2:0
- : -
odehráno
TJ JM Chodov (sestava)
branky (asistence): 11:48 Jana Lacková (Gabriela Žůrková), 40:11 Gabriela Žůrková (Zuzana Tučková), 40:28 Lucie Primusová
FbŠ Bohemians B (sestava)
branky (asistence): 26:14 Adéla Bočanová

TJ JM Chodov - FbŠ Bohemians B 3:1
12. Jana Lacková, 41. Gabriela Žůrková, 41. Lucie Primusová - 27. Adéla Bočanová; rozhodčí: Adéla Jaucová - Martina Linhartová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ester Brunclíková 11 - Sofie Francová 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
45:00
Střely na branku v třetí třetině: Chodov 7 - Bohemians 4.
45:00
Komentář trenéra Chodova: "Tak určitě, hrály svoji hru a daly do toho srdíčko!" Komentář trenéra Bohemians: "Chvilková nepozornost a 3 zbytečné chyby nás stály zápas, na druhou stranu se 13 střelami těžko vyhrajeme jakékoliv utkání. Gratuluji Chodovu."
45:00
44:59
Chodov pod tlakem dohrál zbytek třetiny a výhrou 3:1 postupuje do finále!
42:28
Vyloučen hráč Lucie Kisugiteová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:27
Kisugiteová nedovoleně srazila Bachmaierovou za mantinel, bude vyloučena na dvě minuty.
41:11
Na hřišti je teď opravdu mela. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
40:28
Timeout FbŠ Bohemians B
40:28
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Lucie Primusová bez asistence (3:1).
40:28
Primusová střílí ze středu hriště, ale trefuje pouze golmanku. Odražený míček pak znovu sama doráží do branky.
40:11
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Zuzana Tučková (2:1).
40:11
Po výhozu Brunclíkové zpracovala míček Tučková, nahrála do levé části hriště Žůrkové a ta bez problému zakončila.
40:01
Na druhé straně se blýskla Brunclíková skvělým zákrokem.
39:53
Chodov v plných a Tožičková vysílá projektil od půlky, ale míjí.
38:54
Bělochová ubránila Kalistovou v situaci 1:1 před chodovskou brankou.
37:56
Chodov teď ve čtyřech drží míček za svoji brankou. Matušková utekla po mantinelu za branku hostí, kde byla faulována. Míček teď v držení Chodova za brankou Bohemky.
36:36
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva TJ JM Chodov na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:34
Bachmaierová odpálila vysokou holí míček mimo hřiště a je vyloučena.
35:31
V jasné golově příležitosti neuspěla Křížová, když po nahrávce z rohu na střed přestřelila bránu.
35:03
Na druhé straně střílí Lacková, brankářka vyráží do rohu.
33:54
Křížová nahrávkou po mantinelu našla Zajíčkovou, ta ze strany netrefila bránu.
33:11
Bočanová a Křížová rozehrávaly před chodovskou brankou - neúspěšně.
31:09
V šanci z otočky Svobodová, ale Kalistová jí blokovala hůl.
30:01
Na buly z poslední třetině zápasu nastupuje opět Bočanová a Žůrková.
30:00
30:00
Střely na branku v druhé třetině: Chodov 8 - Bohemians 4.
30:00
29:30
Hráčky Bohemians se v poslední minutě druhé třetiny vzdaly míčku, když se na půlce nedomluvily, která bude hrát a tak Chodov dokončil třetinu s míčkem na svých hokejkách.
29:05
Loudová zachytila přihrávku vzduchem a byla následně faulována.
28:41
Křížová výborně vystřelila od mantinelu, ale Matoušková zkušeně ubránila.
27:21
Šance Bohemky ničí Vaníčková, sama si prošla hriště a vystřelila. Střelu zblokovala Dolejšová.
26:14
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Adéla Bočanová bez asistence (1:1).
26:14
Brankářka Bohemians vyhodila na Kalistovou, která šla sama na golmanku, dobíhající Tučková faulovala. Nájezd provádí Bočanová.
26:08
První střela Bělochové zblokována.
25:49
Lacková přijala skvělou nahrávku od Žůrkové, ale netrefuje.
24:56
Vyloučen hráč Lucie Křížová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
23:40
Kalistová v boji s Bělochovou v rohu. Rozehrávají Bohemians.
22:32
Matušková teď dobře našla Pláškovou, která vystřelila. Střela zblokovaná.
21:25
Do boční síťky vystřelila Kisugiteová.
20:31
Dolejšová vyslala svoji střelu od půlky, ale Brunclíkové míček vypadl z ruky a hraje se dál.
18:41
Po náhozu Loudové Svobodová dobře zpracovala a vystřelila z oblouku. Francová likviduje střelu.
17:57
Bočanová zahájila útok, ale ani na druhé straně gol nepadl.
16:34
Tučková střílí z půlky, ale mimo. Chodov teď tlačí na Bohemku, ale skore se nenavýšilo.
16:06
Bachmaierová vystřelila backhandem, ale Francová bez potíží vyráží.
15:01
Na buly při začátku druhé třetiny Žůrková a Bočanová. Míček pro svůj tým vyhrála Bočanová.
15:00
15:00
Střely na brankuv první třetině: Chodov 8 - Bohemians 4.
15:00
Na buly při začátku druhé třetiny Žůrková a Bočanová. Bočanová opět ukradla míček pro svůj tým.
15:00
14:59
V poslední minutě k žádné senzaci nedošlo a oba týmy dohrály první třetinu v klidu.
13:52
Křížová při snaze uklidnit hru za brankou nastřeluje rozhodčí.
11:48
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil Jana Lacková, asistoval Gabriela Žůrková (1:0).
11:48
Bohemians špatně rozehrály a toho využila Žůrková a nahrála úplně volné Lackové před branku.
11:42
Francová reflexivně vyráží střelu Tučkové na tyčku.
10:42
Tučková využila střídání obou týmů, přeběhla dýlku hřiště, ale trefuje tyčku.
10:19
Zajíčková zmařila chodovskou šanci a Brunclíková z následného protiútoku měla plné ruce práce.
09:38
Bachmaierová vyslala projektil od půlky - mimo bránu.
08:45
Tučková sražena k zemi, ale faul to nebyl. Očividně.
06:45
Všech 5 hráček Chodova teď chrání svou svatyni ve zdi. Standardní situaci v těsné blízkosti měly hráčky Bohemky.
05:10
Autorkou neuznaného golu byla Gabriela Tožičková.
04:54
Chodov na míčku ze standardní situace střílí první gol, který ale rozhodčí neuznávají.
03:29
Lacková uklouzla po hokejce protihráčky a je ošetřována zdravotnicí.
01:59
Bohemians v šanci, ale Brunclíková dobře zasáhla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adéla Jaucová a Martina Linhartová.
00:00
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na prvním semifinálovém utkání play-off juniorek.
00:00
Zahajovací sestava hostí: 23 Sofie Francová - 5 Lucie Křížová, 6 Kateřina Nemravová - 28 Barbora Blažková, 15 Nikola Zajíčková, 94 Kamila Bočanová. Zahajovací sestava domácích: 35 Ester Brunclíková - 21 Kateřina Bělochová, 85 Kristýna Bachmaierová - 7 Zuzana Tučková, 13 Gabriela Žůrková, 11 Jana Lacková.