odehráno
x3m team SSK Future (sestava)
Tatran Omlux Střešovice (sestava)

x3m team SSK Future - Tatran Omlux Střešovice 4:6
6. Martin Rebro, 42. Miloš Tyl, 44. Miloš Tyl, 60. Miloš Tyl - 3. Jan Tušek, 17. Milan Fridrich, 36. Milan Fridrich, 44. Dušan Přívara, 59. Johan Von der Pahlen, 60. Filip Ullmann; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 289; zásahy brankářů: Adam Hudec 24 - Martin Zich 24; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:3;
60:00
S přáním hezkého večera se odsud z Podvinného mlýna loučíme. Shlédli jsme krásnou bitvu dvou odvěkých rivalů. Obě družstva hrála s úžasným nasazením a publikum zde v hale čítající 289 diváků si jistě užilo atraktivní florbal. Vítězně z tohoto zápasu, a tedy i z této série, vyšel Tatran Omlux Střešovice a postuluje dál. Pro domácí borce sezóna končí.
60:00
Nejlepšími hráči utkání byly Johan von der Pahlen a Miloš Tyl.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu x3m team SSK Future Jiřího Nováka: Kladný vstup do první třetiny. O výsledku bohužel rozhodovaly drobnosti.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině x3m team SSK Future : Tatran Omlux Střešovice 14:8. Celkově nastřílely oba týmy shodně 28:28.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Tatran Omlux Střešovice Jana Zahálky: Jsme rádi, že jsme si vybrali tým Future do čtvrtfinále. Prověřili nás výborným nasazením na hranici svých možností a především všechny tři zápasy hráli florbal bez jakýchkoliv faulů.
60:00
59:58
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Rebro (4:6).
59:58
Miloš Tylu pravuje konečné skóre krásnou střelou od půlky hřiště.
59:18
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Tomáš Vávra (3:6).
59:18
Další gól do prázdné branky, tentokrát v podání Filipa Ullmanna.
58:20
Domácí neztrácí naděje a stále hrají bez brankáře se šesti hráči v poli.
58:06
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Tom Ondrušek (3:5).
58:06
Future ztrácí míček a Johan von der Pahlen od mantinelu nahazuje směrem na prázdnou bránu a trefuje.
57:40
x3m team SSK Future hraje power play.
57:32
Timeout x3m team SSK Future
55:50
Spolupráce Jana Natova a Miroslava Mayera opět vytvořila nádhernou akci. Pas přes šířku hřiště, pozorný golman hostí vytěsňuje střelu nad.
53:13
Střela do tyčky hráč Ondřej Riebauer družstva x3m team SSK Future .
53:00
Více šancí a více ze hry mají nyní hráči domácího celku. Martin Rebro střílí hodně vedle prázdné branky.
50:55
Tomáš Vávra sám před golmanem přestřeluje vysoko nad.
49:30
Nervy tečou. Souboje se značně přiostřují a je znát velká rivalita. Na obou stranách jsme nyní mohli vidět krásné šance.
48:00
Nasazení hráčů je opravdu vysoké. Nikdo nechce udělat chybu, ale domácí hráči SSK Future nyní musí tlačit, pokud chtějí změnit nepříznivý stav série.
43:56
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Dušan Přívara, asistoval Petr Heřmanský (3:4).
43:56
Tatran Střešovice zvyšuje po krásném gólu Dušana Přívary, který téměř od půlky prostřeluje Adama Hudce. Pomohla tomu lehká teč některého z bránících hráčů.
43:11
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Miloš Tyl, asistoval Daniel Rob (3:3).
43:11
Dvojice Miloš Tyl, Daniel Rob zaveleli k obratu. Gólem po dorážce, která přeskočila golmana Zicha, vyrovnává Miloš Tyl skóre utkání.
41:18
41:18
Miloš Tyl si odstoupil od mantinelu a nekompromisní střelou tzv. pod víko prostřeluje golmana hostí Martina Zicha.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině x3m team SSK Future : Tatran Omlux Střešovice 9:4
40:00
39:00
V posledních minutách druhé třetiny je znát obrovská bojovnost obou týmů. Ani jeden z týmů si však již nevytvořil vyloženou šanci. Pouze Miroslav Mayer se blýsknul hezkou střelou ze středu hřiště.
35:51
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Tomáš Vávra (1:3).
35:51
V posledních minutách domácí hráči zvýšili obrátky a je vidět chuť po gólu. Bohužel však golman Adam Hudec neudržel míček po střele mezi svou rukou a tělem a pro Milana Fridricha se stal snadnou kořistí.
32:00
Diváci i za nepříznivého stavu stále nachází energii povzbuzovat domácí team.
30:30
Tempo se zvolnilo, hráči se nedostávají již tolik do přímých soubojů.
25:40
V přesilovce si domácí borci nedokázali vytvořit šance. Tatran přečkává bez úhony.
23:40
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
23:40
Po odpískaném souboji v rohu hostí si Petr Heřmanský počínal nedovoleně, zdržoval rozehrávku domácích.
21:25
Lob hostí propadl až k Janovi Tuškovi, který se ocitl na pár vteřin naprosto sám před brankařem. Šanci však neproměnil.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině x3m team SSK Future : Tatran Omlux Střešovice 5:16
20:00
19:56
Jan Natov v neuvěřitelné šanci netrefuje prázdnou bránu. Ve vyrovnání mu těsně před koncem třetiny zabránil svou pohotovou reakcí Marek Deutsch, který svou holí vyblokoval "jasný gól".
18:00
Jan Freund dokázal projít celé hřiště. Jeho nabídku k vyrovnání však Miloš Tyl nevyužil a střílí těsně nad.
16:45
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Johan Von der Pahlen (1:2).
16:45
Tatran Omlux Střešovice proměňuje přesilovou hru gólem ze změti před brankou. Ležící golman Adam Hudec již nestačil na střelu Milana Fridricha.
16:21
Vyloučen hráč Jan Natov družstva x3m team SSK Future na 2 minuty za bránění ve hře.
15:46
Break hostí. Milan Garčar však špatně trefuje lehce skákavou přihrávku a neproměňuje tedy break dva na jednoho.
13:00
Tempo se stále zvyšuje, oba týmy nyní chtějí strhnout vedení na svou stranu. Hraje se celkem nahoru dolu. Tatranští dokonce trefují tyč.
09:58
To, jak jsou hráči v dnešním zápase vyhecovaní, potvrzují i velmi tvrdé souboje. Jeden z nich skončil nepříjemným zraněním obránce domácích Ondřeje Kadocha, který si dnes obnese rozseknuté obočí.
09:00
Hráči Future jsou si vědomi důležitosti zápasu a je na nich znát lehká nervozita. Snaží se nechybovat,to se jim však moc nedaří.
05:57
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil Martin Rebro bez asistence (1:1).
05:57
Martin Rebro odčinil zaváhání. V útočné polovině bojoval o míč mezi dvěma soupeři a nečekanou střelou překvapil golmana hostí.
04:10
Hezká kombinace domácích borců Natova a Mayera. Střela od Mayera však nenašla skulinku mezi tyčkou a nohou golmana Zicha.
02:52
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Tušek, asistoval Jaako Hokkanen (0:1).
02:52
Martin Rebro ztratil míček na středu a z protiútoku Tatran nezaváhal.
02:30
Zápas začal ve vysokém tempu,zatím však bez vyložených šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Sýkora a Ondřej Sýkora.
00:00
00:00
Dobrý podvečer všem florbalovým nadšencům. Vítáme Vás z haly Podvinný mlýn, kde budeme sledovat čtvrtfinálový souboj mezi týmy x3m team SSK Future a Tatran Omlux Střešovice. V sérii vede Tatran 2:0, Future tedy dnes musí zabojovat.