6:5
- : -
odehráno
ASK Bystřice n.P. (sestava)
branky (asistence): 03:02 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 13:37 Michal Mazánek (Jaromír Chocholáč), 16:23 Ondřej Dvořák (Jiří Sláma), 19:02 Jaromír Chocholáč (Roman Mach), 23:37 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 25:56 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 27:48 Ondřej Dvořák (Petr Zavadil), 35:48 Lukáš Novák (Ondřej Dvořák), 37:21 Petr Zavadil (Miloš Prášil), 40:13 Michal Mazánek (Roman Mach), 41:34 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 43:25 Miloš Prášil (Jaromír Chocholáč), 44:09 Lukáš Novák (Tomáš Trentin), 49:00 Petr Paleček (Pavel Koukal), 53:07 Ondřej Dvořák (Petr Zavadil)
TJ Sokol Jaroměř (sestava)
branky (asistence): 10:51 Pavel Kotrč (Jakub Kubina), 37:12 Petr Hašek (Jiří Novotný), 39:20 Jan Škola (Adam Kubina), 47:07 Štěpán Lacina, 48:10 Pavel Kotrč (Šimon Kubina), 49:44 Petr Hašek (Jan Lacina), 52:04 Vojtěch Schwarz (Jiří Novotný), 58:33 Jiří Novotný (Jan Lacina)

ASK Bystřice n.P. - TJ Sokol Jaroměř 15:8
4. Ondřej Dvořák, 14. Michal Mazánek, 17. Ondřej Dvořák, 20. Jaromír Chocholáč, 24. Ondřej Dvořák, 26. Ondřej Dvořák, 28. Ondřej Dvořák, 36. Lukáš Novák, 38. Petr Zavadil, 41. Michal Mazánek, 42. Ondřej Dvořák, 44. Miloš Prášil, 45. Lukáš Novák, 50. Petr Paleček, 54. Ondřej Dvořák - 11. Pavel Kotrč, 38. Petr Hašek, 40. Jan Škola, 48. Štěpán Lacina, 49. Pavel Kotrč, 50. Petr Hašek, 53. Vojtěch Schwarz, 59. Jiří Novotný; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3 + Jakub Kubina 10; využití: 2:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jiří Paleček 19 - Lukáš Flégl 6, Karel Hašek 7; po třetinách: 4:1, 5:2, 6:5;
60:00
58:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Jan Lacina (15:8).
53:07
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Zavadil (15:7).
52:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Schwarz, asistoval Jiří Novotný (14:7).
49:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Lacina (14:6).
49:00
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Paleček, asistoval Pavel Koukal (14:5).
48:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Šimon Kubina (13:5).
47:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Štěpán Lacina bez asistence (13:4).
45:11
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za vražení zády.
44:09
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Novák, asistoval Tomáš Trentin (13:3).
43:25
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Jaromír Chocholáč (12:3).
41:34
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (11:3).
41:34
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 10 minut za nesportovní chování.
41:34
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
40:13
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Michal Mazánek, asistoval Roman Mach (10:3).
40:00
40:00
střely na branku ve druhé třetině: domácí 9, hosté 8 celkem po druhé třetině: domácí 17, hosté 16
40:00
39:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Adam Kubina (9:3).
37:21
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Miloš Prášil (9:2).
37:21
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř
37:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jiří Novotný (8:2).
35:48
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Lukáš Novák, asistoval Ondřej Dvořák (8:1).
34:04
Vyloučen hráč Jaromír Chocholáč družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:48
25:56
Timeout TJ Sokol Jaroměř
25:56
23:55
Vyloučen hráč Štěpán Lacina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
23:37
20:00
20:00
střely na branku v první třetině: domácí 8, hosté 6
20:00
19:02
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaromír Chocholáč, asistoval Roman Mach (4:1).
16:23
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jiří Sláma (3:1).
13:37
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Michal Mazánek, asistoval Jaromír Chocholáč (2:1).
12:35
Vyloučen hráč Jan Hřivna družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jakub Kubina (1:1).