4:0
- : -
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 11:48 Jana Lacková (Kateřina Bělochová), 18:51 Gabriela Žůrková (Zuzana Tučková), 21:35 Gabriela Žůrková (Zuzana Tučková), 22:05 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 35:00 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 37:44 Eva Loudová (Magdaléna Plášková), 38:57 Kristýna Vaníčková (Simona Matušková), 40:18 Kristýna Vaníčková (Lucie Primusová)
FbK Orlicko-Třebovsko (sestava)

TJ JM Chodov - FbK Orlicko-Třebovsko 8:0
12. Jana Lacková, 19. Gabriela Žůrková, 22. Gabriela Žůrková, 23. Kristýna Bachmaierová, 36. Kristýna Bachmaierová, 38. Eva Loudová, 39. Kristýna Vaníčková, 41. Kristýna Vaníčková; rozhodčí: Adéla Jaucová - Martina Linhartová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ester Brunclíková 12 - Tereza Kalíková 22; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:0;
45:00
44:59
Celkem střely: 30:12
44:59
Nejlepší hráčky: Orlicko: 9 Hyksová Linda, Chodov: 66 Kristýna Vaníčková
44:59
Komentář trenérky hostů: Myslím si, že jsme odevzdaly statečný výkon. 1.třetina byla skvělá, bohužel síly docházely a konec vidíte na výsledku. Komentář trenérky domácích: Začátek zápasu byl rozpačitý, pak se ale naše hráčky rozehrály a chytly se i gólově. Doufáme, že v tom budou pokračovat i v dalším utkání.
40:18
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Kristýna Vaníčková, asistoval Lucie Primusová (8:0).
38:57
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Kristýna Vaníčková, asistoval Simona Matušková (7:0).
37:44
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Eva Loudová, asistoval Magdaléna Plášková (6:0).
35:00
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (5:0).
34:19
Vyloučen hráč Alice Jirušková družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
30:51
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Střely: 8:4
22:05
21:35
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Zuzana Tučková (3:0).
18:51
15:00
15:00
14:59
Střely: 10:4
11:48
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Jana Lacková, asistoval Kateřina Bělochová (1:0).