0:0
- : -
odehráno
1. AC Uherský Brod (sestava)
branky (asistence): 03:50 Andrea Matějíčková (Martina Indrová), 04:59 Tereza Mošťková (Jessica Zlámalová), 17:19 Martina Indrová, 29:54 Andrea Matějíčková (Michaela Kadlčíková)
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 04:26 Tereza Pilíková (Barbora Zabavská), 09:08 Tereza Pilíková (Andrea Nemravová), 28:14 Andrea Nemravová (Andrea Tvrzová)

1. AC Uherský Brod - Tatran Střešovice 4:3
4. Andrea Matějíčková, 5. Tereza Mošťková, 18. Martina Indrová, 30. Andrea Matějíčková - 5. Tereza Pilíková, 10. Tereza Pilíková, 29. Andrea Nemravová; rozhodčí: Adéla Jaucová - Martina Linhartová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Karolína Slezáková 16 - Karolína Šimsová 18; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:0;
45:00
44:59
Střely celkem: 22:19
44:59
Nejlepší hráčky utkání: Brod: 10 Andrea Matějková, Tatran: 19 Andrea Nemravová
44:59
Komentář trenéra domácích: Zklamání, kdyby jsme na ně neměli neřeknu ani půl slova. Druhý źápas byl velice vyrovnaný, hodně nás to mrzí. Komentář trenéra hostů: Jsme rádi za postup, rozhodl výsledek 1. zápasu. Soupeř zaslouží pochvalu za předvedený výkon, zejm. ve 2.utkání.
37:35
Timeout 1. AC Uherský Brod
32:43
Vyloučen hráč Michaela Kadlčíková družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:59
Střely: 3:7
29:54
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Andrea Matějíčková, asistoval Michaela Kadlčíková (4:3).
28:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Andrea Nemravová, asistoval Andrea Tvrzová (3:3).
26:37
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
17:19
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Martina Indrová bez asistence (3:2).
15:00
15:00
14:59
Střely: 12:7
09:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Andrea Nemravová (2:2).
04:59
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Jessica Zlámalová (2:1).
04:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Barbora Zabavská (1:1).
03:50
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Andrea Matějíčková, asistoval Martina Indrová (1:0).
03:47
Vyloučen hráč Markéta Hrycejová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.