2:2
- : -
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 22:25 Matěj Jendrišák (Petr Pražák), 23:36 Matěj Jendrišák (Petr Pražák), 27:39 Petr Šochman (Matěj Jendrišák), 28:42 Martin Zozulák (Tomáš Sýkora), 53:21 Matěj Jendrišák (Petr Pražák), 59:14 Matěj Jendrišák (Petr Pražák)
BILLY BOY Mladá Boleslav (sestava)
branky (asistence): 11:49 Pavel Bouška (Petr Novotný), 18:16 Pavel Bouška (Radim Křenek), 38:11 Pavel Bouška, 52:34 Ondřej Fojta (Pavel Bouška), 56:02 Petr Novotný

TJ JM Chodov - BILLY BOY Mladá Boleslav 6:5
23. Matěj Jendrišák, 24. Matěj Jendrišák, 28. Petr Šochman, 29. Martin Zozulák, 54. Matěj Jendrišák, 60. Matěj Jendrišák - 12. Pavel Bouška, 19. Pavel Bouška, 39. Pavel Bouška, 53. Ondřej Fojta, 57. Petr Novotný; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 184; zásahy brankářů: Jan Barák 19 - Jakub Koráb 26; po třetinách: 0:2, 4:1, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9 - 9
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Matěj Jendrišák a Pavel Bouška
60:00
Komentář domácího trenéra Lukáše Procházky: "Z naší strany hodně vlažná první třetina, ale od druhé jsme se výrazně zlepšili a dokázali, že jsme schopni Boleslav porazit. To je pro naší psychiku velmi důležité, ale víme, že zítra budeme muset podat lepší výkon, abychom zopakovali vítězství."
60:00
Celkový počet střel: 32 - 24
60:00
Komentář trenéra hostů Jiří Stožického: "O zápase rozhodly prohrané souboje v prostoru před naší bránou. Těšíme se na zítřejší další zajímavý zápas."
60:00
59:15
Boleslav zkouší hru bez brankáře
59:14
Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
59:14
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Petr Pražák (6:5).
59:14
Dnes již čtvrtý gól dvojice Jendrišák - Pražák dostává v poslední minutě Chodov opět do vedení
58:00
Hanic v obrovské příležitosti trefil pouze gólmana Korába, ani jeden z týmů zřejmě nestojí o prodloužení
57:01
Novotný nedokázal zakončit do odkryté brány!
56:02
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Petr Novotný bez asistence (5:5).
56:02
Chodovská obrana nechala utéct Novotného, který fantastickým způsobem obešel gólmana Baráka a opět vyrovnává
54:44
Obrovská chyba Mikeše dostala do šance Fojtu, který nastřelil tyč! Utkání se dostává do velmi dramatického závěru
53:21
53:21
Chodov se dostává zpět do vedení díky své nejproduktivnější dvojici Jendrišák - Pražák
52:34
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Ondřej Fojta, asistoval Pavel Bouška (4:4).
52:34
Fojta si zkušeně podržel balónek a prostřelil Baráka
51:23
Barák dnes předvádí místy až akrobatické zákroky, tentokrát proti střele Iva Veselého
42:59
Na závěr přesilovky se do obrovské šance dostal Šochman, ležící Koráb ale jeho pokus vyškrábl
41:07
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za bránění ve hře.
38:11
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Pavel Bouška bez asistence (4:3).
38:11
Po chybě chodovské obrany se dostal k míčku Bouška a po samostatném úniku snižuje na rozdíl jediné branky
35:24
Hra se po zběsilé první půlce druhé třetiny výrazně zklidnila
33:44
Na jedné straně Sýkora jen těsně minul branku hostů, na druhé straně Barák vychytal Kadlece
30:43
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:42
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Martin Zozulák, asistoval Tomáš Sýkora (4:2).
28:42
Boleslavská obrana úplně přehlédla Zozuláka, který si nejprve položil hostujícího gólmana a následně pohodlně skóroval
27:39
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Šochman, asistoval Matěj Jendrišák (3:2).
27:39
Po standartní situaci dokázal Šochman oběhnout boleslavskou zeď a prostřelit i gólmana Korába
26:20
Vrána si dokázal chvíli po sobě vytvořit dvě slušné šance, Korábova branka odolala
25:05
Pavel Bouška netrefil míček před odkrytou brankou
23:36
23:36
Pražákovu střelu Koráb ještě s problémy vytěsnil, proti dorážce Jendrišáka byl ale bezmocný
22:25
22:25
Chodov využil přesilovku po krátké kombinaci, kterou tvrdou střelou zakončil Jendrišák
21:40
Šochmanovu nenápadnou střelu zastavila až tyč boleslavské branky
21:24
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za opakované přestupky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12 - 7
20:00
18:16
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Pavel Bouška, asistoval Radim Křenek (0:2).
18:16
Po chybě chodovské obrany prostřelil Baráka tvrdou ranou Bouška
16:34
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se střídají ve velkých příležitostech
13:32
Po Šteglově fatální chybě se hosté dostali do obrovské šance, Ivo Veselý ale minul prázdnou branku
11:49
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Pavel Bouška, asistoval Petr Novotný (0:1).
11:49
Po dlouhé přesilovkové kombinaci v režii Novotného skóroval Bouška
10:50
Vyloučen hráč Matěj Jendrišák družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za sekání.
09:30
Fojtova střela z otočky skončila na boční síti branky domácích
07:23
Střela do tyčky hráč Ondřej Fojta družstva BILLY BOY Mladá Boleslav .
06:11
Skvělý zákrok Baráka! Z dálky vyslal nebezpečnou střelu Fojta, kterou ještě dorážel Pavel Bouška. Barák teď hodně podržel svůj tým
05:47
Štegl si nechal utéct balónek, situaci musel řešit faulem
04:20
Novotný přesnou přihrávkou poslal do šance Iva Veselého, ten je těsně míjí Barákovu branku
03:35
V úvodu je výrazně aktivnější Chodov, Boleslav své akce rozehrává jen velmi opatrně
02:30
Po chybě obránce Fojty se do šance dostal Jendrišák, Koráb vyráží nohou
01:10
K první šanci se probojoval Chodov, Cepek prověřil Korába dalekonosnou střelou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Zahajovací sestava domácích: Barák - Mikeš, Hanic - Pražák, Jendrišák, Šochman Hosté: Koráb - Kadlec, Veselý I. - Bouška J., Ekl, Novotný
00:00
Dobrý podvečer, vítejte u on-line přenosu prvního utkání čtvrtfinále extraligy mezi týmy TJ JM Chodov a Billy Boy Mladá Boleslav.