nebylo vidět.
11:14
Vichrova střela se odrazila od obránců, Dřízhal vyráží vysoko...Junek zkouší trefit balónek ve vzduchu, ale hůl měl příliš vysoko.
10:46
Brychtova střela těsně k tyči, Dřízhal se na poslední chvíli posunul a díru ucpal.
09:58
Soukup přihrává na druhou před bránu Soukupovi, Paukrt se nestíhá přesunout, ale Bahník míček blokuje.
09:16
Vichrova a v zápětí i Šťastného střela..jedna mimo, druhou Dřízhal vyráží.
08:05
Kosejkova střela z otočky proletěla těsně vedle brány. Troufám si říct, že kdyby byla přesnější, je tam..Dřízhal nemohl přes těla hráčů vidět.
06:11
Šťastný nahodil z půlky, Dřízhal nechytnul, Bahník uklízí míček za jeho záda, ale vysokou..takže nic.
05:27
Libánského střela z otočky, Dřízhal vyráží.
03:25
Furchova střela končí v boční síti.
03:15
Pacan se dostává dopředu, ale Veselý blokuje.
01:51
První sparťanská standarta v blízkosti pardubické brány. Libánský střelu blokuje.