1:0
- : -
odehráno
FBC Remedicum Ostrava (sestava)
branky (asistence): 06:40 Jiří Curney (Dominik Hanic), 30:07 Pavel Machala (Robin Žydel), 35:30 Jiří Curney (Dominik Hanic), 46:52 Zdeněk Žák (Pavel Machala)
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 19:35 Jiří Mojžíšek (Petr Kološ), 22:58 Filip Heczko, 37:21 Milan Tomašík (Filip Heczko)

FBC Remedicum Ostrava - 1. SC WOOW Vítkovice 4:3
7. Jiří Curney, 31. Pavel Machala, 36. Jiří Curney, 47. Zdeněk Žák - 20. Jiří Mojžíšek, 23. Filip Heczko, 38. Milan Tomašík; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 750; zásahy brankářů: Vít Schulmeister 14 - Roman Ciompa 16; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Radomíra Mrázka : Upřímná gratulace soupeři. Předčili nás v šikovnosti.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášení za Vítkovice Filip Heczko a za FBC Remedicum Ostrava Jiří Curney
60:00
Střely celkem v poměru : 20 - 17
60:00
Kometář trenéra domácích Martina Smetáka : Jsme šťastní, splnil se nám sen, klobouk dolů před celým mančaftem
60:00
Střely v poměru : 6 - 6
60:00
59:39
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:20
Heczko si vyjel z obrany a nahrál na střed Mojžíškovi, který z otočky prudce páli, Schulmeister pozorný
47:00
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za sekání.
46:52
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Zdeněk Žák, asistoval Pavel Machala (4:3).
46:52
Zpoza brány nahráva Machala přímo před Ciompu Žákovi
46:24
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:59
Kološ poslal prudkou střelu na bránu Schulmeistera, ale letěla nad
44:00
Remedicum místo střely z každé pozice volí nahrávání na krásu do prázdné brány, aby se jim to nevymstilo..
37:21
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Milan Tomašík, asistoval Filip Heczko (3:3).
37:21
Tomašík prostě a jednoduše vystřelil
35:59
Skácel nebezpečně střílí backhandem
35:30
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Jiří Curney, asistoval Dominik Hanic (3:2).
30:07
Branku družstva FBC Remedicum Ostrava vstřelil Pavel Machala, asistoval Robin Žydel (2:2).
22:58
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Filip Heczko bez asistence (1:2).
22:58
Remedicum nedostalo skákající míček ze své obranné poloviny, dobře se zorientoval Heczko a posílá míček k tyči
19:35
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Jiří Mojžíšek, asistoval Petr Kološ (1:1).
19:35
S překvapením všech se míček dokutálel až za Schulmeisterova záda
18:59
Žák zachytil rozehrávku Vítkovic, popojel si k bráně a vystřelil Ciompovi přímo do rukou
18:08
Výborná spolupráce mezi Skácelem a Robenkem, ale Heczko zblokoval finální nahrávku
17:44
Kološovi střela vůbec nevyšla
16:49
Šmída se snažil srazit míček dobře nabíhajícímu obránci Krzyžankovi, ale míček se k druhému jmenovanému nedostal
15:40
Slibně rozehraná standartka Remedica z půlky hřiště, ale míček Ciompa drží a nepustí
15:08
Žydelovka letěla mimo bránu :-)
14:10
Honza Daniš perfektně prokličkoval až k Ciompovi, položil si ho, ale míček dostatečně nezvedl
12:20
Vítkovice hrály z rohu asi už popáte stejnou standartku a Schulmeister si s ní skvěle poradil
11:25
TRenér Mrázek asi uděll taktické pokyny již v šatně protože momentálně jen sedí a kouká jak mužstvo bojuje
10:07
Tomašíkův nápřah v půlky zastavil Tomáš Vojtíšek
07:56
Curney zase v šanci, backhandem ale neproměňuje
06:40
06:40
Hanic zachytil míček, podržel, poslal Curneymu na střed a ten z otočky posílá ostravské FBC do vedení
06:16
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva FBC Remedicum Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.