2:0
- : -
odehráno
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 01:46 Johan Von der Pahlen (Milan Garčar), 27:41 Tom Ondrušek (Johan Von der Pahlen), 33:30 Jan Klimeš (Milan Garčar), 42:30 Milan Fridrich (Martin Richter), 54:02 Johan Von der Pahlen (Marek Deutsch)
x3m team SSK Future (sestava)
branky (asistence): 00:15 Miloš Tyl (Daniel Rob), 01:57 Matyáš Vančura (Miloš Tyl), 24:13 Jan Freund (Miloš Tyl), 31:50 Ondřej Riebauer (Daniel Kalaš)

Tatran Omlux Střešovice - x3m team SSK Future 5:4
2. Johan Von der Pahlen, 28. Tom Ondrušek, 34. Jan Klimeš, 43. Milan Fridrich, 55. Johan Von der Pahlen - 1. Miloš Tyl, 2. Matyáš Vančura, 25. Jan Freund, 32. Ondřej Riebauer; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 5:4; využití: 2:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Martin Zich 9 - Adam Hudec 33; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: v play-off není lehkých utkání, dnes jsme si to zkomplikovali neproměňováním šancí a zbytečnými vyloučeními. přesto jsme utkání dokázali vybojovat k vítězství.
60:00
Komentář trenéra hostů Jirky Nováka: povedl se nám vstup do utkání, kluci hráli naplno. co nakonec rozhodlo, Tatran hrál na tři pětky, my pouze na dvě.
60:00
Nejlepší hráči utkání: Von der Pahlen (Tatran), Hudec (Future)
60:00
59:00
Future v šesti!
58:51
Timeout x3m team SSK Future
58:20
Domácím se daří rozkládat útočné snahy hostů.
56:00
Čtyři minuty do konce. Future se pokouší najít poslední zbytky sil.
54:02
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Marek Deutsch (5:4).
54:02
A to nemohlo skončit jinak než brankou! Pahlen posílá domácí do vedení!
54:00
Tatran se nadechl k velkému náporu. Future ve svém obranném pásmu nestíhá.
53:18
Branka Future připomíná zvonkohru. Opět zazvonily nadvakrát tyče!!
52:59
Deutschova nadvakrát zblokovaná střela končí vysoko nad.
51:48
Fridrich se ocitl úplně sám před Hudcem, v rychlosti jej však nedokázal překonat!
50:30
Tušek s Přívarou teď naprosto vyšachovali obranu hostí, Přívara však v posledním momentu netrefil zcela odkrytou klec!
49:30
Tatran se snaží trpělivou hrou vypracovat si šance. Future už těží jen z nepřesností domácích.
47:00
Tatran hraje oslabení výborně, nepůjčil zatím Future balon a Ondrušek trefil tyčku!!
46:59
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva Tatran Omlux Střešovice .
46:13
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:40
Rozhodně nemůžeme tvrdit, že by se hrálo opatrně. A to se divákům líbí!
44:00
Tatran teď vozí Future jako na kolotoči. Hostům docházejí síly.
42:30
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Martin Richter (4:4).
42:30
Přesilovková souhra Deutsch - Richter - Fridrich končí brankou!!
42:00
Deutschovu střelu konečky prstů vytáhl Hudec, který se k tomu odmítl přiznat..
41:01
Vyloučen hráč Matyáš Vančura družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za sekání.
40:35
Olšiak ze standardky jen do připraveného Hudce!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 16, Future 4
40:00
38:08
Druhá minuta byla na akce skoupější, domácí se ubránili.
37:08
První minuta přesilovky přinesla tři nebezpečné střely Future a dva brejky domácích.
36:08
Vyloučen hráč Martin Richter družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:30
Tatran se na delší dobu usadil v obraném pásmu hostí, ti jsou však v bránění hlavně díky svému důrazu úspěšní!
33:30
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Klimeš, asistoval Milan Garčar (3:4).
33:30
Klimeš dalekonosnou střelou vrací domácí na rozdíl jediné braky!
33:08
Ondrušek pálí pod břevno, Hudce to nepřekvapuje a střelu vytěsňuje mimo tyče.
31:50
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Daniel Kalaš (2:4).
31:50
Future využívá přesilovku, Riebauer natáhl od půlky a balon zapadl za Zichova záda.
31:08
Ondrušek po přihrávce přes pů hřiště trefuje z první spojnici!!
30:39
Vyloučen hráč Jan Tušek družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:37
V závěru přesilovky nebezpečně pálil Tyl, domácí se nakonec ubránili.
28:20
Do podobné situace se teď dostali Richter s Fridrichem, nepodařilo se jim však přesněji zakončit!
27:41
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Johan Von der Pahlen (2:3).
27:41
Nepřesnosti Future využívají domácí brejkem a ve vlasním oslabení snižují!!
27:33
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:13
Tyl dostal čistě naložíno když se snažil prokličkovat do brankoviště.
26:15
Pahlen se protlačil do brankoviště, poližil si golmana, zakončil však do masky!
25:10
Tušek svou dělovkou vystrašil Hudce, který stihl vyzarit alespoň do tyče!!
24:13
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Freund, asistoval Miloš Tyl (1:3).
24:13
Freund utekl všem pronásledovatelům a kličkou si poradil i se Zichem!
23:30
Future teď může může děkovat Deutschovi, že promách ve slibné pozici.
22:24
Podhráský a pak Garčar vylsali své projektily na branku Hudce, který je zatím bezchybný!
22:01
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:30
Hra je o poznání uspořádanější než v první třetině, Tatran drží balon na svých holích.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: Tatran 14, Future 8
20:00
19:00
Vančura dorážel přečíslení hostí. Zasáhl však balon vysokou holí.
17:00
Future dostává možnost vyzkoušet přesilovku, Tyl prověřil nepříliš jistého Zicha.
16:21
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:20
Ondrušek pálí z výběhu, Hudec jistě kryje.
14:16
Olšiak sám před Hudcem nedokázal balon zkrotit mezi tyče!
13:39
Kalaš vyslal na Zicha schovanou jedovku!
13:10
Presing domácích dělá mladíkům z Future potíže a mají problém rozehrát...
11:40
Future zatím brání velmi pozorně a ještě k tomu hrozí neberpečnými brejky!
09:57
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za sekání.
09:30
Fridrich se prokličkoval až do brankoviště, ve skrumáži se Future podařilo balon vyhodit!
08:38
Tuška v poslední chvíli před odkrytou brankou odzbojil Rob!
06:55
Pahlen zakončuje přečíslení 3 na 2, hudec zase na místě!
06:30
Počáteční divočina se zkoidnila, Tatran tlačí, Future opakovaně hrozí z brejků..
05:16
Olšiak trefuje balon rovnou ze vzduchu, Hudec zázračně kryje!
04:20
Richter ohrozil Hudce, pak ještě nepřesně dorážel Tušek!
03:40
Na obě strany se hraje ve vysokém tempu, tak jak se na playoff sluší a patří!
01:57
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Matyáš Vančura, asistoval Miloš Tyl (1:2).
01:57
To se nám dějou věci! Po Zichově zaváhání doráží balon za jeho záda Vančura!!
01:46
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Milan Garčar (1:1).
01:46
Tatran bleskově z dorážky využívá početní převahu!!
01:28
Vyloučen hráč Jan Freund družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za sekání.
00:15
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Miloš Tyl, asistoval Daniel Rob (0:1).