3:2
- : -
odehráno
FBC Remedicum Ostrava (sestava)
branky (asistence): 46:02 Petr Skácel (Jakub Robenek), 58:07 Jakub Robenek, 59:56 Jan Daniš (Petr Skácel)
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 27:49 Milan Tomašík (Jakub Hubálek), 30:55 Vít Hrubý (Karel Ťopek), 38:05 Lukáš Hrubý, 56:04 Martin Tokoš (Jakub Hubálek), 58:48 Vít Hrubý (Karel Ťopek)

FBC Remedicum Ostrava - 1. SC WOOW Vítkovice 3:5
47. Petr Skácel, 59. Jakub Robenek, 60. Jan Daniš - 28. Milan Tomašík, 31. Vít Hrubý, 39. Lukáš Hrubý, 57. Martin Tokoš, 59. Vít Hrubý; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 550; zásahy brankářů: Vít Schulmeister 18 - Roman Ciompa 17; po třetinách: 0:0, 0:3, 3:2;
60:00
Střely celkem v poměru 20 - 22
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka : Čekali jsme takovýto průběh, Vítkovice nás zatlačily a my jsme v těch chvílích udělali hrubé chyby, které Vítkovice trestaly. Série je vyrovnaná, těšíme se na sobotu..
60:00
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášení Roman Ciompa za Vítkovice a Michal Dziurdzik za FBC Ostrava
60:00
Komentář trenéra hostí Radomíra Mrázka : O sto procent lepší výkon oproti včerejšku, pomohly úpravy v sestavě i jiný způsob hry. Těším se na další utkání, které jsou velice atraktivní..
60:00
Střely ve třetí třetině v poměru : 11 - 4
60:00
59:56
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jan Daniš, asistoval Petr Skácel (3:5).
59:56
Honza Daniš se trefuje do prázdné
59:18
Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
58:48
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Vít Hrubý, asistoval Karel Ťopek (2:5).
58:48
Vít Hrubý tu naději zase vzal trefou do prázdné brány
58:07
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jakub Robenek bez asistence (2:4).
56:04
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jakub Hubálek (1:4).
56:04
Situace nedáš dostaneš....Ostrava šla 3 na 2, střela se odrazila a Vítkovice 3 na 2 využily
54:40
Curney bukařil na polovině soupeře, dostal se k němu míček, nahrál Peťovi Kašparovi, ale ten nedotlačil míč za Ciompova záda
53:27
Kuba Robenek zvedl míček příliš vysoko nad Ciompu
50:08
První půl minuta je v režii Vítkovic, drží v oslabení míček
49:38
Vyloučen hráč Filip Heczko družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za sekání.
47:40
Na druhé straně Tokoš si dobře najel, ale gól nepadl
46:02
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Petr Skácel, asistoval Jakub Robenek (1:3).
46:02
Kýžený gól je tady...Robenek z první posílá na Skácela, který bezkonkurenčně proměňuje
38:05
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý bez asistence (0:3).
38:05
Lukáš Hrubý zakončil do rohu brány ze standartky
36:57
Michala Šmídu v první lajně vystřídal nadějný junior Petr Kašpar a hned nadělal problémy Ciompovi
34:14
Robin Žydel míjí bránu, Ciopma v této třetině nemá moc práce
33:09
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za hrubost.
33:09
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
27:49
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jakub Hubálek (0:1).
26:41
Hraje se opravdu důrazný florbal, který je plný ostrých soubojů
25:02
Jelínkovu střelu vyráží Schulmeister nohou
24:37
Vyloučen hráč Robin Žydel družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:00
Suchánkovu rychlou střelu vyráží ostravský gólman ramenem
21:56
Hezkou individuální akci předvedl Jakub Hubálek, prokličkoval z obranné poloviny až k Schulmeisterovi, ale nepodařilo se mu zakončit
14:42
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.