1:2
- : -
odehráno
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 29:23 Milan Garčar (Michal Podhráský), 42:41 Johan Von der Pahlen
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 13:43 Ondřej Mikeš (Jakub Vrána), 17:33 Petr Pražák (Adam Štegl), 22:41 Matěj Jendrišák (Petr Šochman), 24:58 Tomáš Sýkora (Matěj Jendrišák), 31:41 Adam Štegl (Petr Šochman), 34:26 Tomáš Sýkora (Jakub Majer), 43:41 Matěj Jendrišák, 47:50 Martin Zozulák (Radim Cepek)

Tatran Omlux Střešovice - TJ JM Chodov 2:8
30. Milan Garčar, 43. Johan Von der Pahlen - 14. Ondřej Mikeš, 18. Petr Pražák, 23. Matěj Jendrišák, 25. Tomáš Sýkora, 32. Adam Štegl, 35. Tomáš Sýkora, 44. Matěj Jendrišák, 48. Martin Zozulák; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 357; zásahy brankářů: Martin Zich 10, Martin Novotný 5 - Jan Barák 20; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:2;
60:00
Nejlepší hráči: Tatran - Hokkanen; Chodov - Sýkora.
60:00
Střely celkem Tatran 22, Chodov 23.
60:00
Komentář trenéra hostí Procházky: "Rozhodlo to, že jsme se po včerejším nezvládnutém závěru psychicky nesložili a do utkání jsme vstoupili sebevědomě. Největší rozdíl byl v produktivitě, dokázali jsme chyby Tatranu potrestat."
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 3, Chodov 6.
60:00
Komentář trenéra domácích Zahalky: "Neproměnili jsme spoustu brankových příležitostí. Pokud nedáváme góly nemůžeme vyhrát."
60:00
58:18
Vyloučen hráč Milan Garčar družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:11
Chodov se ubránl nepříliš výraznému nátlaku domácích, kteří stále na hřišti střelecky tápou
49:33
Ttaran se prozatím nedostává do šancí, když už je dobře vytvořená šance, dojde k rpomáchnutí
48:06
Vyloučen hráč Adam Štegl družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:06
Štegl zastavil pronikajícího Fridricha pouze za cenu faulu
47:50
Timeout Tatran Omlux Střešovice
47:50
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Martin Zozulák, asistoval Radim Cepek (2:8).
47:50
Zozulák z volného úderu zvyšuje přesnou ranou do šibenice na hrozivých 8:2 pro Chodov
47:03
Jendrišák obdržel nechtěný úder do hlavy, rozhodčí však zákrok neposoudili na trest
46:12
Novotný kryje nahazovanou střelu od Hanice z vrcholu útočné pětice Chodova
45:22
tempo hry se nám začíná stupňovat. chodovští cítí, že teď nesmí polevit
43:41
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák bez asistence (2:7).
43:41
Jendrišák překvapil všechny v hale rozehráním standardky, když všechny přeloboval a balon zapadl na vzdálenější tyč!
42:41
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen bez asistence (2:6).
42:41
Tatran stále tlačí do chodovské stažené obrany, profituje z toho Pahlen!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: Tatran 12, Chodov 9
40:00
39:50
Chodovští borci si v závěru třetiny s balonkem moc nezahráli, svůj náskok však stále drží..
37:20
Tatran hraje na balonu, dostává se k mnoha střelám, produktivita je však tristní!
35:55
Přívara orazítkoval spojnici Barákovy branky!
34:26
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Jakub Majer (1:6).
34:26
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Novotný družstva Tatran Omlux Střešovice
34:26
Tečovaná střela sráží všechny snahy domácích!
34:00
Richter posunul šikovně na Vávru číhajícího na brankovišti, ten však nedokázal efektivně zakončit..
31:41
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Adam Štegl, asistoval Petr Šochman (1:5).
31:41
Chodov by mohl vyučovat produktivitu. Zatímco tatranští snipeři netrefují v jasných příležitostech branku, Chodov zvyšuje z hole Štegla!
29:23
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Garčar, asistoval Michal Podhráský (1:4).
29:23
Garčar prolamuje prokletí tatranských střelců!
27:06
Tatran neproměňuje ani ty nejloženější šance. Pahlen z velkého brankoviště přestřelil prázdnou branku..
26:09
Po rychlém brejku pálil Ondrušek do vyběhnuvšího Baráka..
24:58
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Matěj Jendrišák (0:4).
24:58
Po rozebrání obrany Tatranu zvyšuje Sýkora!
24:20
Tatran nadvakrát v obrovské šanci. Nejprve pálil Fridrich do odkryté klece, Barák bleskově zasáhl, pak si Vávra tváří tvář Barákovi nedokázal poradit.
22:41
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Petr Šochman (0:3).
22:41
Chodov využívá přesilovku. Jendrišák si zpoza brány seběhl do brankoviště a nekompromisně k tyči zavěsi!
22:14
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky.
20:00
20:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tatran 7, Chodov 8
20:00
19:45
Tatran roztáčí svůj přesilovkový kolotoč, Chodov zatím odolává..
18:10
Vyloučen hráč Adam Štegl družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:33
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Pražák, asistoval Adam Štegl (0:2).
17:33
Pražák natáhl k ne příliš razantní střele, která propadla za Zichova záda!
13:43
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Jakub Vrána (0:1).
13:43
Po nepřehledném souboji u mantinelu vypadl balon až k Mikešovi, který vyprášil šibenici Zichovy klece!
13:00
Oba týmy působí po včerejší namáhavé bitvě dosti unaveným dojmem..
11:30
Jendrišák nebezpečně pálil, k dorážce se probíjel Šochman tak aktivně, až fauloval Zicha..
10:00
Zichovi nad hlavou zazvonilo břevno!
08:20
Pražákova střela prosvištěla těsně kolem Zichovy tyče!
07:40
Klimešova střela provětrala Barákovy betony!
06:03
Zatím poklidné tempo zápasu narušují Fridrich s Richterem, kteří se opakovaně tlačí do šancí..