1:0
- : -
odehráno
FbK Orlicko-Třebovsko (sestava)
branky (asistence): 03:38 Jitka Hamplová (Linda Hyksová), 40:25 Renáta Drvoštěpová (Aneta Bednářová)
FBK Jičín (sestava)
branky (asistence): 02:57 Lucie Florianová (Markéta Pitthardová), 12:09 Lucie Florianová (Markéta Pitthardová), 14:09 Kateřina Kolumpková

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Jičín 2:3
4. Jitka Hamplová, 41. Renáta Drvoštěpová - 3. Lucie Florianová, 13. Lucie Florianová, 15. Kateřina Kolumpková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Zdeňka Benešová 16, Martina Diblíková 5 - Ladislava Špíglová 27; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:0;
45:00
44:25
Jičín v obrovské šanci hned dvakrát, Diblíková však bránu ubránila.
42:20
Timeout FBK Jičín
41:12
Tlak sílí stejně jako emoce.
40:35
5 minut do konce základní hrací doby, dočkáme se prodloužení?
40:25
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
40:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Renáta Drvoštěpová, asistoval Aneta Bednářová (2:3).
40:25
Nebráněná Drvoštěpová razantní střelou prostřeluje Špíglovou.
38:40
Mikolášková se hezky vytočila, ale Diblíková míček vyráží.
37:47
Stupňující se nervy přínáší mnoho rozehrávek končících mimo hřiště.
36:40
Tají se dech, řeklo by se dva na nikoho, ale Špíglová chytá.
35:32
Hezký break Floriánové změnu skóre nepřinesl.
35:09
Domácí si po přesilovce stále drží tlak, jičínská obrana v čele se Špíglovou však odolává.
32:48
OT početní výhody využívá k mnoha střelám, ale k radosti chybí kousek štěstí.
31:31
Vyloučen hráč Kateřina Kolumpková družstva FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
31:27
Hyksová končí na střídačce Jičína a v pádu zlomila jedné soupeřce hokejku.
30:00
30:00
28:54
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
28:54
Dokoupilové slibnou šanci ke střele překazila faulující Růžičková.
26:48
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Je tu další šance pro jičínské hráčky, aby ukázaly svou sílu v přesilovce.
24:31
Třísková znovu ve střelecké pozici, od půlící čáry však Špíglovou nepřekvapila.
22:14
Z jičínské přesilovky zatím mají více domácí, míček jejich hokejky opustil až po střele Třískové do autu.
21:15
Vyloučen hráč Michaela Lexová družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
20:20
Dokoupilová tváří tvář jičínské golmance, avšak míček se jí v závěrečné fázi svezl z čepele.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Kateřina Kolumpková bez asistence (1:3).
14:09
Kapitánka Jičína se z postu oboránce ujala iniciativy a míček umístila přesně do pravého horního rohu.
12:09
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Markéta Pitthardová (1:2).
12:09
Pěknou střelu Benešová vyrazila na nehlídanou jičínskou hokejku, na dorážku však už zareagovat nestihla,
03:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jitka Hamplová, asistoval Linda Hyksová (1:1).