2:2
1:0
odehráno
Tatran Omlux Střešovice (sestava)
branky (asistence): 31:12 Milan Fridrich (Tom Ondrušek), 38:38 Milan Fridrich (Tom Ondrušek), 43:48 Milan Garčar (Johan Von der Pahlen), 55:42 Jan Natov (Marek Vávra), 62:38 Milan Fridrich (Michal Podhráský)
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 02:04 Lukáš Hrubý (Petr Kološ), 32:17 Petr Kološ (Patrik Suchánek), 44:00 David Matúš (Jan Jelínek), 48:58 Lukáš Řezanina (Pavel Jankulár)

Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 5:4p
32. Milan Fridrich, 39. Milan Fridrich, 44. Milan Garčar, 56. Jan Natov, 63. Milan Fridrich - 3. Lukáš Hrubý, 33. Petr Kološ, 45. David Matúš, 49. Lukáš Řezanina; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 7877; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 1:0;
62:38
62:40
,,Vyrovnané utkání a pouze štěstí rozhodlo o vítězi." - Radomír Mrázek ( 1. SC WOOW Vítkovice)
62:40
,,První 2 třetiny jsem rozhodně neměl pocit, že dnes vyhrajeme. Vítkovice hrály výborně a nám se nedařila naše hra. Nakonec jsme to opět urvali spíše bojovností, nasazením a srdcem, než krásnou hrou.Nepovedlo se nám navázat na kvalitní hru, kterou jsme produkovali během play-off. Především asi kvůli tomu, že jsme narazili na velmi kvalitního soupeře. - Jan Zahálka (Tatran Omlux Střešovice)
62:39
Tatran Omlux Střešovice se stává vítězem Fortuna Extraligy ročník 2011/2012. Mistr zůstane mistrem. Již po patnácté.
62:38
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Michal Podhráský (5:4).
62:38
Je dobojováno. První využitá přesilovka v celém utkání a v tu nejlepší chvíli. Milan Fridrich jako správný kapitán kompletuje hattrick.
62:38
Střely na bránu v prodloužení 1 - 0
61:08
Vyloučen hráč Filip Heczko družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za sekání.
61:08
Tatran má jedinečnou šanci skórovat. Přesilovka a jejich typický zámek.
60:00
60:00
Skončilo 60 minut základní hrací doby prvního superfinále florbalové extraligy. Následuje krátká přestávka a 10 minutové prodloužení.
60:00
Střely ve 3. třetině 6 - 5
60:00
58:53
V hale není slyšet ani hvizdu rozhodčích. Poslední minuta. Překvapí nás Vítkovice nebo Tatran?
57:48
Poslední 2 minuty utkání a vypdá to, že Tatran je na koni.
55:42
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Natov, asistoval Marek Vávra (4:4).
55:42
Mexická vlna, která začala za brankou Tatranu se zastavila za brankou Vítkovic. Natov si vyměnil míček s M. Vávrou, pak vyběhl zpoza branky a prostřelil Součka.
55:23
Tatran se snaží vyrovna, ale musí pamatovat i na zadní vrátka.
52:20
Vítkovice sice měli tlak, ale nevyprodukovali ani jednu střelu na bránu během přesilovky.
49:43
Vyloučen hráč Johan Von der Pahlen družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:43
Nyní dostávájí i Vítkovice možnost si zahrát v početní převaze.
48:58
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Pavel Jankulár (3:4).
48:58
Pavel Jankulár si položil Kafku, ale nepodařilo se mu zakončit, míček se však odrazil k jankulárovi a ten s přehledem zavěsil
47:32
Dnešní utkání sleduje 7877 diváků.
46:41
Teď je to hra nervů, nikdo nechce udělat chybu. Rozhodčí musí krotit emoce na obou stranách.
44:20
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva Tatran Omlux Střešovice .
44:00
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Jan Jelínek (3:3).
44:00
Tatranu vedení v utkání nevydrželo dlouho. David Matúš tahákem od levého mantinelu srovnává. Uvidimíme, jak tento sled událostí ovlivní jednotlivé týmy.
43:48
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Garčar, asistoval Johan Von der Pahlen (3:2).
43:48
Tatran otáčí utkání.
42:11
Kdo očekával opatrný a taktizovaný florbal ve 3. třetině, tak se mýlil.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 8 - 8
40:00
Nerozhodný stav přesně nevystihuje, jak to na hrišti vypadá. Vítkovice mají více ze hry. Tatran na druhou stranu má smrtící přesilovky. Dokáže soupeře zamknout a nenechá ho vystřídat. Uvidíme, co přinese 3. třetina.
40:00
38:38
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Tom Ondrušek (2:2).
38:38
Přečíslení Tatranu, kde Tom Ondrušek perfektně našel Fridricha a ten střelou nad Součkovo levé rameno vyrovnává.
35:05
Tokoš se protáhl při mantinelu a rozezvučel brankovou konstrukci.
33:05
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC WOOW Vítkovice .
32:17
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Petr Kološ, asistoval Patrik Suchánek (1:2).
32:17
Jednoduše rozehraný volný úder na osu hřiště, kde Kološ nikým nehlídaný poslal míček Kafkovi do protipohybu.
31:12
31:12
Fridrich dostal přihrávku do velkého brankoviště z rohu od Ondruška, obtočil se kolem svého strážce a rozvlnil siťku za Součkovými zády.
30:55
Řezanina ve 100% šanci nepřekonal Kafku, který si připuje další úspěšný zákrok.
29:39
Hájek z voleje střilel na Kafku. Trasa míčku byla Kafka-břevno a za bránu.
27:23
Von der Pahlen vypichl míček zpod Součka, to se jeho spoluhráčům nelíbilo a proto dostal naložen an cestu na střídačku.
26:16
Fridrich žabičku od Podhráského neusměrnil za Součkova záda. Tlak Tatranu stále trvá.
25:17
Vyloučen hráč Pavel Jankulár družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:17
Vítkovice se budou muset bránit. Přesilovková formace tatranu: Fridrich, Garčar, podhráský, Richter a von der Pahlen.
24:19
Kafka se pokusil založit rychlý protiútok, von der pahlen byl čistě odzbrojen.
23:34
Tokoš sám na brankovišti, přihrávku nezpracoval.
22:00
jak jsme první třetinu skončili, druhou začínáme.
20:00
20:00
Co pořadatelé slibovali, to se i naplnilo. Struhnící atmosféra v hale, diváci prožívají každý moment zápasu. Kdo dnes nepřišel do O2 arény prohloupil.
20:00
První třetinu na skóre vyhráli Vítkovice, ale Tatran měl více ze hry v druhé polovině periody. Svým napadáním znepříjemňuje rozehrávku. Vítkovice však bez chyb se s tímto vypořádali na jedničku a proto je stav takový, jaký je.
20:00
Střely v 1. třetině: 6 - 5
20:00
18:58
Von der Pahlen si dnes plní obranné zákroky na výbornou. Podruhé zaskakoval za svého spoluhráče.
17:53
Slibná standardní situace pro Vítkovice z 5 metrů. Nacvičený signál. Kafka připraven.
17:34
Vítky přežili oslabení a Tokoš okamžitě zavelel k útoku. kavka s přehledem chytá střelu na tělo.
15:59
První von der Pahlen, pak Fridrich, v zápětí Ondrušek. Souček stále drží čisté konto.
15:28
Vyloučen hráč Filip Heczko družstva 1. SC WOOW Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:04
V hale to vře, odložené prodloužení, tatran v šesti.
14:29
Von der Pahlen umí dozadu. Teď nám to krásně předvedl.
12:22
Tatran teď použil fintu, která byla použita proti němu v zápase s Panthers Otrokovice. Při rozehrávce odvolají brankáře, naskočí 6. hráč a podpoří útok ve více hráčích.
10:50
Tatran svým napadáním přidělává Vítkovicím nemalé starosti.
08:59
Tatran napadá rozehrávku Vítkovic i za bránou. Určitě je to stojí spoustu fyzických sil.
07:55
Hubálek ztratil na půlce, Ondrušek získal míček, potáhl tři kroky, ale střele chyběla přesnost.
06:34
Zahálka chválí a povzbuzuje své svěřence.
06:07
Hraniční zákrok, rozhodčí se shodli na volném úderu po tom co Olšiak nedobrovolně opustil hrací plochu.
05:35
Kološ zkoušel překvapit Kafku od pravého mantinelu, střela se mu svezla a Tatran může zaútočit.
03:47
Vítkovicím přidala vstřelená branka vítr do plachet, je jich plné hřiště. Fridrich teď musel hasit problém na malém brankovišti.
03:13
Střela Jířího Kolíska odlapena Součkem.
02:04
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Petr Kološ (0:1).
02:04
Hala se otřásá v základech. První gól utkání vstřelil Lukáš Hrubý, ke kterému se odrazila střela Petra Kološe.
01:31
Od prvních minut můžeme očekávat taktický boj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Domácí: Kafka, Deutsch, Garčar, von der Pahlen, Ondrušek, Fridrich Hosté: Souček, Jelínek, Hájek, Žák, Hubálek, Veltšmíd