2:0
- : -
odehráno
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 33:51 Dušan Přívara (Jan Klimeš), 35:09 Milan Fridrich (Milan Garčar), 53:02 Johan Von der Pahlen (Marek Deutsch), 55:51 Johan Von der Pahlen (Milan Fridrich)
x3m team SSK Future (sestava)
branky (asistence): 13:38 Jan Freund (Petr Lacko), 19:02 Miroslav Mayer (Miloš Tyl), 26:24 Miloš Tyl (Jan Natov)

Tatran Omlux Střešovice - x3m team SSK Future 4:3
34. Dušan Přívara, 36. Milan Fridrich, 54. Johan Von der Pahlen, 56. Johan Von der Pahlen - 14. Jan Freund, 20. Miroslav Mayer, 27. Miloš Tyl; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 193; zásahy brankářů: Martin Zich 14 - Adam Hudec 21; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Tým Future nás prověřuje ještě více než jsme očekávali.Vítězství jsme si vybojovali až zlepšeným výkonem na konci zápasu.
60:00
Střely ve třetí třetině Tatran 9; Future 1.
60:00
Nejlepší hráči: Deutsch (Tatran), Natov (Future)
60:00
Komnetář trenéra hostů Jiřího Nováka: Stejný scénář jako včera, první polovinunu zápasu hrajeme velmi dobře a pak nám začnou ubývat síly a ve třetí třetině nedáváme branky.
60:00
Střely celkem: Tatran 26; Future 17.
60:00
Nejlepší hráči: Deutsch (Tatran); Natov (Future).
60:00
59:00
Future v šesti!
58:39
Timeout x3m team SSK Future
57:30
Tatran se snaží kontrolovat hru a nepůjčuje soupeři balon.
55:51
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Milan Fridrich (4:3).
55:51
Fridrichovu dělovku doráží do branky Pahlen a posílá Tatran do vedení!!
55:00
Obraz hry se nemění, domácí drží balon na svých hokejkách a vypracovávají si jednu šanci za druhou!
53:02
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Marek Deutsch (3:3).
53:02
Nemohlo to ani skončit jinak než brankou! Nahozený blon propadl až do sítě!
51:30
Future se za několik posledních střídání nedostal za půlku, mladíkům docházejí síly.
49:10
Tatran točí Future v jejich obranném pásmu! Pahlena vychytal v poslední chvíli ramnem opět bezchybný Hudec!
46:10
Fridrich pálí z velkého brankoviště do připraveného Hudce!
45:09
Tatran z přesilovky vytěžil řadu nebezpečných střel, žádná z nich však nevedla k brankovému efektu!
43:23
Garčar promách před prázdnou brankou!
43:09
Vyloučen hráč Miroslav Mayer družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za blokování hokejky.
42:30
Třetí dějiství začíná opatrně..
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Tatran 6; Future 6.
40:00
38:20
Tatran má více z hry, hrozí ze všech pozic. Hudec však zatím drží svůj tým!
35:09
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Milan Garčar (2:3).
35:09
Tatran roztočil svůj přesilovkový kolotoč a střelou Garčara usměrňuje do branky kapitán Fridrich!
34:23
Vyloučen hráč Jan Freund družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za opakované přestupky.
33:51
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Klimeš (1:3).
33:51
Sřelou od mantinelu vrací Tatran do hry Přívara!
32:30
Hra je rozkouskovaná mnoha fauly, oku diváka to příliš nelahodí..
30:00
Hlasitě se ozývají kotle fanoušků, jak hostí, tak domácích!
27:50
Domácí se snaží zvýšit aktivitu stažením hry na dvě pětice..
26:24
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jan Natov (0:3).
26:24
Nedorozumění mezi Hlavičkou a Zichem, kteří šli oba po balonu využívá Tyl střelou do odkryté branky!
25:02
Vyloučen hráč Johan Von der Pahlen družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
23:28
Riebauer od pravého mantinelu pouze do semaforu pozorného Zicha
22:11
utkání pokračuje ve stejném strhujícím tempu nahoru doů jako v první třetině
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 10; Future 10.
20:00
19:02
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Miloš Tyl (0:2).
19:02
Nahrávku zpoza branky uklízí za Zichova záda Mayer!
18:30
Z rychle rozehrané standardky pálí hosté mimo tyče!
16:30
Po závaru před Zichovou svatyní poskakoval balonek na brankové čáře. Obránci jej včas uklidili do bezpečí!
13:38
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Jan Freund, asistoval Petr Lacko (0:1).
13:38
Frendu střelou po zemi přes dva hráče překonává Zicha!
11:50
Kombinace tria Ondrušek - Fridrich - Pahlen opakovaně zatápí obraně hostí. Teď ji v posledním momentu zachránil Hudec.
08:30
Hraje se dosti důrazně, žádný z hráčů nevypouští jediný souboj!
07:50
Mayerova dělovka vystrašila Zicha!
06:25
Deutschova povedená střela! Hudec nevěděl jak, ale vytěsnil ji nad!
05:50
Freund to opět prověřuje Zicha. Skovanou střelu na vzdálenější tyč tatranský golman kryje!