1:2
- : -
odehráno
RECUTECH TJ Sokol Jaroměř (sestava)
branky (asistence): 11:18 Jitka Romančáková (Jaroslava Bálintová), 22:31 Jaroslava Bálintová, 32:38 Veronika Bláhová (Kateřina Hátlová), 36:39 Zuzana Koláčná (Kristýna Mitisková), 58:47 Jaroslava Bálintová (Jitka Romančáková)
FBC UNITED Č. Budějovice (sestava)
branky (asistence): 10:38 Andrea Dostálová (Klára Minářová), 10:53 Adéla Paurová (Kristýna Minářová), 38:43 Andrea Dostálová (Adéla Paurová), 39:55 Andrea Dostálová (Klára Dudová), 41:08 Zdeňka Janoušková (Klára Minářová), 50:19 Adéla Paurová
zapisovatel online:
Petra Janečková

RECUTECH TJ Sokol Jaroměř - FBC UNITED Č. Budějovice 5:6
12. Jitka Romančáková, 23. Jaroslava Bálintová, 33. Veronika Bláhová, 37. Zuzana Koláčná, 59. Jaroslava Bálintová - 11. Andrea Dostálová, 11. Adéla Paurová, 39. Andrea Dostálová, 40. Andrea Dostálová, 42. Zdeňka Janoušková, 51. Adéla Paurová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lenka Jeriová 22 - Anežka Zakostelecká 36; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:2;
60:00
59:59
Střely na bránu v 3. části: domácí: 15 - hosté:8
59:59
Komentář trenéra domácího týmu: První třetinu nás soupeř přehrával svými protiútoky. Od druhé třetiny jsme začali plnit taktiku, ale bohužel nás sráželi zbytečné chyby. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59
Komentář trenéra hostujícího týmu: Důrazný rozbor včerejšího výkonu se pozitivně odrazil v dnešním. Při play off jsme rádi za výkon i za body.
58:47
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Jitka Romančáková (5:6).
54:43
Timeout FBC UNITED Č. Budějovice
52:39
Timeout RECUTECH TJ Sokol Jaroměř
50:19
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Adéla Paurová bez asistence (4:6).
41:08
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Zdeňka Janoušková, asistoval Klára Minářová (4:5).
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu v 2. části: domácí: 14 - hosté:10
39:55
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Klára Dudová (4:4).
38:43
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Adéla Paurová (4:3).
36:39
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil Zuzana Koláčná, asistoval Kristýna Mitisková (4:2).
33:21
Vyloučen hráč Nikola Jůzová družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
32:38
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Bláhová, asistoval Kateřina Hátlová (3:2).
22:31
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová bez asistence (2:2).
22:31
Střela z malého brankoviště ze standartní situace prolétla skrz nepříliš dobře postavenou zeď a je vyrovnáno!
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu v 1. části: domácí:12 - hostující:8
11:18
Branku družstva RECUTECH TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Jaroslava Bálintová (1:2).
10:53
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Adéla Paurová, asistoval Kristýna Minářová (0:2).
10:38
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Klára Minářová (0:1).
00:01
Dobré poledne! Vítáme Vás u 20. kola 1. ligy žen, kde proti domácímu týmu RECUTECH TJ Sokol Jaroměř nastupuje FBC UNITED Č. Budějovice. Přejeme Vám příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC UNITED Č. Budějovice: brankář: Anežka Zakostelecká; hráči v poli: Veronika Šraierová, Klára Dudová, Adéla Paurová, Barbora Skálová, Andrea Dostálová
00:00
Line-up domácích RECUTECH TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lenka Jeriová; hráči v poli: Hedvika Bardonová, Veronika Bláhová, Kristýna Mitisková, Kateřina Hátlová, Barbora Stránská