2:0
- : -
odehráno
FBC JIP Český Krumlov (sestava)
branky (asistence): 03:00 Nicola Massaro (Michal Matějček), 05:11 Tomáš Malát, 07:21 Antonín Řepa, 21:12 Nicola Massaro, 29:01 Nicola Massaro (Jakub Maurenc)
TJ Znojmo STRABAG (sestava)
branky (asistence): 03:37 Filip Daberger (Jan Vavřina), 10:59 Filip Daberger (Ondřej Liška)

FBC JIP Český Krumlov - TJ Znojmo STRABAG 5:2
4. Nicola Massaro, 6. Tomáš Malát, 8. Antonín Řepa, 22. Nicola Massaro, 30. Nicola Massaro - 4. Filip Daberger, 11. Filip Daberger; rozhodčí: Michal Bůha - Václav John; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vladislav Vajsochr 39 - Petr Jeřábek 21, Jan Hándl 15; po třetinách: 3:1, 0:1, 2:0;
30:00
29:01
Timeout FBC JIP Český Krumlov
29:01
Branku družstva FBC JIP Český Krumlov vstřelil Nicola Massaro, asistoval Jakub Maurenc (5:2).
27:32
Timeout TJ Znojmo STRABAG
21:12
Branku družstva FBC JIP Český Krumlov vstřelil Nicola Massaro bez asistence (4:2).
20:00
20:00
13:30
Vyloučen hráč Nicola Massaro družstva FBC JIP Český Krumlov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:59
Branku družstva TJ Znojmo STRABAG vstřelil Filip Daberger, asistoval Ondřej Liška (3:2).
10:00
10:00
07:21
Branku družstva FBC JIP Český Krumlov vstřelil Antonín Řepa bez asistence (3:1).
05:11
Branku družstva FBC JIP Český Krumlov vstřelil Tomáš Malát bez asistence (2:1).
03:37
Branku družstva TJ Znojmo STRABAG vstřelil Filip Daberger, asistoval Jan Vavřina (1:1).
03:00
Branku družstva FBC JIP Český Krumlov vstřelil Nicola Massaro, asistoval Michal Matějček (1:0).
02:00
Znojmo začíná první třetinu náporem. Střely zatím ale lítají mimo krumlovskou branku