5:0
- : -
odehráno
Spartak Pelhřimov (sestava)
branky (asistence): 02:35 Petr Poduška (Jan Kučera), 10:21 Jan Kučera (Jiří Jirků), 21:24 Jiří Jirků (Martin Kos), 22:26 Jiří Jirků (Martin Kos), 24:38 Milan Bína (Lukáš Brychca), 28:11 Jiří Jirků (Jan Kučera), 34:42 Jan Kučera (Martin Kos), 44:51 Marek Švrkala (Lukáš Zrzavý), 46:05 Jiří Jirků (Martin Kos), 53:55 Jan Kučera (Martin Kos), 56:05 Milan Bína (Jan Knězů), 57:30 Jan Knězů (Milan Bína)
FBC Štíři Č. Budějovice (sestava)
branky (asistence): 14:54 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 39:10 Jan Králík (Václav Hejplík)

Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 12:2
3. Petr Poduška, 11. Jan Kučera, 22. Jiří Jirků, 23. Jiří Jirků, 25. Milan Bína, 29. Jiří Jirků, 35. Jan Kučera, 45. Marek Švrkala, 47. Jiří Jirků, 54. Jan Kučera, 57. Milan Bína, 58. Jan Knězů - 15. Lukáš Malý, 40. Jan Králík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 32 - Josef Macek 13, Jakub Kunst 17; po třetinách: 2:1, 5:1, 5:0;
60:00
59:51
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za opakované přestupky.
58:20
Posledních pár sekund v tomto utkání
57:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Milan Bína (12:2).
56:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Knězů (11:2).
55:54
Venkrbec chytá ve velké parádě
54:45
Domácí mají štěstí že nejdou do čtyřech
53:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Kučera, asistoval Martin Kos (10:2).
52:30
Martin Kos je naštvaný, kolik faulů je přehlídnuto
51:50
Jirků našel Toma Kotena, ale míček mu skočil příliš daleko od hole
50:55
Brychca měl šanci na zvýšení, ale i Kudláček měl šanci na snížené - obě šance nevyužity
46:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Jirků, asistoval Martin Kos (9:2).
46:05
Jiří Jirků si zaběhl za hostující bránicí duo a dostal překrásnou příhru a se zakončením náš snaiper neměl potíže
45:14
Drobné problémy jsme tu měli, ale už se pokračuje
44:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Lukáš Zrzavý (8:2).
44:15
Pelhřimovští kombinují, ale zatím bez střel, ale je vidět, že jim stačí jen jedna střela k rozvlnění síťky, nebo že by Harry Potter to začaroval
42:40
Havelka místo do brány střílí do fanklubu
41:36
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:31
Budějovice se snaží s výsledkem něco udělat, a proto se nechávají vyloučit, celkem ale zbytečně
40:02
O přestávce bylo k vidění umění pana Chaloupky, na začátku třetiny byla vyzkoušena pozornost Venkrbce
40:00
40:00
39:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Václav Hejplík (7:2).
39:10
Nejprve Lukáš Malý v oslabení prošel mezi všemi bránicími domácími a opět Venkrbec chytá, poté utekl znovu Králík a ten to udělal nejnápaději a tak se prosazuje
37:30
Kdo by tušil, že Králík bude tak rychlý :) v oslabení utekl a běžel sám na Venkrbce, ten ve velké stylu chytá
36:58
Vyloučen hráč Lukáš Froňek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:42
34:42
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kunst družstva FBC Štíři Č. Budějovice
32:53
Vyloučen hráč Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky.
28:11
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jiří Jirků, asistoval Jan Kučera (6:1).
28:11
Jirků střílí ostrýma, dnes už rozvlnil síť po třetí
27:07
Náš štírek Kučera se pokusil o FREESTYLE, ale udělal to příliš pomalu a nepovedeně
26:30
Domácí se ženou za dalšími góly
24:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Bína, asistoval Lukáš Brychca (5:1).
24:20
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:20
Vyloučen hráč David Farka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
24:20
Jirků vystřelil jednou nebezpečně a před tím vystřelil kuriozně nad diváky tudíž "Houmran"
19:26
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky.
18:40
18:10
Kučera dostal dobrou mázu od Kosa, ale štírek otálel se střelou
16:30
Úplně stejně vystřelil Troják jako Kudláček
16:00
Nejprve Kudláček vystřelil těsně vedle tyčky a pak Jirků netrefil příhru z přečíslení 3 na 1
14:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (2:1).
10:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Kučera, asistoval Jiří Jirků (2:0).
04:50
Teď hosti měli velké štěstí, že je sudí neposlal do 4ech, za odstřelení míčku po zapískání
04:10
Pelhřimovu se moc nedaří rozehra
02:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Jan Kučera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás na on-line přenosu z druholigového utkání, které od 17:00 hodin hraje domácí Spartak Pelhřimov proti týmu FBC Štíři České Budějovice.
00:00
Oba týmy se potkaly již ve 20 utkání. Bilance hovoří jasně pro Pelhřimov: 14 výher a 6 proher při skóre 107:75. Poslední vzájemné utkání vyhrál Pelhřimov na půdě Štírů 5:3. Oba týmy hrály loni 1. ligu a utkaly se i v play down, kde po sérii 1:3 na zápasy Spartak po čtyřech letech sestoupil. Ligu nakonec neudrželi ani Štíři, jakožto nováček 1. ligy, když ve druhém kole play down podlehli Královským Vinohradům.
00:00
Pelhřimov v sobotu rozdrtil Tábor 11:2 a udržel si v čele 2. ligy šestibodový náskok před Svitavami, které přehráli 7:2 Rtyni. Štíři po velkém boji udolali Jihlavu 7:6 a jsou aktuálně pátí. Mezi sobotní největší překvapení patří vítězství Litomyšle nad Třebíči 10:8. Tabulka je ve spodní polovině nesmírně vyrovnaná. Jistotu udržení nemá ani šestá Bystřice a to ani přes sobotní výhru nad Jaroměří 15:8. Sestupem jsou ohroženy zejména desáté Dačice, které podlehly Hradci Králové 9:6.