odehráno
Bulldogs Brno (sestava)
branky (asistence): 20:21 Jiří Knotek (Petr Kadlec)
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 34:42 Vít Hrubý (Petr Kološ), 43:46 Martin Tokoš (Patrik Suchánek), 49:31 Petr Kološ (Jiří Mojžíšek), 50:32 Petr Kološ, 52:24 Lukáš Hrubý (Patrik Suchánek)

Bulldogs Brno - 1. SC WOOW Vítkovice 1:5
21. Jiří Knotek - 35. Vít Hrubý, 44. Martin Tokoš, 50. Petr Kološ, 51. Petr Kološ, 53. Lukáš Hrubý; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 796; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 26, Filip Kejík 1 - Roman Ciompa 23; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:4;
60:00
Komentář hostujcího trenéra Radomíra Mrázka: Důležité z naší strany bylo, že naše 3.pětka perfektně zvládla svoji úlohu a konečně jsme proměnili i nějaké šance. To nic nemění na tom, že zítra očekáváme ještě těžší zápas než dnes.
60:00
Komentář domácího trenéra Filipa Vítka: Zítra dáme víc gólů a budeme hrát líp.
60:00
Střely ve 3.třetině: BUL: 10, VIT: 10.
60:00
Střely celkem: BUL: 24, VIT: 32.
60:00
Nejlepší hráč za Vítkovice je Petr Kološ, za domácí mladík Jiří Knotek.
60:00
59:48
Koňařík v dobré pozici vůbec netrefil branku.
57:06
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
55:12
Tomašík z půlky vypustil prudkou střelu na Bábíčka.
54:35
Patrik Suchánek střílí do boční síťky.
53:47
Koutný nedovoleně poslal za mantinel Jelínka.
53:46
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
53:19
Střela do tyčky hráč Radim Komínek družstva Bulldogs Brno .
53:14
Komínek zkouší beckhend.
52:25
Vítkovice dobře vyřešili protiútok 3 na 2, Hrubý si zaběhl za obránce a pod padajcím Bábíčkem střílí 5.gól hostů.
52:24
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Patrik Suchánek (1:5).
52:02
Střela do tyčky hráč Martin Koutný družstva Bulldogs Brno .
50:33
Kološ se prosadil krásnou šibenicí poté co se proháčkoval celou útočnou třetinou.
50:32
Timeout Bulldogs Brno
50:32
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Petr Kološ bez asistence (1:4).
49:32
Nikým nehlídaný Kološ střílí 3.gól z volného úderu.
49:31
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Petr Kološ, asistoval Jiří Mojžíšek (1:3).
49:04
Koutný střelou z otočky trefuje jen rozhodčího postávajcího vedle branky Vítkovic.
48:03
Koutný teď předstoupil vítkovického centra, sebral mu balonek, ale v dobré šanci střílí nad Ciompu.
46:23
Schneider nahodil vysoký lob na Ciompu který s ním měl problémy, s dorážkou Koňaříka již ne.
45:00
Ve 3.třetině jsou zatím aktivnější Vítkovice, více se tlačí do branky, více drží balonek pod kontrolou.
44:26
Heczko zkusil po zemi zaskočit Bábíčka.
43:47
Patrik Suchánek našel prudkou přihrávkou od mantinelu u tyčky volného Tokoše který uklidil balonek do prázdné brány.
43:46
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Patrik Suchánek (1:2).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: BUL: 6, VIT: 10.
40:00
39:33
Lukáš Hrubý z protiútoku vystřelil vysoko nad.
39:09
Bábíček nohou vyráží Tokošův beckhend.
38:26
Nad Ciompovu branku střílí Fabián.
34:43
Rychlý protiútok, vyřešil Tokoš střelou nad levou ruku Bábíčka.
34:42
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Vít Hrubý, asistoval Petr Kološ (1:1).
34:17
Fabián vypustil dobrou střelu kterou Ciompa vyrazil, Marek Kadlce se už k dorážce nedostal, protože byl odcloněn.
33:04
Fila hodně z úhlu zkoušel prostřelit Ciompu.
31:22
Násldnou dorážku sice Tokoš usněrnil za Bábíčka, ale pouze vyskou holí.
31:21
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice .
30:59
Tokoš na hřišti, tato přesilovka se Brnu příliš nevydařila.
28:59
Tokoš nedovoleně atakoval Matěje Koňaříka, kterému se vehementně snažil něco sdělit Polášek, to se však již obešlo bez postihu.
28:58
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:56
Koňařík se rozhodl vyřešit situaci dva na jednoho sám a zakončení mu nevyšlo.
25:43
Skákavý balonek se Koutný snažil dostat za Ciompu, jenže ten byl pozorný.
23:14
Tomašík si evidentně přidržel pronikajcího Petra Kadlece, ale nevylučuje se.
22:21
Jelínek tvdě atakoval Koňaříka.
20:22
Domácí na začátku třetiny využívají přesilovku když nahrávajcí Petr Kadlec z rohu našel na střed nabíhajcího Knotka.
20:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kadlec (1:0).
20:00
20:00
Střely na bránu: BUL: 8, VIT: 12.
20:00
19:31
Tokoš jasně ze zadu osekal Petra Kadlece a ještě se diví, že je vyloučen.
19:30
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:43
Koutný poslal Ondráčkovi skákavou nahrávku kterou bohužel nedokázal trefit.
14:45
Ondráček si hezky zpracoval Kotlasův lob, jenže míček mu byl následně odebrán.
14:02
Ondráček zpět na hřišti.
13:55
Koňařík vyhazuje z obraného pásma a osvobozuje Brno.
13:00
Knotek blokuje Tomašíkovu střelu od pravého mantinelu.
12:02
Brno poslalo do brány na nájezd mladíka Kejíka a ten si počkal na Tomašíkovu kličku, následný trest odpyká Ondráček.
12:01
Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil Milan Tomašík.
12:01
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kejík družstva Bulldogs Brno
12:01
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
12:01
Tomašík se ihned zapojil do útoku a po tlaku pojedou Vítkovice trestné střílení.
11:55
Tomašík na hřišti.
10:36
Teď Ciompa neuvěřitelně podržel Vítkovice když vyrazil v leže střelu osamoceného Knotka.
10:16
Ciompa vyráží Koutného střelu.
09:56
Tomašík si přidržel pronikajcího Petra Kadlece.
09:55
Vyloučen hráč Milan Tomašík družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za držení.
08:35
Polášek vybídl ke střele na středu volného Tomášíka, tomu střela nesedla.
07:34
Koňařík se probíjel středem pásma, zadovkou předložil Petru Kadlecovi, jenže jeho střela byla zblokovaná.
06:24
Na druhé straně si Ciompa obdobně poradil se střelou Knotka.
06:16
Bábíček vyrazil další střelu Patrika Suchánka.
05:24
Vtipně rozehraný volný úder končí Poláškovou střelou z otočky do hrudi Bábíčka.
04:22
Lukáš Hrubý dobrou střelou protáhl Bábíčka, z následné přetlačované vyšel vítězně domácí golman.
02:26
Koňaříkovi na půlce odebral balonek Suchánek, ale poté přestřelil Bábíčkovu bránu.
01:05
Ciompa maskou vyráží Fabiánovu střelu z úhlu.
00:15
Petr Kadlec hned v úvodu prověřil Ciompu.
00:01
Martin Kotný vyhrává úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Dobrý večer Vážené čtenářky a čtenáři online přenosů z florbalové Fortuna Extraligy. Dnes večer je na hale na Vodove ulici. Na programu je 3.čtvrtfinálový zápas mezi 1.SC WOOW Vítkovice a domácími Bulldogs Brno. Stav série je po prvních dvou zápasech hraných v Ostravě na Dubině vyrovnaný 1:1. První zápas vyhráli hostujcí Buldoci 6:5, ale kvůli chybě v zápisu bylo utkání kontumováno ve prospěch Vítkovic. Druhý zápas vyhrálo také Brno a to poměrem 4:3p
00:00
Line up Bulldogs Brno: G - Lukáš Bábíček, O - Michal Kotlas, Petr Jeski, U - Petr Kadlec, Matěj Koňařík, Martin Koutný.
00:00
Line up 1.SC WOOW Vítkovice: G - Roman Ciompa, O - Jan Jelínek, Filip Heczko, U - Milan Tomašík, Martin Tokoš, Radim Polášek.