1:3
0:1
odehráno
AC Sparta Praha Florbal (sestava)
branky (asistence): 08:41 Michal Vrtiška (Filip Pacan), 26:45 Jan Marvánek (Petr Duchek), 32:06 Petr Duchek (Radek Skalička), 49:08 Pavel Dvořák (Radek Skalička)
Panthers Otrokovice (sestava)
branky (asistence): 27:57 Michal Hradil (Jan Valčík), 44:47 Ladislav Kudláček (Jaroslav Vaněk), 47:17 Jan Valčík (Jaroslav Vaněk), 51:25 Jaroslav Vaněk (Jan Valčík), 61:57 Martin Krkoška (Václav Večeřa)

AC Sparta Praha Florbal - Panthers Otrokovice 4:5p
9. Michal Vrtiška, 27. Jan Marvánek, 33. Petr Duchek, 50. Pavel Dvořák - 28. Michal Hradil, 45. Ladislav Kudláček, 48. Jan Valčík, 52. Jaroslav Vaněk, 62. Martin Krkoška; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 24 - Jan Krkoška 24; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3, 0:1;
70:00
Střely po prodloužení: Sparta - 0, Otrokovice - 2
70:00
Komentář trenéra Sparty Jiřího Uhra: Nešťastný zápas. Takto to dopadá, když soupeře podceníte a jěště k němu nemáte respekt.
70:00
Nejlepšími hráči utkání se stali Jan Valčík z Otrokovic a Petr Duchek ze Sparty.
70:00
Střely celkem: Sparta - 29, Otrokovice - 28.
70:00
Komentář trénera Otrokovic Petra Hrabce: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Otrokovice. Po tom prodloužení jsme si to zasloužili, měli jsme čtyři šance.
61:57
61:57
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krkoška, asistoval Václav Večeřa (4:5).
61:57
Akce dva na jednoho. A bohužel pro sparťany se šťastným koncem pro Otrokovice. Otrokovice se tedy ujímají vedení v baráži 1-0.
60:28
Nyní se překřikují oba tábory fanoušků. Závěr utkání je velice vyhecovaný z obou stran.
60:00
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, stav stále je vyrovnán.
58:48
Sparta nyní soupeřem tlačí, probrali se i sparťanští fans.
57:32
Pěkná sparťanská akce. Trio Berka, Pacan a Vrtiiška si vyměnilo balonek. Střílel druhý zmíněný, ale hostující golman byl bezchybný.
55:46
Hosté jsou v plném počtu. Nyní střílel dnes velice aktivní sparťan Radek Skalička. Hostující fans jsou v pohotovosti.
54:03
Sparta tlačí, stříli v rámci přesilovky. Nicméně pověstné štěstíčko jí schází.
52:57
Vyloučen hráč Jan Valčík družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
52:20
Šance střídá šanci.
51:25
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Jan Valčík (4:4).
50:12
Po tvrdé střele z půlky, kterou vyslal Radek "Skalda" Skalička, měl golman problémy, po dorážce skoroval Pája Dvořák, další junior ze sparťanského A-teamu.
49:08
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Radek Skalička (4:3).
48:41
Hosté právě proměnili přesilovku.Utkání začíná být vyhrocenější.Oba týmy si jsou vědomy důležitosti dnešního prvního zápasu baráže o Fortuna Extraligu.
47:17
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Jan Valčík, asistoval Jaroslav Vaněk (3:3).
46:31
Vyloučen hráč Michal Soukup družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za hrubost.
46:13
Začíná jít do tuhého. Pantheři snížili a nyní je rozdílem pouze jedna branka! Při chuti hrající Honza Marvánek před chvilkou střílel z půlky, byla to nebezpečná střela, ale hostující golman si s ní poradil.
44:47
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Ladislav Kudláček, asistoval Jaroslav Vaněk (3:2).
44:26
Z ničeho nic se vedle branky Sparty objevil Honza Valčík, avšak jeho střela branku minula.
43:17
Kapitán domácích Vašek Culka hecuje své spoluhráče.
41:39
Hosté se hned z kraje třetí třetiny snaží zkorigovat stav. Jejich pohlednou akci zastavil až Dřízhal.
40:00
40:00
Střely po druhé třetine : Sparta 10- Otrokovice 12
40:00
39:55
Kouč domácích pan Culka st. hecuje své svěřence.
38:33
Střela otrokovického Hradila postrádala jak razanci, tak i přesnost.
37:52
Individuální akce Páji Dvořáka z ACS.
36:04
Dnešní utkání sleduje ve Sparta aréně ve Vysočanech 123 diváků.
35:00
Oba týmy hrají v plném počtu.Během hry 4-4 se hrálo vyrovnaně na obou stranách.
32:46
Vyloučen hráč Jaroslav Berka družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za hrubost.
32:46
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za hrubost.
32:46
Sparta odskakuje Otrokovicím na rozdíl dvou branek.
32:06
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Petr Duchek, asistoval Radek Skalička (3:1).
31:03
Pohledná akce hostí skončila bez úspěchu.
29:30
Do Prahy přijela povzbudit své miláčky skupinka fanynek Otrokovic.Ty si nyní přejí, aby jejich tým vsítil ještě jednu branku.
27:57
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Michal Hradil, asistoval Jan Valčík (2:1).
26:59
Fanoušci hostí se opět projevují, ti sparťanští jsou převážně zticha.
26:50
Sparťanský mladík Jan Marvánek potvrdil svých kvalit a skóruje po asistenci dalšího z mladíků sparťanského "áčka" Péti Duchka.
26:45
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Jan Marvánek, asistoval Petr Duchek (2:0).
26:25
Individiální akce Pacana byla sice pěkná, ale přihrávka jako finální fáze selhala.
25:40
Z půlky hřište vypálil Nagy, ale Vladan chytá zatím výtečně.
25:00
Střela Kostky sražena houfem sparťanů před Vladanem Dřízhalem.
23:17
Druhá třetina pokračuje ve vyrovnaném utkání. Šance jsou na obou stranách zhruba stejné.
21:06
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za sekání.
20:10
Střely po první třetině Sparta 9- Otrokovice 6. Dále se divákům omlouváme za potíže s video on-line přenosem a s on-line přenosem.Máme technické problémy ohledně připojení. Na odstranění se pracuje. Děkujeme za pochopení.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Sparta 9- Otrokovice 6. První třetina nám nabídla vyrovnanou hru, zatím však s větším štestím pro domácí, kteří vedou zásluhou Vrtišky 1-0.
20:00
17:00
Omlouváme se divákům, kteří sledují video online za technické potíže. Děkujeme za pochopení.
16:04
Michal Kořený dnes hraje při chuti, nicméně jeho protějšek Dřízhal je zatím bezchybný.
14:40
Nebezpečná střela v podání hostí.Střílel Michal Nagy, naštěstí pro sparťany byl ale Vladan Dřízhal v pohotovosti.
11:00
Nyní nebezpečně střílel sparťan Honza Marvánek, nicméně jeho střela byla zblokovaná.
08:41
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Michal Vrtiška, asistoval Filip Pacan (1:0).
08:10
A nyní byla k vidění akce dva na jednoho v podání hostí. Kostka vzal iniciativu na sebe, vystřelil, nicméně na Dřízhala nevyzrál.
07:00
Ani Vyvoralovi, ani Kostkovi se nepodařilo překonat sparťana Dřízhala.
04:26
Zblokovaná střela beka Sparty -Skaličky.
01:31
Již z úvodu zápasu je vidět jeho důležitost.Žádný z týmů nechce udělat chybu jako první.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Dobrý den, vítejte u on-line přenosu ze zápasu AC Sparta Praha -Panthers Otrokovice, u baráže o Fortuna Extraligu. Přejeme Vám příjemný prožitek ze zápasu.
00:00
Line-up AC Sparta Praha: Dřízhal-Berka,Bouša-Križko,Vaculík,Soukup M. Line-up Panthers Otrokovice: Krkoška-Hradil,Nagy-Valčík,Kudláček,Vaněk