2:1
- : -
odehráno
FBC Liberec (sestava)
branky (asistence): 05:25 Adéla Ondruchová (Petra Havlíková), 06:15 Markéta Kosová (Michaela Mlejnková), 11:35 Leona Müllerová, 15:32 Leona Müllerová (Markéta Kosová), 23:19 Adéla Ondruchová (Petra Havlíková), 31:14 Adéla Ondruchová (Nela Škopánová), 39:23 Kristýna Lochmannová (Radka Skopková)
IBK Hradec Králové (sestava)
branky (asistence): 27:25 Kristýna Jarešová (Pavla Ryklová), 36:54 Monika Pešková (Kristýna Jarešová)

FBC Liberec - IBK Hradec Králové 7:2
6. Adéla Ondruchová, 7. Markéta Kosová, 12. Leona Müllerová, 16. Leona Müllerová, 24. Adéla Ondruchová, 32. Adéla Ondruchová, 40. Kristýna Lochmannová - 28. Kristýna Jarešová, 37. Monika Pešková; rozhodčí: Adéla Jaucová - Martina Linhartová; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Barbora Kokešová ? - Eliška Kučová ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:1;
45:00
44:59
Komentář trenérky Liberce: S výsledkem jsme spokojeni, ale hra nebyla optimální. Doufáme, že do příštího zápasu se hra zlepší. Komentář trénera Hradce: Velmi brzy padl první gól po přísné přesilovce, třetí gól vůbec nepadl. Byl patrný rozdíl v rychlosti a technice. Pro holky je to první zkušenost, ale přijeli jsme bojovat a poperem se o nemožné.
39:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Radka Skopková (7:2).
36:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Monika Pešková, asistoval Kristýna Jarešová (6:2).
31:56
Vyloučen hráč Petra Honzová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
31:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adéla Ondruchová, asistoval Nela Škopánová (6:1).
30:00
30:00
27:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Pavla Ryklová (5:1).
26:38
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adéla Ondruchová, asistoval Petra Havlíková (5:0).
15:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Leona Müllerová, asistoval Markéta Kosová (4:0).
15:00
15:00
11:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Leona Müllerová bez asistence (3:0).
06:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Kosová, asistoval Michaela Mlejnková (2:0).
05:25
05:02
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky.
01:12
Vyloučen hráč Pavla Ryklová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.