5
Bulldogs Brno
0
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 08:38 Martin Tokoš (Radim Polášek), 09:20 Martin Tokoš (Radim Polášek), 19:46 Petr Kološ (Pavel Barabáš), 25:53 Milan Tomašík, 55:48 Vít Hrubý (Lukáš Hrubý)
Bulldogs Brno (sestava)
branky (asistence): 10:45 Matěj Koňařík (Petr Kadlec), 11:33 Luděk Ondráček (Jiří Knotek), 14:04 Petr Kadlec, 16:42 Michal Kotlas (Petr Kadlec), 21:03 Luděk Ondráček (Ondřej Fabián), 59:32 Matěj Koňařík (Martin Koutný)

1. SC WOOW Vítkovice - Bulldogs Brno 5:6
9. Martin Tokoš, 10. Martin Tokoš, 20. Petr Kološ, 26. Milan Tomašík, 56. Vít Hrubý - 11. Matěj Koňařík, 12. Luděk Ondráček, 15. Petr Kadlec, 17. Michal Kotlas, 22. Luděk Ondráček, 60. Matěj Koňařík; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Roman Ciompa 21 - Lukáš Bábíček 27; po třetinách: 3:4, 1:1, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Mrázka: Soupeř nás jednoznačně předčil ve hře v obou brankovištích. Gratuluji.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Vítka: Dnes jsme vyhráli na hřišti, doufám, že to tak i zůstane.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Brno - 29 Koňařík Matěj Vítkovice - 10 Tokoš Martin
60:00
Střely na branku celkem: Vítkovice 32 Brno 27
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 14 Brno 10
60:00
59:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Martin Koutný (5:0).
56:46
Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
55:48
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Vít Hrubý, asistoval Lukáš Hrubý (5:-1).
52:05
Po standardce na středu hřiště nahazoval Kološ a Vít Hrubý zadovkou usměrnil balon na branku a také do připraveného Bábíčka.
51:40
Do hry se dostává trojice vítkovických Pavel Jankulár, Sova a Mojžíšek.
50:23
Ťopek střelou ze středu hřiště zazvonil na tyč bábíčkovy branky.
48:51
Polášek sám před hostujícím brankářem při pokusu o přehození selhal.
48:05
Po standardce Brna Schneiderovu střelu vykopl Kološ.
45:39
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:39
Tomašík se pokusil poslat balon mezi nohama do rohu, ale v obležení tří hostujících hráčů končí na zemi a Kotlas na trestné Lavici.
45:15
Kološ nabídl střeleckou pozici Poláškovi, ten napálil hostujícího golmana.
43:50
Akci Koňaříka s Koutným musel likvidovat až Ciompa.
42:43
Rozšlápnutý míček.
41:55
Nepříjemnou střelu Koňaříka Ciompa vyrazil.
41:13
Kološovu střelu vyrazili hostující obránci z hřiště.
40:22
Třetí třetina byla zahájena náporem Vítkovic, Bábíček kryje.
34:24
Brno se stále snaží o nápor střelu Jeskiho domácí obrana vyrazila za mantinel.
33:25
Po ztrátě balonu šli hráči Brna do přečíslení Koňaříkovu střelu od mantinelu Ciompa vyrazil.
32:45
Brno kombinuje na půlce Vítkovic. Domácí brání značně pasivně.
31:32
Po faulu na Víta Hrubého se po standartce nejprve snažil balon zdí prostrčit Tomašík, poté Tokoš napálil břevno.
29:38
Brněnskou chvilku v útočném pásmu ukončilo trio Tokoš, Tomašík, Polášek protiútokem a střelou mimo branku.
27:20
Do další nebezpečné pozice za domácí obranou se dostal Ondráček, ale skákající balon netrefil.
25:53
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Milan Tomašík bez asistence (4:-1).
25:53
K nájezdu proti Bábíčkovi se postavil Milan Tomašík a neomylně ranou pod břevno snižuje.
25:53
Kološův průnik zastavil až Knotek nedovoleně a rozhodčí nařizují trestné střílení.
25:05
Po nepovedeném signálu domácích u půlící čáry se málem dostali hosté do brejku, akce však skončila v rohu.
23:35
Vítkovice obléhají brněnskou polovinu, ale hostující tým stíhá jejich pokusy bránit.
21:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Ondřej Fabián (3:-1).
20:00
20:00
Začátek třetiny se opozdil jelikož se čekalo na rozhodnutí Brna zda nastoupí k pokračování v utkání.
20:00
Střely po první třetině Vítkovice 11 Brno 12
20:00
19:46
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Petr Kološ, asistoval Pavel Barabáš (3:-2).
16:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Kotlas, asistoval Petr Kadlec (2:-2).
16:01
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
14:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec bez asistence (2:-3).
11:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Knotek (2:-4).
10:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Petr Kadlec (2:-5).
09:20
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Radim Polášek (2:-6).
08:38
08:00
Za tým Buldogs Brno nastoupili k utkání tři hráči do pole registrovaní na soupisce B týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Nováček a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Zahajovací sestava Hosté 97- Bábíček Lukáš 7 - Kadlec Petr 17- Jeski Petr 29- Koňařík Matěj 32- Koutný Martin 83- Kotlas Michal
00:00
Vážení sportovní přátelé omlouváme se za zdržení spojené s problémy se zadávání hráčů soupisky B týmu do sestavy hostujícího týmu na dnešní zápas.
00:00
Zahajovací sestava domácích: 74- Ciompa Roman 19- Barabáš Pavel 11- Kološ Petr 7 - Tomašík Milan 10- Tokoš Martin 21- Polášek Radim