2:2
- : -
odehráno
FBC Vikings Kopřivnice (sestava)
branky (asistence): 55:13 Lukáš Soukal (Jakub Kresta), 55:24 Jan Křižan (Adam Lichnovský)
FbK Svitavy (sestava)
branky (asistence): 16:07 Vladislav Doseděl (Aleš König), 17:33 Aleš Muselík (Lukáš Brýdl), 18:02 David Říha (Vladislav Doseděl), 18:47 Milan Uvíra (vlastní branka), 30:06 Lukáš Brýdl, 33:05 Vladislav Doseděl (Aleš König), 38:38 Aleš König (Aleš Muselík), 53:51 Jan Kolena (Aleš König), 56:49 Jan Kolena (Josef Prudil)

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Svitavy 2:9
56. Lukáš Soukal, 56. Jan Křižan - 17. Vladislav Doseděl, 18. Aleš Muselík, 19. David Říha, 19. Milan Uvíra, 31. Lukáš Brýdl, 34. Vladislav Doseděl, 39. Aleš König, 54. Jan Kolena, 57. Jan Kolena; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 193; zásahy brankářů: Martin Pinďák 4, Vladimír Lys 0 - Jiří Skácelík 27; po třetinách: 0:4, 0:3, 2:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině 14:2 Střely celkem 29:13
59:59
Utkání nám skončilo pro Kopřivnici příliš krutým výsledkem, po celý zápas byla aktivnějším týmem, nedokázala se však vyrovnat s velmi dobře fungující obranou hostů. A také hosté Kopřivnici udělili lekci z produktivity, neboť z 13 střel vstřelili 9 golů. Přeji příjemný zbytek večera a příště napočtenou.
59:59
Komentář trenéra domácí: Z naší strany to bylo totálně zpackané utkání, gratuluji soupeři k postupu do 1. ligy
59:59
Komentář trenéra hostů: Výborní diváci, výborná atmosféra, děkujeme divákům, soupeři, soupeř hrál výborně.
59:16
Domácí sice kombinují, ale nic z toho...
57:45
Domácí to zkouší v šesti hráčích.
57:21
Vyloučen hráč Vít Sauer družstva FbK Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:18
Domácí Nehera teď trefuje bránícího hráče.
56:49
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Josef Prudil (2:9).
56:49
Hostující Kolena trefuje přesně od levého mantinelu růžek domácí branky.
55:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Křižan, asistoval Adam Lichnovský (2:8).
55:24
Po vyhraném buly Křižan tečoval tak šikovně střelu Lichnovského, že golman neměl šanci.
55:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Jakub Kresta (1:8).
55:13
Po přesilovkové kombinaci uklízí míček do branky domácí Soukal.
54:41
Vyloučen hráč Jakub Klusák družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hrubost.
53:51
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Aleš König (0:8).
53:51
Svitavy vůbec první střelou v této třetině dávají osmý gol, po úniku 2 na 1 pod padajícím golmanem uklízí míček do brány hostující Kolena.
53:51
Opět dochází ke střídání golmanů v domácí brance.
52:20
Po střele domácího Podlezla zazvonila tyčka hostující brány.
50:30
Kopřivnice teď sevřela hosty před jejich brankou, ale ti se stále bezchybně brání. Svitavy v této třetině ještě ani nevystřelili na bránu.
47:20
Stále stejný obraz hry Kopřivnice se snaží, tvoří a Svitavy se jen brání. Dneska nejspíš Kopřivnici není souzeno dát gol.
45:25
Domácí Opatřil selhal tváří tvář brankáři hostí.
42:30
Kopřivnice opět vstoupila do utkání aktivně a snaží se s nepříznivým stavem něco udělat.
40:42
Domácí Matúš z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout hostujícího golmana.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině 6:3
39:59
Skončila nám 2. třetina ve které Svitavy nekompromisně trestali jakékoliv zaváhání domácích, kteří působí bezzubým dojmem a budou to mít velice těžké jestli ještě chcou s vývojem dnešního utkání něco udělat.
38:38
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Aleš Muselík (0:7).
38:38
Domácí sice přečkali oslabení, ale hnedka po jeho skončení hostující Muselík našel zpoza brány před bránou König který se nemýlil.
36:27
Vyloučen hráč Milan Uvíra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Stále stejná písnička Kopřivnice se snaží vstřelit gol a Svitavy pozorně brání a vyráží do nebezpečných brejků.
33:05
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Doseděl, asistoval Aleš König (0:6).
33:05
König nádhernou křižnou přihrávkou našel Doseděla který do prázdné brány zvyšuje na 6:0 pro Svitavy
32:10
Domácí se zatím brání velice dobře hosté se k ničemu nedostali.
31:25
Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
30:06
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl bez asistence (0:5).
30:06
Domácí Řeha teď ukázkově namazal hostujícímu Brýdlovi a ten nekompromisně trefuje nad rameno domácího Pinďáka.
27:45
Obraz hry je stále stejný domácí tlačí a hosté se pozorně brání.
25:48
Z nadějné standartní situace z předbrankového prostoru domácí nakonec nic nevytěžili.
25:01
Domácí Baďura střelou do horní poloviny branky opěr protáhl golmana hostů, ten bez problémů chytá.
22:20
Kopřivnice vlétla do druhé třetiny a zavřela Svitavy na své polovině.
21:25
Domácí Uvíra prudkou střelou protáhl hostujícího golmana.
20:01
Do domácí branky opět nastupuje Pinďák.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině 9:8 Zatím sledujeme velice pohledné utkání ve kterém se domácí snaží tlačit do útoku, Hostující však velice dobře brání a nekompromisně trestají chyby domácích.
18:47
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
18:47
Vlastní branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra (0:4).
18:47
Střídání brankáře. Nový brankář Vladimír Lys družstva FBC Vikings Kopřivnice
18:47
Po úniku 2 na 1 si míček do vlastní brány kopl domácí Uvír
18:47
v stejném čase dochází ke střídání golmanů v domácí brance.
18:02
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Vladislav Doseděl (0:3).
18:02
Hosté bleskurychle využívají přesilovku hostující Říha trefuje prázdnou bránu po perfektně zahrané standartní situaci.
18:00
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:33
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš Muselík, asistoval Lukáš Brýdl (0:2).
17:33
Hostující Muselík střelou kolem levé nohy domácího golmana zvyšuje na 2:0 pro hosty
16:07
16:07
König přihrál zpoza branky a Doseděl na dvakrát dorážkou uklízí míček za Pinďákova záda
15:29
Hhosté přečkali přesilovku domácích bez úhony, domácí sice sevřeli Svitavy před jejich brankou ale gol nedali.
13:53
Domácí Polezl trefil z bezprostřední blízkosti ležícího golmana hostu.
13:29
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK Svitavy na 2 minuty za sekání.
13:13
Domácí Šimíček vyzkoušel od poloviny postřeh hostujícího golmana, ten bez problémů opět chytá.
11:40
Domácí Podlezl míjí poskakující míček před hostující brankou, zatím největší šance utkání.
10:25
Střela hostujícího Malého těsně minula pravou tyčku domácí branky
10:10
Kopřivnice je v posledních minutách aktivnějším týmen Svitavy hrozí pouze z breaků
07:10
Domácí Uvíra poprvé vyzkoušel pozornost golmana hostů, ten bez problémů chytá
05:00
Hosté jsou zatím střelecky aktivnější, domácí se nemohou prosadit přes jejich obraný val.
03:17
Hostující Doseděl ohrozil domácí branku prudkou střelou, Pinďák v brance domácích zasahuje helmou
01:40
Zatím sledujeme na obě strany vyrovnanou utkání, obě družstva pozorně brání svojí polovinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Pavel Kačer.
00:00
00:00
Dobrý večer, vítám vás u sledovaní online přenosu 2. utkání play up 2. ligy mužů mezi domácí Kopřivnicí a hostujícími Svitavami
00:00
Domácí nastupujou v červeno - bílích dresech, hostující v černo červených dresech
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Pavel Kačer
00:00
line up domácích: Pinďák -Kresta, Soukal, Nehera, Podlezl, Matúš line up hostů: Skácelík - Musil, Šmarda, Prudil, Kolena, Klusák