1:1
- : -
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 05:38 Martin Zozulák (Tomáš Sýkora), 32:32 Petr Šochman (Petr Pražák), 33:17 Ivo Veselý (vlastní branka), 44:00 Petr Šochman (Matěj Jendrišák)
BILLY BOY Mladá Boleslav (sestava)
branky (asistence): 23:26 Ondřej Fojta (Petr Novotný), 38:56 Pavel Bouška (Štěpán Slaný), 43:18 Jiří Bouška (Lukáš Brychca)

TJ JM Chodov - BILLY BOY Mladá Boleslav 4:3
6. Martin Zozulák, 33. Petr Šochman, 34. Ivo Veselý, 45. Petr Šochman - 24. Ondřej Fojta, 39. Pavel Bouška, 44. Jiří Bouška; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Jan Barák 13 - Jakub Koráb 15; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:1;
60:00
Celkový počet střel: 19 - 16
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Stožického: "Vyrovnané utkání rozhodly špatně pokryté standartní situace"
60:00
Střely ve třetí třetině: 9 - 2
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Walter Schubert a Ondřej Fojta
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky: "Odehráli jsme výborný zápas směrem dozadu, ale na druhou stranu dopředu se nám příliš nedařilo. Ztráceli jsme hodně míčků, ale nakonec jsme to ubojovali."
60:00
59:50
Střela do tyčky hráč Martin Zozulák družstva TJ JM Chodov .
56:08
Boleslav teď sevřela Chodov, pomalu se začíná schylovat k dalšímu dramatickému závěru
51:49
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za sekání.
44:00
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Šochman, asistoval Matěj Jendrišák (4:3).
44:00
Po standartní situaci skóruje prakticky totožným gólem jako včera kapitán domácích Petr Šochman
43:18
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Jiří Bouška, asistoval Lukáš Brychca (3:3).
43:18
V nepřehledné situaci se dostal k míčku Jiří Bouška, prostřelil gólmana Baráka a vyrovnává
38:56
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Pavel Bouška, asistoval Štěpán Slaný (3:2).
38:56
Několikrát tečovaný míček prošel až do chodovské branky
38:15
Pražák se po krásné přihrávce Jendrišáka ocitl před odkrytou brankou, nepodařilo se mu však zakončit
33:17
Vlastní branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Ivo Veselý (3:1).
33:17
Sýkorovu dlouhou přihrávku na Pražáka tečoval nešťastně do vlastní branky Ivo Veselý
32:32
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Šochman, asistoval Petr Pražák (2:1).
23:26
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Ondřej Fojta, asistoval Petr Novotný (1:1).
23:26
Fojta napravil svou chybu z absolutně nepovedeného nájezdu a vyrovnává
21:58
Trestné střílení družstva BILLY BOY Mladá Boleslav neproměnil Ondřej Fojta.
21:58
Vyloučen hráč Michal Hanic družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:58
Hanic svou vysokou holí zabránil v brankovišti vyrovnávacímu gólu. Následný nařízený nájezd se Fojtovi vůbec nepovedl, ale Boleslav má nyní dvě minuty početní výhody.
20:57
Jendrišák prostrčil před brankou míček na Pražáka, ten ve velké příležitosti přestřelil
11:40
Chodov sevřel Boleslav na její obranné půli, ale nedaří se mu dostat se do zakončení
08:03
Ekla ve velké příležitosti vychytal Barák
06:51
Skákající balónek v brankovišti trefil Jendrišák, rána však byla zblokována
05:38
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Martin Zozulák, asistoval Tomáš Sýkora (1:0).