- : -
odehráno
FBC UNITED Č. Budějovice (sestava)
FbC Asper Šumperk (sestava)
branky (asistence): 02:25 Hana Štěrbová (Veronika Rektoříková), 03:45 Hana Štěrbová (Veronika Rektoříková), 14:35 Šárka Šíblová (Nicola Divišová), 21:52 Hana Štěrbová, 22:28 Petra Zatloukalová (Hana Štěrbová), 39:32 Petra Zatloukalová (Darina Axmannová), 44:28 Monika Körmendyová (Hana Štěrbová)

FBC UNITED Č. Budějovice - FbC Asper Šumperk 0:7
3. Hana Štěrbová, 4. Hana Štěrbová, 15. Šárka Šíblová, 22. Hana Štěrbová, 23. Petra Zatloukalová, 40. Petra Zatloukalová, 45. Monika Körmendyová; rozhodčí: Lukáš Čížek - Petr Herman; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 232; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 13, Anežka Zakostelecká 3 - Jarmila Davidová 30; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:2;
45:00
44:32
Timeout FbC Asper Šumperk
44:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Monika Körmendyová, asistoval Hana Štěrbová (0:7).
44:00
Omlouváme se za technické problémy s přenosem online zpráv způsobené pravděpodobně výpadky serveru CFBU
41:56
Trestné střílení družstva FBC UNITED Č. Budějovice neproměnil Lucie Jiříková.
41:56
Vyloučen hráč Darina Axmannová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
39:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petra Zatloukalová, asistoval Darina Axmannová (0:6).
38:33
Střídání brankáře. Nový brankář Anežka Zakostelecká družstva FBC UNITED Č. Budějovice
38:33
Vyloučen hráč Šárka Zacpálková družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
23:28
Trestné střílení družstva FBC UNITED Č. Budějovice neproměnil Veronika Rybičková.
23:28
Vyloučen hráč Jarmila Davidová družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra na zemi.
22:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petra Zatloukalová, asistoval Hana Štěrbová (0:5).
21:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Hana Štěrbová bez asistence (0:4).
20:33
Klárá Dudová z ostrého úhlu zkouší střelu. Bez gólu
18:58
Standartní situace Šumperka zakončená střelou těsně míjí branku Petržalové.
17:48
Druhá třetina přelévá balónek z jedné půlky haly na druhou. Hraje se pohledný florbal
16:20
UNITED z rozehrávky na vlastní polovině vytvořili akci, kterou zakončuje střelou na bránuLenka Morová. Davidová chytá...
15:00
15:00
14:42
Tým šumperka těží ze hry rozehrané na vlastní polovině a rychlým přechodem skóruje.
14:35
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Šárka Šíblová, asistoval Nicola Divišová (0:3).
13:34
Kára Dudová ve vyložené šanci sama před Branko trefuje střed brány, kde chytá Davidová.
11:31
Standartní situace UNITED končí střelou nabránu, nikoliv však v ní...
08:52
Jana Nováková a Andrea Dostálová z týmu UNITED se nepohodly před brankou soupeře a míček končí za brankou.
07:41
Vyloučená Jiřičková se po uplynutí svého trestu okamžitě zapojila do hry a vytvořila šanci, která bohužel nebyla zakončena ani střelou.
06:55
United aktivně brání a zdárně kryje všechny šance Asperu
05:36
Vyloučen hráč Lucie Jiříková družstva FBC UNITED Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:00
Domácí fanoušci povzbuzují po dvou rychlých gólech brankářku Petržalovou.
03:48
Střelou ze vzdalenosti 10m střílí Šumpeská Hráčka Štěrbová gól který brankářka petružalová lehce tečovala do vlastní brány rukou.
03:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Hana Štěrbová, asistoval Veronika Rektoříková (0:2).