2:0
- : -
odehráno
FBC Liberec (sestava)
branky (asistence): 03:09 Anna Kultová (Kristýna Lochmannová), 03:23 Leona Müllerová (Markéta Kosová), 17:27 Leona Müllerová (Markéta Kosová), 24:58 Markéta Kosová (Michaela Mlejnková), 27:11 Petra Honzová (Adéla Ondruchová), 32:13 Leona Müllerová (Markéta Kosová), 44:56 Adéla Ondruchová (Petra Havlíková)
IBK Hradec Králové (sestava)
branky (asistence): 02:33 Kristýna Jarešová (Monika Pešková), 03:30 Kristýna Jarešová (Monika Pešková)

FBC Liberec - IBK Hradec Králové 7:2
4. Anna Kultová, 4. Leona Müllerová, 18. Leona Müllerová, 25. Markéta Kosová, 28. Petra Honzová, 33. Leona Müllerová, 45. Adéla Ondruchová - 3. Kristýna Jarešová, 4. Kristýna Jarešová; rozhodčí: Petr Manda - Martin Reichelt; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Nikodýmová 12 - Eliška Kučová 38; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:0;
45:00
44:59
Nejlepší hráči: FBC Liberec- Michaela Mlejnková IBK Hradec Králové Eliška KUčová
44:59
Kómentář trenérů: IBK Hrades Králové - Chtěli jsme se pokusit o nemožné a smazat pětibrankový náskok soupeře. Na začátku zápasu jsme dokonce vedli, ale soupeř ukázal zkušenost a utekl nám. Gólmanka nás neuvěřitelně podržela, zachytala výborně. FBC Liberec - Velmi bojovný soupeř. Zlepšený výkon našich hráček. Snat to zítra potvrdíme.
44:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adéla Ondruchová, asistoval Petra Havlíková (7:2).
37:34
Timeout FBC Liberec
37:34
Vyloučen hráč Barbora Červová družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
32:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Leona Müllerová, asistoval Markéta Kosová (6:2).
30:00
30:00
29:59
Střely po 2.třetině: FBC Liberec- 14 IBK Hradec Králové-2
27:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petra Honzová, asistoval Adéla Ondruchová (5:2).
24:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Kosová, asistoval Michaela Mlejnková (4:2).
24:28
Vyloučen hráč Anna Kultová družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry.
17:27
15:00
15:00
14:59
Střely po 1.třetině: FBC Liberec - 17 IBK Hradec Králové - 6
12:21
Vyloučen hráč Petra Cinkánová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Monika Pešková (2:2).
03:23
03:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kultová, asistoval Kristýna Lochmannová (1:1).