2:3
- : -
odehráno
FBC Kladno (sestava)
branky (asistence): 00:38 Václav Linhart, 31:23 Jan Hněvkovský (Martin Ryneš), 43:17 Tomáš Leipner (Ondřej Slivka), 52:11 Jan Hněvkovský (Martin Ryneš)
AC Sparta Praha Florbal (sestava)
branky (asistence): 30:50 Radek Križko (Michal Soukup), 34:55 Radek Skalička (Michal Soukup), 38:45 Pavel Dvořák (Jan Marvánek), 48:21 Filip Pacan (Václav Culka), 55:56 Michal Soukup (Ondřej Vaculík), 59:40 Ondřej Vaculík (Michal Soukup)

FBC Kladno - AC Sparta Praha Florbal 4:6
1. Václav Linhart, 32. Jan Hněvkovský, 44. Tomáš Leipner, 53. Jan Hněvkovský - 31. Radek Križko, 35. Radek Skalička, 39. Pavel Dvořák, 49. Filip Pacan, 56. Michal Soukup, 60. Ondřej Vaculík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Bobisud 26 - Vladan Dřízhal 20; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:3;
60:00
59:59
Nejlepsi hrac Kladno - Jan Hnevkovsky, Nejlepsi hrac Sparta - marvánek
59:59
Pomer strel 7:12
59:59
Vyjadreni treneru, Sparta, Vaclav Culka "Typicke utkani pro play Down. Vyrovnane a bojovne z obou stran. Rozhodla nase vula vydrzet hrat na tri lajny, pricemz kladnu dosli pri hrena dve rady sily" FBC Kladno, Tomas Janecek " Zbytecne goly pri nepokryti tycek bran a volne udery. Nedavat goly v pressilovce nas stoji vitezstvi. O nepromenenych 100% nemluve"
59:40
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Michal Soukup (4:6).
59:40
Pri fofrplej domacich do prazdne
58:49
Timeout FBC Kladno
58:12
Kladno mohutne finisuje a vytvari si sance.
55:57
Vyborne secviceny volny uder ostrou ranou resi Soukup
55:56
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Michal Soukup, asistoval Ondřej Vaculík (4:5).
54:42
pomer strel do tyce 3:2
54:09
Ajaj. Zapletalovu strelu vytlacil Drizhal do zamezi.
53:09
Emoce zacinaji pracovat na obou stranach
52:12
Dnes výborně hrající Hnevkovsky sam sebe odmenil golem.
52:11
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Martin Ryneš (4:4).
50:23
Kladno by melo velet na ztec, ale vice ze hry maji spartane
49:21
Se zpozdenim dorazilo "Fans" domácích. Zdrzeli se na Jamajce.....
48:22
Pacan podal kartsi konec opet kladnu...
48:21
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Filip Pacan, asistoval Václav Culka (3:4).
43:18
Spravedlnost existuje. Slivka nastrelil Leipnera a je srovnano
43:17
Branku družstva FBC Kladno vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Ondřej Slivka (3:3).
38:45
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Marvánek (2:3).
37:54
Hnevkovsky Jan - Tycku vytesal
34:57
V zápeti Rynes sam pred Drizhalem nedal.
34:56
Rychlá přesilová výměna obránců a tvrdou strelou k tyci Skalicka 2:2
34:55
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Radek Skalička, asistoval Michal Soukup (2:2).
33:54
Bobisud hokejovým skluzem k překvapení všech zachránil balonek smerujici jisto jiste do sítě
33:12
Vyloučen hráč Tomáš Janeček družstva FBC Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:24
Dostaneš a taky dáš. Nahozený skákavý balon přeskočil Dřizhala a Hněvkovský doklepl
31:23
30:51
Nedáš dostaneš. Leipner nezkrotil skákavý balon v sanci a z protiutoku Krizko bezpecne na 1:1
30:50
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Radek Križko, asistoval Michal Soukup (1:1).
27:32
Duchek dozaměřil, ale forhendový Nadal pokus posouzen jako vysoká hůl a gol prohlášen neplatným