2:2
- : -
odehráno
FbK Svitavy (sestava)
branky (asistence): 14:29 Aleš König (Lukáš Musil), 32:48 Petr Čáp (Lukáš Brýdl), 34:27 Vladislav Doseděl (Jan Malý), 39:20 Vladislav Doseděl (Josef Prudil), 39:57 Peter Krbúšik (Jan Malý), 43:30 Lukáš Brýdl (Lukáš Musil), 54:12 Aleš König (Vladislav Doseděl)
Orel Rtyně v Podkrkonoší (sestava)
branky (asistence): 40:33 Miloslav Krýsl (Filip Ryant), 48:54 Marek Čížek (Tomáš Hepnar)

FbK Svitavy - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:2
15. Aleš König, 33. Petr Čáp, 35. Vladislav Doseděl, 40. Vladislav Doseděl, 40. Peter Krbúšik, 44. Lukáš Brýdl, 55. Aleš König - 41. Miloslav Krýsl, 49. Marek Čížek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radim Slezák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Filip Lamař 14 - Tomáš Hepnar 46; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:2;
60:00
57:13
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
54:12
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Vladislav Doseděl (7:2).
53:51
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK Svitavy na 2 minuty za sekání.
49:04
Vyloučen hráč Jakub Klusák družstva FbK Svitavy na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Marek Čížek, asistoval Tomáš Hepnar (6:2).
43:30
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl, asistoval Lukáš Musil (6:1).
40:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Filip Ryant (5:1).
40:33
Hosté se dostali do rychlého protiútoku a snížili na 5:1.
40:00
40:00
39:57
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Peter Krbúšik, asistoval Jan Malý (5:0).
39:20
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Doseděl, asistoval Josef Prudil (4:0).
39:00
Tlak Svitav na branku Rtyně neustává.
34:53
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hra rukou.
34:27
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Doseděl, asistoval Jan Malý (3:0).
32:48
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Petr Čáp, asistoval Lukáš Brýdl (2:0).
27:50
Domácí mají velikou převahu nad hosty ze Rtyně. Několikrát ohrozila bránu i Rtyně, ale plány na gól zmařil skvěle chytající Filip Lamař.
20:00
20:00
14:29
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Lukáš Musil (1:0).
14:11
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra hlavou.