- : -
odehráno
Herbadent Praha 11 SJM (sestava)
1. SC WOOW Vítkovice (sestava)
branky (asistence): 18:59 Michaela Šponiarová, 35:29 Andrea Pastušková (Ivana Šupáková), 41:26 Katarína Klapitová (Hana Sládečková), 58:32 Denisa Ferenčíková (Veronika Enenkelová), 59:06 Hana Sládečková
zapisovatel online:
Dominik Kovář

Herbadent Praha 11 SJM - 1. SC WOOW Vítkovice 0:5
19. Michaela Šponiarová, 36. Andrea Pastušková, 42. Katarína Klapitová, 59. Denisa Ferenčíková, 60. Hana Sládečková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 6413; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 20 - Lenka Kubíčková 14; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:3;
60:00
Nadvláda Herbadentu končí a Vítkovice mohou slavit titul.
60:00
Střely ve III. třetině : 5:8
60:00
Komentář trenéra domácích: Vítkovice nás zastihly oslabené o klíčové hráčky a taky né úplně ve formě. Přes předvedenou hru Vítkovic jsme toto utkání nemohli vyhrát.
60:00
Komentář trénéra hosti: Před dvěma lety jsme si řekli, že budeme budovat nový tým a ten bude v tento moment nejsilnější. Holky to odpracovaly a vyhrát superfinále 5:0 je na jedničku.
60:00
59:37
Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:06
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Hana Sládečková bez asistence (0:5).
59:06
Hana Sládečková jen kosmeticky upravuje do prázdné branky.
58:32
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (0:4).
57:58
Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil Hana Sládečková.
57:58
Vyloučen hráč Alexandra Ferencová družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.
57:58
Trestné střílení pro Vítkovice.
57:58
Myslím si, že o titulu v ženské extralize je rozhodnuto. Dvě branky během dvou minut ještě ve vlastním oslabení.
57:02
Šteglová si chtěla teď zavolat hráčky a vzít si time-out, nějak jí to nevyšlo.
55:01
Vítkovice se teď sportovně přiznaly k teči a Herbadent rozehraje aut, který velmi rychle ztrácí a útočí zase Vítkovice.
53:38
Naše zdravotnice je opravdu v permanenci. Anet Jarolímová leží na hrišti a drží se za hlavu. Velmi bolestivá grimasa při návratu na střídačku.
52:51
Urbánková teď pokoušela překvapit střelou z velkého úhlu.
51:49
Něco málo přes 8 minut do konce III. třetiny a Herbadent stále nemůže najít recept na Vítkovice.
48:45
Toto utkání sleduje zde v 02 Aréně 6413 diváků.
47:58
Herbadent by potřeboval nějaký impuls, protože to vypadá, že nechtějí vyhrát.
45:55
Přesilovka nijak zajímavá a Herbadent již v plném počtu.
44:00
Trestné střílení družstva 1. SC WOOW Vítkovice neproměnil Kamila Paloncyová.
44:00
44:00
Trestné střílení pro Vítkovice
43:20
Niemcová na útočném výletě. Střela míří nad.
43:15
Střela do tyčky hráč Anna Niemcová družstva 1. SC WOOW Vítkovice .
41:26
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Hana Sládečková (0:3).
41:26
Teď do toho Klapitová jen tak plácla, ale i to stačilo. Vítkovice vedou již o 3 branky.
41:16
Zatím to na to moc nevypadá protože se hraje v útočném pásmu Vítkovic.
40:01
Herbadent má posledních 20 minut, ve kterých musí vstřelit minimálně dvě branky, aby se aspoň prodlužovalo.
40:00
40:00
Střely ve II. třetině: 5:7
40:00
39:02
Poslední minuta II. třetiny Herbadent na míčku.
35:29
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Ivana Šupáková (0:2).
35:29
Vítkovice odskakují na rozdíl dvou branek. Kdy Pastušková s přehledem doklepla střelu Šupákové od mantinelu.
34:25
Léblová toto utkání prožívá se vším všudy, včetně nespokojených poznámek na adresu rozhodčích.
33:27
Z šance 3 na 2 pro Herbadent se stala šance 2 na jednu s krásnou vzdušnou přihrávkou, na jarolímovou, která čekala zaparkovaná na zadní tyči, ale promáchla.
32:03
Jarolímová jen těsně míjí branku.
30:48
Máme za sebou zhruba polovinu regulérní hrací doby stav je stále 0:1 a následuje komerční přestávka. Ideální příležitost pro taktické pokyny na obou stranách.
26:50
Pilíková teď promáchla na velkém brankovišti tutovku od Klímové.
25:31
Ferenčíková si nechává ošetřit krvavý palec na ruce.
25:01
Krupnová předvádí důraz a přehled ve hře.
24:26
Niemcová propadla na půlce, nájezd Novotné hasí Kubíčková.
24:07
Teď můžeme vidět řadu ostrách zákroků na obou stranách. Zatím však vyloučení.
23:37
Obraz hry je pořád stejný. Vítkovice tvoří a Herpadent brání.
20:58
Herbadent zůstane na míčku, Kubíčková při chycení míčku opustila velké brankoviště.
20:01
Úvodní buly II. třetiny opět pro Herbadent.
20:00
20:00
Střely v I. třetině: 4:9
20:00
19:52
TO vypadá nepříjemně. Anet Jarolímová končí na zemi a rchle k ní spěchá zdravotník.
18:59
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová bez asistence (0:1).
18:59
Přesná střela švihem od mantinelu posílá Vítkovice do vedení. Tento gol do šatny jim určitě pomůže.
17:49
Slibné přečíslení Vítkovic, ale Halfnarová z druhé vlny vysoko přestřeluje.
17:00
Nyní se bojuje o každý kousek hřiště. Míček je chvíli u Vítkovic, chvíli u Herbadentu.
14:59
Horňáková vytěsnila prsty střelu Niemcové nad.
12:40
Slibný volný úder pro Herbadent, který končí zblokován v rohu.
11:57
Herbadent kombinuje na vlastní polovině. Konkrétně Krupnová a a Skořepová.
10:53
Začíná se přiostřovat..
09:14
Máme za sebou bezmála 10 minut hry a obraz je takový, že Vítkovice po většinu času drží míček a Herbadent se brání.
07:24
Horňákové teď propadl míček pod rukou a kutálel se malým brankovištěm, spoluhráčky jí však pomohly a stav je tedy stále 0:0.
06:20
Vítkovice na míčku a ozývají se i jejich fans v hledišti.
04:38
Ferenčíková se pokoušela vytvořit něco za brankou Herbadentu. Přihrávka byla zblokována a Herbadent se řídil do útoku, kde však ztratil a u míčku jsou opět Vítkovice.
02:28
Šponiarová vyzkoušela pozornost Horňákové. Střela šla nebezbečně na vzdálenější tyč zhruba 20cm nad povrchem.
01:27
První ostřejší střela na Kubíčkovou.
00:01
Úvodní vhazovaní pro Herbadent.....
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC WOOW Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Katarína Klapitová, Kamila Paloncyová, Denisa Ratajová, Hana Sládečková, Petra Mandátová
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Magdalena Klímová, Martina Skořepová, Anet Jarolímová, Eliška Krupnová, Tereza Pilíková
00:00
Dobrý den a vítejte u finále ženské extraligy ve florbale. Nastoupí proti sobě úřadující mistr Herbadent Praha 11 SJM a vyzyvatelem jsou 1. SC WOOW Vítkovice, které zkusí odčinit již jednu porážku z předchozího superfinále.