1:2
- : -
odehráno
FBC Start98 (sestava)
branky (asistence): 31:06 Jiří Vašíček (Jan Svoboda), 34:31 Petr Haspeklo, 46:15 Filip Řehulka (Matěj Štyler)
FBC Vikings Kopřivnice (sestava)
branky (asistence): 04:29 Petr Podlezl (Martin Nehera), 10:30 Daniel Opatřil (Adam Lichnovský), 13:36 Lukáš Vávra (Lukáš Soukal), 16:41 Tadeáš Klemens (Jan Křižan), 28:21 Daniel Šimíček, 55:31 Martin Nehera (Petr Podlezl), 58:25 Lukáš Vávra (Daniel Opatřil)

FBC Start98 - FBC Vikings Kopřivnice 3:7
32. Jiří Vašíček, 35. Petr Haspeklo, 47. Filip Řehulka - 5. Petr Podlezl, 11. Daniel Opatřil, 14. Lukáš Vávra, 17. Tadeáš Klemens, 29. Daniel Šimíček, 56. Martin Nehera, 59. Lukáš Vávra; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Tomáš Jirman 16 - Martin Pinďák 20; po třetinách: 0:4, 2:1, 1:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Start - 10, Kopřivnice - 8
60:00
Střely celkem: Start - 23, Kopřivnice - 22
60:00
58:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Opatřil (3:7).
55:31
Timeout FBC Start98
55:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Martin Nehera, asistoval Petr Podlezl (3:6).
47:07
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Jan Matúš.
47:07
Vyloučen hráč Michal Buček družstva FBC Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
46:15
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka, asistoval Matěj Štyler (3:5).
34:31
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Haspeklo bez asistence (2:5).
32:08
Trestné střílení družstva FBC Start98 neproměnil Ondřej Vavro.
32:08
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi.
31:06
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Jan Svoboda (1:5).
28:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (0:5).
28:21
Daniel Šimíček nevěděl co s míčkem, tak zkusil bekhendovou střelu, která propadla Jirmanovi přes ruce a je to 0:5
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Start - 3, Kopřivnice - 7
20:00
16:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tadeáš Klemens, asistoval Jan Křižan (0:4).
16:41
Hosté navyšují svoje vedení tentokrát se prosadil Tadeáš Klemens pěknou střelou pod víko domácí branky, šanci mu vytvořil Jan Křižan
13:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Lukáš Soukal (0:3).
13:36
Po chybě Startu v útočném pásmu se z breaku prosazuje Lukáš Vávra, asistuje mu Lukáš Soukal
10:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Adam Lichnovský (0:2).
10:30
Chvíli po skončení přesilové hry se hosté dostávájí do šance, kterou proměňuje Daniel Opatřil, asistuje mu Adam Lichnovský
09:00
První přesilovka domácích je ve znamení držení míče, ale bez střelby
07:32
Vyloučen hráč Milan Uvíra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
04:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Martin Nehera (0:1).
04:29
Ještě se většina diváků nestihla pohodlně usadit a už vidíme první branku v domácí síti prosadil se krásnou střelou na bližší tyč hostující Petr Podlezl, asistenci si připisuje Martin Nehera
02:35
Začátek je poněkud ospalý a nervozní, jelikož obou týmům jde o hodně a navíc hosté přijeli z daleka
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Dobrý den z haly na Jižním městě. Dnes se tu odehraje 2.kolo play-up o 1.ligu mezi FBC Start98 a FBC Vikings Kopřivnice
00:00
Line up FBC Start98: 1 - Tomáš Jirman, 42 - Petr Haspeklo, 18 - Martin Košárek, 10 - Jiří Vašíček, 21 - Petr Melnik, 44 - Martin Dušek
00:00
Line up FBC Vikings Kopřivnice: 41 - Martin Pinďák, 8 - Martin Kresta, 11 - Lukáš Soukal, 7 - Martin Nehera, 4 - Petr Podlezl, 3 - Jan Matúš