1:1
0:1
odehráno
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 08:47 Jiří Mojžíšek (Lukáš Hrubý), 11:05 Oldřich Sova (Patrik Suchánek), 42:04 Patrik Suchánek (Milan Tomašík)
Bulldogs Brno (sestava)
branky (asistence): 12:35 Matěj Koňařík (Martin Koutný), 18:16 Martin Koutný (Petr Kadlec), 57:06 Jiří Knotek (Michal Kotlas), 68:14 Martin Koutný (Petr Kadlec)

1. SC WOOW Vítkovice - Bulldogs Brno 3:4p
9. Jiří Mojžíšek, 12. Oldřich Sova, 43. Patrik Suchánek - 13. Matěj Koňařík, 19. Martin Koutný, 58. Jiří Knotek, 69. Martin Koutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 257; zásahy brankářů: Roman Ciompa 14 - Lukáš Bábíček 19, Filip Kejík 1; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1, 0:1;
70:00
Střely na branku celkem Vítkovice 23 Brno 18
68:14
68:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Kadlec (3:4).
68:14
Střely na branku v Prodloužení Vítkovice 2 Brno 4
68:14
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Brno 7 - Kadlec Petr Vítkovice 12 - Suchánek Patrik
68:14
Vyjádření trenéra hostů Vítka: Vítkovice dnes začaly výborně, jejich první dvě lajny nám dělaly problémy. Vždy jsme dokázali dotáhnout a v prodloužení se nám podařilo proměnit jeden z mála brejků. Vyjádření trenéra domácích Mrázka: Absentující zranění a nemocní hráči na naší straně a tragická koncovka znamená vítězství soupeře, kterému tímto gratuluji.
60:00
60:00
Protože se prozatím nerozhodlo, prodlužuje se.
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 8 Brno 5
60:00
59:35
Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
57:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Knotek, asistoval Michal Kotlas (3:3).
57:06
Knotek vystřelil od mantinelu a Ciompa střelu netrefil.
54:14
Po kombinaci Jankulára s Tomašíkem a Jelínkem, poslední napálil při zemi Bábíčka.
52:30
Brno se nadechuje k náporu.
48:50
Patrika Suchánka trefila střela do nosu.
48:12
Vít Hrubý vedl balon po pravé straně a backhandem těsně minul branku.
45:45
Hra se přiostřila na obou stranách pracují nervy.
42:04
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (3:2).
42:04
Přesilovka přinesla rychlou Branku Suchánka pod horní tyč.
41:34
Vyloučen hráč Matěj Koňařík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
41:34
Něco se stalo a domácí budou hrát přesilovku.
41:02
po souboji u mantinelu se mantinel ocitl u stolku časoměřičů.
33:21
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky.
33:21
Kološ zastavil únik Brněnských hráčů, nejspíš nedovoleně, Brno si zahraje přesilovku
33:21
Po návratu Kološe z trestné lavice se do protiútoku dostal Tomašík, ale balon na Tokoše nedostal.
32:28
Přesilovka i přes tlak přesilovka nic nepřinesla.
30:28
Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil Milan Tomašík.
30:28
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kejík družstva Bulldogs Brno
30:28
Vyloučen hráč Petr Kadlec družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
30:28
Do hry byla poslána mladá juniorská trojice, David Matúš byl před brankou zablokován nedovoleně.
30:28
Tomašík se postavil k nařízenému trestnému střílení proti Kejíkovi, ale rozhodčí gól neuznali pro vracení.
27:27
protiútok Brna 2 na 1 zastavil Jelínek.
25:45
Postupné útoky Brna jsou likvidovány kolem poloviny hřiště likvidovány vítkovickými útočníky.
24:24
Suchánek nastřelil balon od mantinelu na branku kam nabíhal Lukáš Hrubý, balon do brány netrefil.
22:33
Tomašík poslal přihrávku na Tokoše před branku, ten balon nezpracoval a při následném pokusu o střelu byl složen na zem.
22:10
Odražený balon z rohu tečovaný rozhočím ohrozil Bábíčkovu branku.
17:38
Bratři Hrubí teď vyzkoušeli pozornost Bábíčka, Nejprve Vít zadovkou pak Lukáš.
14:28
Kotlas vystřelil z půlky, s touto střelou u Ciompy neuspěl.
13:03
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
12:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Martin Koutný (2:1).
12:35
|Po závaru před Ciompou se nejlépe zorientoval Koňařík a poslal balon do branky.
11:05
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Oldřich Sova, asistoval Patrik Suchánek (2:0).
11:05
Suchánek vylákal Bábíčka z branky, proběhl za branku a poslal míček před ni, Sova měl pozici jednoduchou.
09:58
Brno se pokouší postupným útokem snaží dostat na dostřel Ciompovy branky, ale akce končí povalením Komínka.
08:47
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Jiří Mojžíšek, asistoval Lukáš Hrubý (1:0).
08:47
Lukáš Hrubý natáhl balon středem, poslal ho doprava na volného Mojžíška, ten nedal Bábíčkovi šanci.
08:10
Kološ vyvezl balon a jeho nahrávka skončila za mantinelem na protější straně.
07:28
Tomašík vyvezl balon středem a poslal ho na Tokoše, ale ten sám před Bábíčkem promáchl.
06:23
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice .
06:23
Tokoš po sebral balon na středu hřiště proběhl podél mantinelu a nastřelil tyč.
04:30
Vítkovice se snaží kombinovat, Brno prozatím brání a čeká na protiútoky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line up hosté: 77- Bábíček Lukáš 7 - Kadlec Petr 17- Jeski Petr 29- Koňařík Matěj 32- Koutný Martin 83- Kotlas Michal
00:00
Vítáme vás u dnešního druhého čtvrtfinále fortuna extraligy mezi 1. SC Woow Vítkovice a Buldogs Brno.
00:00
Line up domácí: 74- Ciompa Roman 3 - Jelínek Jan 5 - Hubálek Jakub 7 -Tomašík Milan 10- Tokoš Martin 16- Jankulár Pavel