0:5
- : -
odehráno
BILLY BOY Mladá Boleslav (sestava)
branky (asistence): 10:31 Ivo Veselý (Radim Křenek), 23:17 Pavel Bouška (Štěpán Slaný), 27:10 Petr Veselý
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 01:19 Petr Pražák (Radim Cepek), 11:18 Matěj Jendrišák (Petr Šochman), 47:02 Michal Hanic (Petr Pražák), 53:15 Petr Pražák (Adam Štegl), 55:57 Martin Zozulák, 56:40 Michal Hanic, 59:01 Matěj Jendrišák

BILLY BOY Mladá Boleslav - TJ JM Chodov 3:7
11. Ivo Veselý, 24. Pavel Bouška, 28. Petr Veselý - 2. Petr Pražák, 12. Matěj Jendrišák, 48. Michal Hanic, 54. Petr Pražák, 56. Martin Zozulák, 57. Michal Hanic, 60. Matěj Jendrišák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 652; zásahy brankářů: Jakub Koráb 21 - Jan Barák 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:5;
60:00
Pražák (Chodov) a Koráb (MB) vyhlášeni nejlepšími hráči.
60:00
10 - 12 na střely ve třetí třetině, 27 - 27 celkem.
60:00
Trenér Chodova Procházka k utkání řekl: "Krásný a vyrovnaný zápas - závěrečný stav je pro Boleslav poměrně krutý a neodpovídá průběhu zápasu. Děkuji soupeři za tři těžká, ale férová utkání." Trenér MB Stožický k zápasu dodal: "Sezóna pro nás končí, jsme z toho smutní. Mrzí nás zejména nepovedený víkend na Chodově, kde jsme měli alespoň jednou vyhrát."
60:00
59:01
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák bez asistence (3:7).
59:01
Slaný v power play zabránil míčku do sítě "skluzem", trestné střílení Jendrišák zužitkoval.
56:40
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Michal Hanic bez asistence (3:6).
56:40
Hanic naskočil z trestné, narušil rozehrávku domácích, do opuštěné branky se nemýlil.
55:57
Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
55:57
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Martin Zozulák bez asistence (3:5).
55:57
Zozulák unikl, trefil horní roh.
55:48
Barák se zaskvěl proti Slanému.
54:30
Vyloučen hráč Michal Hanic družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za držení.
54:30
Křenek v odloženém vyloučení neuklidil do prázdné brány, po deseti vteřinách orazítkoval břevno. Přesilovka.
54:21
Střela do tyčky hráč Radim Křenek družstva BILLY BOY Mladá Boleslav .
53:15
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Pražák, asistoval Adam Štegl (3:4).
53:15
Pražák z ostrého úhlu do horního rohu. Pro Korába neřešitelné.
52:50
Tyč! Domácí se štěstím drží remízu.
52:20
Slaný vyhazuje.
51:23
Vyloučen hráč Jiří Bouška družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
51:23
Kapitán domácích dnes podruhé na trestné lavici.
51:04
Střela do tyčky hráč Petr Šochman družstva TJ JM Chodov .
51:00
Koráb dnes vynikající, mnoha výbornými zákroky přispívá k vyrovnanému stavu.
48:15
Chodov převzal iniciativu. Boleslav ztrácí míče.
47:02
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Michal Hanic, asistoval Petr Pražák (3:3).
47:02
Chodov zavařil obranu domácích, přehrál míč na polovinu hřiště, odkud Hanic do odkryté brány srovnal.
42:30
Schubert, asi nejslabší (nejvíc chybující) článek chodovského komanda, hrubou chybou daroval šanci Novákovi, který ale klid nezachoval.
41:30
Chodov vstoupil do třetí třetiny lépe, Koráb fantasticky.
40:00
40:00
7 - 7 na střely ve druhé třetině. Napočítáno 652 diváků v hledišti boleslavské haly, kapacita sedadel je o 52 překročena, na BILLY BOYe choďte včas, opozdilci budou stát. Ve srovnání s minulým víkendem v Praze jsme se ocitli v jiné dimenzi zájmu diváků, té správné.
40:00
37:00
Koráb skvěle! Třemi těžkými zákroky během pěti vteřin udržel vítr v plachtách BILLY BOYe.
35:13
Hosté se ubránili.
33:13
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za hra rukou.
33:13
Fojta čaruje. Fantastickým zpracováním "udělal" Baráka, se štěstím zachránil obránce hostů, následnou ruku v brankovišti trestají rozhodčí jen dvěma minutami.
30:30
Chodov uklidnil hru, rozehrávka je na obou stranách rozvážnější.
29:30
Křenek ošetřován, bude hrát!
28:30
Boleslavské "mlýny" melou Chodovany, Barák závarům odolává.
27:10
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Petr Veselý bez asistence (3:2).
27:10
Petr Veselý odměněn za poctivou práci! Barák neudržel míček, dorážka posouvá BILLY BOYs do vedení.
26:20
Šochman dloubl do balónku nahozeného před Korába, těsně minul.
25:00
Bouškové větrají obraně Pražanů faldy. Zatím 2 - 2.
23:17
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Pavel Bouška, asistoval Štěpán Slaný (2:2).
23:17
Pavel Bouška opět ze standardky srovnává, počkal na pohyb zdi, nedal Barákovi šanci.
20:00
20:00
10 - 8 na střely v první třetině.
20:00
17:00
Fojta donutil Baráka k těžkému zákroku, vedení Chodova trvá. Voborník následně osamocen před brankou hostů nedoklepl.
14:38
Šochman postupoval ze strany na Korába, neudržel nervy vystřelil brzy, nad.
11:18
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Petr Šochman (1:2).
11:18
Jendrišák rovněž z rozehrávky volného úderu vrací hostům vedení.
10:31
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil Ivo Veselý, asistoval Radim Křenek (1:1).
10:31
Ivo Veselý ze standardky procedil zdí boleslavské vyrovnání.
09:00
Chodov po delší době drží balónek, hraje se po mantinelech.
06:00
Chodov v boleslavském sevření!
03:00
Boleslav presuje, vysoké tempo hry strhává "natřískanou" boleslavskou halu k nevídané intenzitě povzbuzování. P. Veselý a Novák ve střeleckých pozicích netrefili branku.
01:19
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Pražák, asistoval Radim Cepek (0:1).
01:19
Hosté potrestali vyloučení Jiřího Boušky, který spíše nešťastně zasáhl čepelí hůl útočícího Jihopražana.
00:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
LINE-UP domácích: Koráb - Slaný, Motejzík - Novák, J. Bouška (C), P. Veselý LINE-UP hostů: Barák - Hanic, Mikeš - Jendrišák, Šochman (C), Pražák