1:2
- : -
odehráno
FBC Vikings Kopřivnice (sestava)
branky (asistence): 23:01 Milan Uvíra (Jakub Kresta), 35:38 Jan Matúš (Lukáš Soukal), 56:36 Jan Matúš (Tadeáš Klemens)
FBC Start98 (sestava)
branky (asistence): 06:07 Matěj Štyler (Filip Řehulka), 16:28 Ondřej Vavro (David Ullmann), 25:46 Ondřej Vavro (David Ullmann), 28:52 Filip Řehulka (Jiří Vašíček), 39:59 Jiří Vašíček (Filip Řehulka), 41:47 Matěj Štyler (Petr Haspeklo), 56:44 Jiří Vašíček

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Start98 3:7
24. Milan Uvíra, 36. Jan Matúš, 57. Jan Matúš - 7. Matěj Štyler, 17. Ondřej Vavro, 26. Ondřej Vavro, 29. Filip Řehulka, 40. Jiří Vašíček, 42. Matěj Štyler, 57. Jiří Vašíček; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 3:6; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Vladimír Lys 11, Oldřich Bordovský 4 - Tomáš Jirman 20; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:2;
60:00
59:59
Střely na bránu ve 3. třetině 8:9
59:59
Střely celkem 23:22
59:59
Komentář trenéra hostů: Sem rád že i přes velkou marodku A-týmu dokázali kluci z rezervních týmů podat nadprůměrný výkon a vybojovat důležitý třetí zápas a děkuji pořadatelům a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: Mrzí mě že jsme opět před domácími diváky zápas nezvládli, pokusíme se zabojovat zítra, gratuluji soupeři k vítězství.
59:59
Skončilo nám utkání ve kterém domácí opět nedokázali na vlastní palubovce v play up zvítězit. Soupeř z Prahy dokázal srovnat stav série na 1:1 a o postupujícím rozhorne zítřejší třetí zápas, který se hraje zítra od 10:00. Tímto se s vámi loučím a zítra napočtenou.
59:25
S vyloučeními se nám teď roztrhl pytel, domácí to stále zkouší stejně.
59:13
Vyloučen hráč Filip Řehulka družstva FBC Start98 na 2 minuty za sekání.
59:00
Domácí teď hrají přesilovku 5 na 3 s prázdnou bránou.
58:37
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
58:37
Vyloučen hráč Petr Haspeklo družstva FBC Start98 na 2 minuty za hrubost.
58:20
Domácí mají možnost to zkusit 6 na 4
58:03
Vyloučen hráč Petr Melník družstva FBC Start98 na 2 minuty za hra bez hokejky.
57:50
Domácí to zkouší v šesti.
56:44
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Vašíček bez asistence (3:7).
56:44
Tu ovšem rychle zažehnává hostující kapitán Vašíček po chybě domácí obrany střelou k tyči.
56:36
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Matúš, asistoval Tadeáš Klemens (3:6).
56:36
domácí Matúš vykřesává pro domácí jiskřičku naděje když trefuje od levého mantinelu pravý horní růžek hostující branky.
55:25
K domácím se dneska opět otočilo zády i to pověstné štěstí.
54:45
Domácí golman opět zlikvidoval vyloženou šanci hostů.
53:10
Hned po přesilovce, se řítil hostující Svoboda sám na golmana, ten ho však vychytal
52:10
Přesilová hra domácích je zatím neškodná.
51:03
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Adam Lichnovský.
51:03
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva FBC Start98 na 2 minuty za sekání.
51:03
Domácí pojedou trestné střílení
51:03
Domácí lichnovský zkoušel kličku do backhandu avšak golman ho vychytal.
50:50
Domácí se opět velice dobře brání, hosté také nemají kam spěchat.
49:56
Rozhodčí neuznávají gol hostů pro sekání.
49:09
Střídání brankáře. Nový brankář Oldřich Bordovský družstva FBC Vikings Kopřivnice
49:09
Vyloučen hráč Tadeáš Klemens družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za opakované přestupky.
48:40
Střela domácího Baďury skončila v houšti těl před brankou
47:30
Hosté pohodlně hrajou na polovině kopřivnice a střádají cenné sekundy.
45:48
Domácí oslabení přečkali bez úhony, hosté párkrát ohrozili Lyse v brance domácích ale nic z toho.
44:50
Přesilovka hostů je zatím velice statická, a domácí nemají problém s bráněním. Hostům takový obraz hry vyhovuje.
43:48
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:30
Kopřivnice se ani za nepříznivého stavu nevzdává a podniká jeden útok za druhým
41:47
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Matěj Štyler, asistoval Petr Haspeklo (2:6).
41:47
Z předbrankového prostoru využívá svou šanci hostující Štyler a posílá hosty do vedení 6:2
41:38
Nebezpečná střela Lichnovského od půlky vystrašila golmana hostů.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Filip Řehulka (2:5).
39:59
Opravdu studená sprcha pro domácí, kteří po nahození míčku 8 vteřin před koncem třetiny a závaru před vlastní brankou inkasují na 5:2
39:59
Střely na bránu ve 2. třetině 9:7
39:59
Po druhé třetině mají kopřivničtí hráči v šatně o čem přemýšlet, bez využívání šancí a po stále se opakujících chybách opravdu na vítězství pomýšlet nemohou.
39:00
Domácí pokračujou v dobývání obrany hostů, Hosté pozorně brání a chodí do nebezpečných breaků, které domácí dobře hasí.
37:08
Domácí Nehera hasí nebezpečné přečíslení 2 na 1
35:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Matúš, asistoval Lukáš Soukal (2:4).
35:38
Střelou od pravého mantinelu trefuje domácí Podlezl Matúše na malém brankovišti od kterého míček doskákal až do branky.
33:40
Po skončení přesilovky trefuje po křižné přihrávce domácí Matúš přesunujícího se golmana hostů.
33:15
Domácí sice kombinují a svírají hosty, ale bez střelby goly nepadají.
31:38
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
31:38
Domácí Podlezl vybojoval pro domácí další přesilovou hru. když byl faulován na velkém brankovišti.
31:30
Že by domácí šance neměli se říct nedá, ale to zakončení je velmi špatné.
29:30
Většina střel domácích končí na tělech pozorně bránících obránců hostů.
28:52
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka, asistoval Jiří Vašíček (1:4).
28:52
Po chybě domácích na útočné polovině šel Řehulka sám na Lyse, kterého chytrým obloučkem přeloboval.
27:10
Domácí Matúš spálil obrovskou šanci, když z velkého brankoviště pouze trefil brankáře hostů.
25:46
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vavro, asistoval David Ullmann (1:3).
25:46
Hosté se vymanili z tlaku a hned udeřili, od pravého mantinelu přesnou střelou mezi tyčku a tělo posílá Vavro hosty do vedení 3:1
24:20
Domácí zatlačili hosty na jejich polovinu a ti nejvíce hrozí z rychlých protiútoků.
23:01
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Jakub Kresta (1:2).
23:01
Vikingové se konečně dočkali Kresta ze středu přihrál Uvírovy který nedal golmanovi šanci.
21:52
Hra se nám na začátku druhé třetiny docela zklidnila, Start se už tolik netlačí dopředu a domácí stále naráží na pevnou obranu hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině 6:6
19:59
Skončila nám 1. třetina ve které hosté dokázali utéct do dvoubrankového vedení, můžeme zatím sledovat velice aktivní utkání na obě strany, ve kterém dominují obran. Ta kopřivnická udělala zatím o dvě chyby víc.
19:30
Domácí Lys teď zachránil Kopřivnici od třetího golu, když zliklidoval tutovku hostů z velkého brankoviště.
16:28
16:28
Druhý gol hostů dává Vavro, který po přiťuknutí Ullmanna využívá výběhem standartní situaci.
16:23
Stále sledujeme na obě strany velice aktivní florbal, kterému chybí snad jen více golů.
13:57
Kopřivnice zavřela hosty před jejich brankou, obstřelovala jejich branku ale gol dát nedokázala.
11:57
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva FBC Start98 na 2 minuty za blokování hokejky.
11:57
Hostující hráč teď fauloval domácího Soukala při střelbě a domácím tak nabízí první přesilovku v zápase
10:30
Domácí Vávra po úniku po mantinelu hledal před brankou spoluhráče, toho však nenašel.
09:10
Po závaru před hostující brankou si domácí vynutili nadějnou standartní situaci z které však nedokázali ohrozit hostujícího brankaře
07:40
Domácí se snaží hned odpovědět ale zatím bez úspěšně.
06:07
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Matěj Štyler, asistoval Filip Řehulka (0:1).
06:07
Po velice tvrdém souboji u mantinelu na polovině hřiště se hostující dostali do přečíslení 2 na 1 a hostující Štyler posílá hosty do vedení.
05:00
Hosté se prezentují velice aktivní hrou, domácí zatím bez problému odolávají.
02:50
Hostující obránce teď na poslední chvíli překazil domácím jasnou šanci, zbývalo jen zamést míček do prázdné brány.
01:30
Od začátku můžeme sledovat velice aktivní florabal na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Pavel Kačer.
00:00
00:00
Vítám vás u sledování druhého zápasu druhého kola play up 2. ligy mezi domácími FBC Vikongs Kopřivnice a hostujícími FBC Start98
00:00
Domácí nastupují v tradičních červeno-bílých dresech, hosté v černo-žluté kombinaci.