3:2
- : -
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 10:12 Petr Šochman (Adam Štegl), 37:43 Matěj Jendrišák (Adam Štegl), 41:39 Martin Zozulák (Jakub Majer), 51:07 Matěj Jendrišák (Ondřej Mikeš), 59:27 Matěj Jendrišák (Radim Cepek)
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 04:20 Johan Von der Pahlen (Milan Fridrich), 23:19 Martin Richter, 34:53 Martin Richter, 39:01 Johan Von der Pahlen (Martin Richter), 55:28 Milan Garčar (Jan Klimeš), 57:08 Johan Von der Pahlen (Milan Fridrich)

TJ JM Chodov - Tatran Omlux Střešovice 5:6
11. Petr Šochman, 38. Matěj Jendrišák, 42. Martin Zozulák, 52. Matěj Jendrišák, 60. Matěj Jendrišák - 5. Johan Von der Pahlen, 24. Martin Richter, 35. Martin Richter, 40. Johan Von der Pahlen, 56. Milan Garčar, 58. Johan Von der Pahlen; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 516; zásahy brankářů: Jan Barák 17 - Martin Zich 18; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:2;
60:00
Nejlepšími hráči utkání Martin Richter a Matěj Jendrišák
60:00
Celkový počet střel: 23 - 23
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Jana Zahalky: "Opět velmi vyrovnaný zápas. Rozhodovali maličkosti. Myslím si, že jsme předvedli větší touhu po vítězství."
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 9-6
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: "Včera jsme vyrovnaný zápas vyhráli a dnes přesně naopak. Ale dokázali jsme, že jsme Tatranu vyrovnaným soupeřem a těšíme se na rozhodující utkání."
60:00
59:27
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Radim Cepek (5:6).
59:27
Jendrišák využívá přesilovou hru a dává Chodovu naději
59:04
Vyloučen hráč Martin Richter družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
58:45
Chodov v šesti
57:08
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Milan Fridrich (4:6).
57:08
Barák nejprve vychytal Von der Pahlena v samostatném úniku, na následnou dorážku Fridricha, kterou tečoval předtím neúspěšný Pahlen už nestačil
56:48
Timeout TJ JM Chodov
55:28
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Garčar, asistoval Jan Klimeš (4:5).
51:07
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Ondřej Mikeš (4:4).
51:07
Jendrišák si všiml ne zrovna ideálního postavení gólmana Zicha a tvrdou ranou ho prostřelil na bližší tyči
47:49
Jendrišák vyslal křižnou přihrávku na Pražáka, který ve velké příležitosti přestřelil
41:39
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Martin Zozulák, asistoval Jakub Majer (3:4).
39:10
Rozhodčí musí upomínat asistenta trenéra hostí Tomáše Kafku za označení soupeřů jako "prasat".
39:01
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Johan Von der Pahlen, asistoval Martin Richter (2:4).
39:01
Na druhé straně obdobný gól. Richterovo nahození tečoval Pahlen.
37:43
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Matěj Jendrišák, asistoval Adam Štegl (2:3).
37:43
Chodov využívá i svou druhou přesilovku. Jendrišák tečoval za Zichova záda Šteglovo nahození.
36:19
Pražákovu přízemní střelu vyrazil Zich
35:52
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:53
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Richter bez asistence (1:3).
34:53
Chodovská obrana si nechala utéct Richtera, který prostrčil míček pod padajícím Barákem
31:20
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:48
Chodov teď tahá na hřišti za výrazně kratší kus provazu
28:30
Chodov vypadá po druhém obdrženém gólu frustrovně, což hráči soupeře využívají ke slovnímu popichování
26:43
Pražák vybojoval míček a vyslal křižnou přihrávku na Jendrišáka, ten jen těsně minul branku hostí
23:19
23:19
Rozhodčí zapískali standartní situaci pro Tatran, zmatení hráči Chodova zůstali stát na místě a pohotový Richter mezitím prostřelil Baráka. Hodně sporný gól vyvolal ohlušující pískot v hale a nesouhlasné reakce domácí střídačky
21:15
Parádní kombinace Cepka se Sýkorou jen těsně neskončila gólem
20:34
V úvodu třetiny se do šance dostal Fridrich, který si položil gólmana Baráka, nedokázal ho však přehodit
14:08
Vyloučen hráč David Podhráský družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za hrubost.
12:00
Vávrovu střelu pokryl Barák tělem, na druhé straně vystrašil Tatran točenou střelou Majer
10:12
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Petr Šochman, asistoval Adam Štegl (1:1).
10:12
Štegl křižnou přihrávkou našel Šochmana, proti jehož střele se Zich již nestačil přesunout
09:06
V oslabení ale zahrozil Garčar, který jen těsně minul domácí svatyni
08:18
Vyloučen hráč Johan Von der Pahlen družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:18
Pahlen vyloučen za blokování hokejky, Chodov si užil opravdu dlouhou výhodu
04:20
04:20
Fridrich našel přesnou přihrávkou před brankou Pahlena a pro toho již nebyl problém zakončit
02:31
Osamocený Fridrich nebezpečně dorážel před Barákem
00:13
Barák si připisuje první zákrok, když bez zaváhání lapil Fridrichův pokus
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Zahajovací sestavy: Domácí: Barák - Hanic, Mikeš - Jendrišák, Pražák, Šochman Hosté: Zich - Podhráský, Deutsch - Von der Pahlen, Richter, Fridrich
00:00
Dobré odpoledne z SH Jižní Město. Vítejte u on-line přenosu čtvrtého semifinále Fortuna extraligy mezi týmy TJ JM Chodov a Tatran Omlux Střešovice. Ve včerejším dramatickém utkání zvítězil Chodov 4:3 po samostatných nájezdech a ujal se tak vedení 2-1 v sérii. Tatran tak dnes musí odvracet hrozbu vyřazení, Chodov se naopak při dnešní výhře může dočkat historického úspěhu v podobě postupu do finále. Utkání můžete sledovat také živě na ČT4 Sport.