1:1
0:1
odehráno
AC Sparta Praha Florbal (sestava)
branky (asistence): 01:35 Radek Križko (Michal Soukup), 09:12 Filip Pacan (Václav Culka), 32:19 Michal Vrtiška, 57:06 Václav Culka (David Ježek)
Panthers Otrokovice (sestava)
branky (asistence): 04:31 Jan Valčík (Michal Kořený), 19:56 Michal Hradil (Jaroslav Vaněk), 39:16 Daniel Mikeška (David Stavjaník), 42:00 Jan Valčík (Jaroslav Vaněk), 63:43 Tomáš Pavlis (vlastní branka)

AC Sparta Praha Florbal - Panthers Otrokovice 4:5p
2. Radek Križko, 10. Filip Pacan, 33. Michal Vrtiška, 58. Václav Culka - 5. Jan Valčík, 20. Michal Hradil, 40. Daniel Mikeška, 43. Jan Valčík, 64. Tomáš Pavlis; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 2:1 + Michal Nagy 5; využití: 1:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Vladan Dřízhal 29 - Jan Krkoška 31; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1, 0:1;
70:00
Střely po prodloužení: Sparta - 1, Otrokovice - 5
70:00
Nejlepšími hráči zápasu se stali Michal Hradil z Otrokovic a Václav Culka ze Sparty.
70:00
Komentář trenéra hostí Petra Hrabce: Velmi vyrovnané utkání, opět se šťastnějším koncem pro Otrokovice a opět rozhodovalo prodloužení, kde jsme byli aktivnější a měli jsme větší hlad po vítězství.
70:00
Střely celkem: Sparta - 35, Otrokovice - 34
70:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Uhra: Dramatické utkání plné emocí, kterému napomohlo i nepřesné rozhodování. Bohužel opět s nešťastnou koncovkou pro nás.
63:43
63:43
Vlastní branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Tomáš Pavlis (4:5).
57:06
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Václav Culka, asistoval David Ježek (4:4).
42:00
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Jan Valčík, asistoval Jaroslav Vaněk (3:4).
41:16
Vyloučen hráč Michal Vrtiška družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sparta - 13, Otrokovice -13
40:00
39:16
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Daniel Mikeška, asistoval David Stavjaník (3:3).
37:19
sparta nevyužila přesilovku
35:06
i přesto že hrají otrokovice ve čtyřech jsou zatím nebezpečnější než sparta
32:19
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Michal Vrtiška bez asistence (3:2).
32:19
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Panthers Otrokovice na 5 minut za hrubost.
19:57
využitá přesilovka 3 vteřiny před pauzou zamrazila sparťanské fanoušky ale i hráče =(
19:56
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Michal Hradil, asistoval Jaroslav Vaněk (2:2).
18:44
Vyloučen hráč Petr Duchek družstva AC Sparta Praha Florbal na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:43
břevno zachránilo otrokovice
17:23
místo míčku letí vzduchem druhá část vaculíkovy hokejky
15:29
akce v podání culka,pacan bohužel neskončila golem pač na poslední chvíli krkoška vyrazil míček konečky prsty
11:35
střela václava večeřy neohrozila dřízhala
09:35
skalička má malé potíže s kotníkem
09:12
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Filip Pacan, asistoval Václav Culka (2:1).
08:40
sparta se snaží dostat do vedení-zatím marně
04:31
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Jan Valčík, asistoval Michal Kořený (1:1).
01:35
Branku družstva AC Sparta Praha Florbal vstřelil Radek Križko, asistoval Michal Soukup (1:0).
00:00
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za zdržování hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Oskar Novák a Přemysl Škaloud.
00:00
00:00
line up hostí: krkoška,hradil,nagy,kudláček,valčík,vaněk line up domácích: dřízhal,skalička marvánek,dvořák,moravec,duchek