3:1
- : -
odehráno
FBŠ Jihlava (sestava)
branky (asistence): 06:10 Lukáš Matoušek (Vladimír Brož), 15:33 Tomáš Paul (Ivoš Varhaník), 22:11 Tomáš Paul (Luboš Deraha), 43:33 Radim Vlk (Tomáš Paul), 44:13 Chu Thanh Long (Vladimír Brož), 46:20 Vladimír Brož (Chu Thanh Long)
ASK Bystřice n.P. (sestava)
branky (asistence): 02:16 Jaromír Chocholáč, 03:51 Lukáš Matoušek (vlastní branka), 04:21 Tomáš Trentin (Jakub Slavíček), 10:03 Ondřej Dvořák (Jiří Sláma), 16:36 Jakub Slavíček (Petr Zavadil), 18:36 Jiří Sláma (Ondřej Dvořák), 33:22 Roman Mach (Jiří Sláma), 36:16 Tomáš Trentin (Roman Mach), 36:32 Ondřej Dvořák (Lukáš Novák), 44:29 Lukáš Novák (Jiří Sláma)

FBŠ Jihlava - ASK Bystřice n.P. 6:10
7. Lukáš Matoušek, 16. Tomáš Paul, 23. Tomáš Paul, 44. Radim Vlk, 45. Chu Thanh Long, 47. Vladimír Brož - 3. Jaromír Chocholáč, 4. Lukáš Matoušek, 5. Tomáš Trentin, 11. Ondřej Dvořák, 17. Jakub Slavíček, 19. Jiří Sláma, 34. Roman Mach, 37. Tomáš Trentin, 37. Ondřej Dvořák, 45. Lukáš Novák; rozhodčí: Ondřej Fabián - Petr Kadlec; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Roh 9 - Jiří Paleček 16; po třetinách: 2:6, 1:3, 3:1;
60:00
V třetí třetině vyhrál domácí tým 9:5. Celkem pak také Jihlava 22:19.
60:00
57:56
Vyloučen hráč Jindřich Kavina družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
49:15
Vyloučen hráč Vladimír Brož družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
46:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vladimír Brož, asistoval Chu Thanh Long (6:10).
44:29
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Novák, asistoval Jiří Sláma (5:10).
44:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Chu Thanh Long, asistoval Vladimír Brož (5:9).
43:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Radim Vlk, asistoval Tomáš Paul (4:9).
42:23
Vyloučen hráč Petr Zavadil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině Jihlava:Bystřice 6:5.
40:00
Bystřičtí hráči přišli do haly se slovy: "Hoj, ty štědrý večere!"
40:00
37:12
Vyloučen hráč Tomáš Trentin družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
36:32
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Lukáš Novák (3:9).
36:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Roman Mach (3:8).
33:22
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Roman Mach, asistoval Jiří Sláma (3:7).
29:33
Vyloučen hráč Jindřich Kavina družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za opakované přestupky.
22:11
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Luboš Deraha (3:6).
20:00
20:00
Střely v první třetině Jihlava : Bystřice 7:9.
20:00
18:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jiří Sláma, asistoval Ondřej Dvořák (2:6).
16:36
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Petr Zavadil (2:5).
15:33
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul, asistoval Ivoš Varhaník (2:4).
10:03
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jiří Sláma (1:4).
06:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Vladimír Brož (1:3).
04:21
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Jakub Slavíček (0:3).
03:51
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lukáš Matoušek (0:2).
02:16
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč bez asistence (0:1).