2:0
0:0
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 26:29 Matěj Jendrišák (Petr Pražák), 44:47 Matěj Jendrišák, 54:51 Radim Cepek (Tomáš Sýkora), rozhodující nájezd Adam Štegl
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 03:22 Milan Fridrich (Milan Garčar), 16:17 Filip Ullmann (Jaako Hokkanen), 18:50 Milan Garčar (Marek Deutsch)

TJ JM Chodov - Tatran Omlux Střešovice 4:3pn
27. Matěj Jendrišák, 45. Matěj Jendrišák, 55. Radim Cepek, N Adam Štegl - 4. Milan Fridrich, 17. Filip Ullmann, 19. Milan Garčar; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 535; zásahy brankářů: Jan Barák 25 - Martin Zich 19; po třetinách: 0:3, 1:0, 2:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Jaako Hokkanen , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč Adam Štegl a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Milan Garčar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč Radim Cepek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Martin Richter a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč Martin Zozulák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Filip Ullmann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč Matěj Jendrišák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Milan Fridrich , ale gól nevstřelil.
70:10
Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky: "My jsme nezachytili úvod zápasu a první třetinu jsme jednoduše nezvládli. Ale v kabině jsme si to vyřikali a myslím si, že od druhé třetiny nastoupil jiný tým. Myslím, že jsme zaslouženě vyrovnali. Prodloužení a nájezdy už byly o štěstí."
70:10
Nejlepšími hráči utkání: Adam Štegl a Martin Zich
70:10
Komentář trenéra hostů Jana Zahálky: "Zápas ve vysokém tempu. Nakonec zvítězil šťastnější, rozhodně jsme neřekli poslední slovo."
69:57
Jediný zákrok gólmana přišel v samém závěru utkání! Barák vytáhl Richterovu nebezpečnou střelu
58:00
Garčarova střela po zemi nadělala nečekaně obrovské potíže, když málem prošla Barákovi mezi nohami
56:24
Po chybě Zozuláka se dostal k míčku Deutsch, kterého fantasticky vychytal Barák
54:51
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Radim Cepek, asistoval Tomáš Sýkora (3:3).
49:58
Hra je dnes již poněkolikáte přerušena kvůli těžko rozpoznatelným potížím gólmana Zicha
48:51
Halou se nese ohlušující pískot
48:14
Vyloučen hráč Petr Šochman družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:15
Sýkora z otočky nastřelil konstrukci branky hostí
45:20
Štegl neuvěřitelným způsobem překličkoval přes čtyři hráče Tatranu a předložil Zozulákovi, který minul
44:47
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák bez asistence (2:3).
34:00
Po chybě chodovské obrany střílel Fridrich, jehož střelu zachytil Barák, který si ovšem při zákroku přivodil zranění, přesto pokračuje v utkání
32:54
Cepek se obtočil kolem branky hostí a vystřelil, jeho střelu však na brankové čáře zachytil Zich
28:05
Jendrišák si povodil celou obranu Tatranu a došel si pro faul na pomezí velkého brankoviště, následný trestný úder však Chodov nevyužil
26:29
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Petr Pražák (1:3).
26:29
Jendrišák prostřelil padajícího Zicha
25:45
Vyloučen hráč Johan Von der Pahlen družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:11
Střela do tyčky hráč Petr Pražák družstva TJ JM Chodov .
25:11
Pražák nastřelil tyč!
24:13
Štegl přestřelil Zichovu branku
23:50
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:05
Pahlen po Richterově křižné přihrávce netrefil prázdnou bránu
22:05
Šochman minul prázdnou branku, na druhé straně Přívara prováhal možnost k zakončení
18:50
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Garčar, asistoval Marek Deutsch (0:3).
18:50
Garčar prostřelil Baráka nad nohou
18:20
Vyloučen hráč Michal Hanic družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za sekání.
16:17
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Jaako Hokkanen (0:2).