1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
zapisovatel online:
Dominik Kovář

Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 1:3
55. Marek Vávra - 39. Lukáš Hájek, 47. Lukáš Hájek, 52. Lukáš Hrubý; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 9659; zásahy brankářů: Tomáš Kafka 17 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Jakoubka: "Na jeden gól se vyhrát nedá. Nějaké šance na víc branek jsme měli. Musím se na zápas ještě pořádně podívat. Je to škoda."
60:00
Je dobojováno!! Vítkovice obhajují titul.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Deuse: "Po opatrné první třetině jsme lépe vstoupili do té druhé. Měli jsme víc šancí, jednu z nich jsme přetavili ve šťastnou branku a to nás nabudilo. Ke konci utkání jsme měli i více fyzických sil. Brejkové situace jsme řešili více v klidu a naštěstí jsme ještě dva góly dali."
60:00
Střely v poslední třetině: 7:6
60:00
59:01
Poslední minuta a tatran stále ztrácí 2 branky.
58:05
Vítkovice teď míjí prázdnou bránu asi z 8 metrů.
56:05
Tatran v šesti.
56:04
Timeout Tatran Omlux Střešovice
55:24
Uvidíme klasiku kdy Tatran zapne a smaže náskok Vítkovic?? Bere si time-out a asi půjde do šesti.
54:21
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Richter (1:3).
54:21
Tatran vykřesal naději.
53:58
Garčar teď vystřelil na plochu míček, který měl jeden z doprovolníků připravený jako náhradní.
51:38
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Jakub Hubálek (0:3).
51:38
Hubálek si vzal míček u vlastní branky, opláchl tři protihráče a naservíroval Hrubému, který to střelou na bližší tyč uklidil za Kafku.
50:45
Jakoubek nabádá své svěřence, ať všechno jde na bránu a dodává, že Vítkovice jsou na pokraji sil.
47:42
Kafka chtěl vyhodit dlouhý na útočníky, trefil však Richtera na velkém brankovišti .
46:39
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (0:2).
46:39
Brus lehce posunul na Hubálky, který šel s Hájkem je jednoho obránce. Jednoduchá přihrávka a střela na kterou ani nejlepší golman AutoCont extraligy nedosáhl.
45:27
Tatran je výrazně lepší a aktivnější. Uvidíme jestli obrana Vítkovic tento nápor udrží.
43:31
Tatran teď předvedl rozehrávku, kdy Kafka odběhne na střídačku, naskočí místo něho 6. hráč a lépe se pak překonává osobní obrana Vítkovic. První kdo toto rozehrání předvedl byly Otrokovice právě proti Tatranu.
41:50
Tatran mocně buší do obrany Vítkovic.
40:01
Tatran vyhrává vhazování a má 20 minut k tomu, aby vstřelil minimálně jednu branku a prodloužil tak toto utkání.
40:00
40:00
Střely ve II. třetině: 7:6
40:00
38:38
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek bez asistence (0:1).
38:38
Hájek první nasadil Deutschovi jesličky, pak kolem tyčky nahrával před bránu. Kafka si nešťastně srazil míček do branky.
37:53
Střela do tyčky hráč Marek Vávra družstva Tatran Omlux Střešovice .
37:51
Střela do tyčky hráč Michal Podhráský družstva Tatran Omlux Střešovice .
37:50
První tyčka po střele Pohráského, potom Vávra již překonal Součka, ale míček si nenašel cestu mezi tři tyče.
36:32
Tak teď si oba golmani mohli připsat asistence, nicméně stav je stále 0:0
33:45
Heczko se teď dostával do krásného výběhu ve kterém byl eliminován. Podle rozhodčích čisté, podle střídačky Vítkovic na kriminál.
32:22
Hosté teď předvedli krásnou sehrávku, kterou zakončoval Veltšmíd jen do boční síťky.
30:37
Heczko teď pro změnu končí v brance. Spoluhráči na střídačce ho už nabádají, že tam musí uklidit míček a né sebe.
28:59
Tuhý boj pokračuje i ve II. třetině. A když už se někdo dostane ke střele tak je zblokována nebo jde mimo zařízení.
26:22
Heczko se při souboji v rohu dostal až na podium. Velice netrpělivý chlapec. Po zápase se tam určitě podívá i dobrovolně.
24:53
Tatran trochu v problémech při vlastním střídání, oba dva pokusy však dokázal zablokovat.
21:00
Jan Jelínek v dnešním utkání svému týmu nepomůže, protože má v nohu v sádře a berle s čepelí ještě nejsou na světě.
20:00
20:00
Střely v I. třetině: 3:8
20:00
19:32
Garčar kontroluje čas za vlastní brankou a vybízí Fridricha do šance, jeho střela je zblokována.
18:15
Střela do tyčky hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC WOOW Vítkovice .
18:03
Pavel Brus střílel ještě z vlastní poloviny, střela prošla a rozezvonila pravou tyč.
17:01
Začíná se přiostřovat v krátké chvíli byl na zemi 2x Fridrich a jednou Hájek.
13:48
Dva hráči Vítkovit teď v poloze ležícího střelce v brankovišti Tatranu. Bez faulu, bez branky, jedeme dál.
12:10
Teď nevím jestli dostal Hájek zásah do ruky nebo rozkroku. Nicméně nabral směr střídačka i když byl Tatran u míčku.
10:13
Podhráský ukazuje, že má naběháno. Nahoru, dolů.
09:15
Gruberova střela po zemi nadělala velký rozruch před brankou.
08:30
Teď hrozí Vítkovice, v útočném pásmu zůstanou, protože budou rozehrávat .
06:20
Hubálek se snačil protáhnout mezi obranou Tatranu, následně přestřeluje.
04:20
Richter teď v náznaku šance, míček však nezkrotil.
03:48
Hra je velmi takticky svázaná.
01:42
Střela do tyčky hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Omlux Střešovice .
01:42
Kolísko nastřeluje horní tyčku.
00:01
Úvodní vhazování pro Vítkovice a šance na první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC WOOW Vítkovice: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Filip Heczko, Robin Žydel, David Matúš, Marek Bräuer, Lukáš Veltšmíd
00:00
Line-up domácích Tatran Omlux Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Petr Heřmanský, Michal Podhráský, Jan Natov, Martin Richter, Marek Vávra
00:00
Vítejte u mužské části superfinále. Poslední měření těchto dvou celků před dvěma lety dopadlo lépe pro Tatran, nicméně v tomto utkání jsou Vítkovice úřadujícím mistrem.