4:2
1:0
odehráno
FBC Vikings Kopřivnice (sestava)
branky (asistence): 14:37 Ondřej Kubátko (Jakub Kresta), 35:24 Adam Lichnovský (Jan Baďura), 46:08 Jan Baďura (Jakub Kresta), 50:21 Lukáš Vávra (Daniel Šimíček), 52:15 Milan Uvíra (Tadeáš Klemens), 56:52 Martin Nehera (Jakub Kresta), 67:28 Ondřej Kubátko (Milan Uvíra)
FBC Start98 (sestava)
branky (asistence): 03:29 David Ullmann (Ondřej Vavro), 05:08 Petr Melník (Jan Zapadlo), 10:59 Petr Haspeklo (Jiří Vašíček), 33:34 Jiří Vašíček (Ondřej Vavro), 51:01 Filip Řehulka (Jan Zapadlo), 58:07 Tomáš Volf (Ondřej Vavro)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Start98 7:6p
15. Ondřej Kubátko, 36. Adam Lichnovský, 47. Jan Baďura, 51. Lukáš Vávra, 53. Milan Uvíra, 57. Martin Nehera, 68. Ondřej Kubátko - 4. David Ullmann, 6. Petr Melník, 11. Petr Haspeklo, 34. Jiří Vašíček, 52. Filip Řehulka, 59. Tomáš Volf; rozhodčí: Martin Kotala - Pavel Hála; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Martin Pinďák 19 - Tomáš Jirman 32; po třetinách: 1:3, 1:1, 4:2, 1:0;
67:28
67:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Milan Uvíra (7:6).
67:28
Junior Kubátko posílá Kopřivnici do 1. ligy střelou pod ruku hostujícího golmana.
67:28
střely v prodloužení 6:4
67:28
Střely celkem: 39:25
67:28
Komentář trenéra hostů: O zápase rozhodl nedůraz v našem brankovišti během druhé a třetí třetiny.
67:28
Komentář trenéra domácích: Dneska se odehrálo vyrovnané utkáni na obě strany, obě družstva předvedli že mají svou kvalitu, a jak už to bývá rozhodla trocha štěstí a tak to má být.
65:50
Na obou týmech jde vidět že nechcou udělat chybu. Hraje se opravdu o hodně.
65:14
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
64:53
Vávra teď spálil největší šanci prodloužení, když po nahrávce Nehery zpoza brány nedokázal uklidit míček do branky.
64:00
Mírně aktivnějšími jsou teď hosté. domácí však odolávají.
62:15
Hra je teď naprosto vyrovnaná, šancí moc nevidíme.
60:25
Hosté začínají velice aktivně.
60:00
60:00
59:59
Dočkáme se prodloužení a o postupujícím do 1. ligy rozhodne jediný gol.
59:59
Střely ve 3. třetině 18:8
58:07
Timeout FBC Start98
58:07
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Tomáš Volf, asistoval Ondřej Vavro (6:6).
58:07
A je opět vyrovnáno Volf před Pinďákem tečoval Vavrovu střelu.
57:55
Baďura zkoušel vykroužit zpoza branky a sám před brankou neuspěl
56:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Martin Nehera, asistoval Jakub Kresta (6:5).
56:52
Nehera posílá výstavní střelou od plavého mantinelu domácí poprvé v zápase do vedení.
56:10
Hra nám teď nabrala obrovské tempo, jde vidět že jde o hodně.
54:55
Teď se hra přelívá na obě strany a šance jsou k vidění před oběma brankami. Oba týmy se snaží rozhodnout.
52:15
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Milan Uvíra, asistoval Tadeáš Klemens (5:5).
52:15
Domácí opět vyrovnávají když veterán Uvíra se natlačil před branku a trefil přesně nad rameno Jirmana.
51:01
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Filip Řehulka, asistoval Jan Zapadlo (4:5).
51:01
Hosté však bleskurychle odpovídají když Řehulka tečuje střelu Zapadla a míček končí za Pinďákovýma zádama.
50:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (4:4).
50:21
A je vyrovnáno, Domácí Šimíček nastřelil míček od poloviny na bránu a Vávra na malém brankovišti uklízí míček za záda golmana hostů
48:30
Jirman v brance hostů teď zachránil hosty od vyrovnání po střele Baďury do poloodkryté brány
47:15
Domácí pokračují ve velmi aktivní hře, dá se říct že se hraje pouze na polovině hostů.
46:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Jakub Kresta (3:4).
46:08
Domácí Kresta nastřelil od poloviny tyč a Baďura na malém brankovišti snižuje na 3:4
44:45
Kopřivnice, která stáhla hru na dvě pětky zasypávají branku hostů jednou střelou za druhou, hosté se jen stěží brání.
41:30
Pinďák v brance domácích teď udržel šance domácích nad vodou, Na druhé straně sami před golmanem Soukal a hned po něm Baďura, ale také gol vstřelit nedokázali.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 8:4
39:59
Skončila nám 2. třetina ve které jsme byli svědky velice aktivní hry domácích, kteří však z toho dokázali vytěžit pouze jeden gol. Vše je stále otevřené a ve třetí třetině se určitě máme na co těšit.
38:30
Kopřivnici vstřelený gol viditelně nabudil a téměř soupeři nepujčují míček
36:25
Domácí si teď zhluboka oddechli, po tom co hostující netrefili prázdnou bránu.
35:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jan Baďura (2:4).
35:24
Domácí snižují nádherně zahranou standartní situací z rohu, Baďura rozehrávkou našel před prázdnou bránou úplně osamoceného Lichnovského, který neměl problém trefit úplně prázdnou bránu.
33:34
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Ondřej Vavro (1:4).
33:34
Domácí inkasují pouhé dvě sekundy před koncem oslabení střelou kapitána Vašíčka téměř od poloviny.
32:15
Domácí se zatím velice dobře brání a hosty k ničemu nepustili
31:36
Vyloučen hráč Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
domácí sice dokázali dostat míček do branky, ale rozhodčí nechal rozehrávku z rohu opakovat, takže radost domácích byla zbytečná.
29:00
Hosté se vymanili z tlaku a zle zatápí domácí obraně
27:25
Domácí jsou nyní výrazně aktivnější než hostující Start, ale stále se jim nedaří vstřelit kontaktní gol.
26:20
Matúš opět neuspěl s dorážkou před brankářem hostů.
24:40
Domácí teď dokázali zavřít hosty před jejich brankou a obstřelují ji ze všech pozic.
23:05
Domácí Nehera dokázal před brankou obrat o míček hostujícího Svobodu, ale jeho zaváhání nedokázal využít.
22:15
Domácí Klemens v první větší šanci 2. třetiny trefuje Jirmana v brance hostů.
21:30
Obě družstva zatím spíše vyčkávají a čekají na chybu soupeře.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 7:9
19:59
Skončila nám 1. třetina ve které hosté vedou dvoubrankovým rozdílem stejně jako včera, opět největší rozdíl mezi oběma týmy je v proměňování šancí.
19:02
Domácí Klemens přestřeluje prázdnou branku. A z protiútoku na druhé straně to samé předvádí hostující Ullmann.
17:27
Krásnou individuální akci mezi třemi hráči teď předvedl domácí Vávra, avšak bez úspěchu.
15:05
Po střele hostů od levého mantinelu zazvonila tyčka domácí branky, Na tyčky je to 1:1
14:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Jakub Kresta (1:3).
14:37
Domácí se konečně dočkali, Krestovu střelu od poloviny dorazil za Jirmanova záda junior Kubátko.
14:05
Hosté stejně jako včera poctivě brání a Kopřivnice se snaží zatím bez úspěchu dobývat jejich obraný val.
10:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Jiří Vašíček (0:3).
10:59
Hostující Haspeklo střelou od levého mantinelu přes tři clonící hráče zvyšuje na 3:0
10:35
Domácí Matúš teď spálil největší šanci domácích, když sám před brankářem z velkého brankoviště trefuje golmana.
09:25
Hosté se vymanili z tlaku a hned nebezpečně ohrožují domácí branku
07:30
Domácí se snaží s vývojem utkání něco udělat a zavřeli hosty břed jejich brankou.
05:08
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Melník, asistoval Jan Zapadlo (0:2).
05:08
Hostující Melník posílá hosty do dvoubrankového vedení.
03:29
Branku družstva FBC Start98 vstřelil David Ullmann, asistoval Ondřej Vavro (0:1).
03:29
Hosté jdou do vedení po rychlém protiútoku hostující Vavro přihrál před branku Ullmannovi, pro kterého nebyl problém uklidit míček za Pinďákova záda.
02:01
Po střele domácího Kresty zazvonila za golmanem hostů tyč.
01:50
Domácí začínají stejně jako včera aktivně. a už si zvládly vytvořit pár slibných příležitostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Pavel Hála.
00:00
00:00
Vítám vás u sledování online třetího, rozhodujícího utkání 2. kola play up mezi FBC Vikings Kopřivnice a FBC Start98.
00:00
Obě družstva nastupují ve stejné barevné kombinaci jako včera, tedy domácí v červeno-bílé, hosté černo-žluté.