2:2
- : -
odehráno
FBC UNITED Č. Budějovice (sestava)
branky (asistence): 06:39 Kristýna Minářová (Klára Minářová), 42:51 Andrea Dostálová (Klára Dudová), 47:08 Barbora Skálová (Klára Dudová)
Florbalová akademie MB - Nymburk (sestava)
branky (asistence): 05:02 Tereza Lukavcová (Dagmar Ráčková), 07:08 Kristýna Viktorová (Monika Menzelová), 30:09 Lucie Pokorná (Pavlína Nejedlá), 44:54 Alžběta Nováková, 58:47 Monika Menzelová (Lucie Pokorná)
zapisovatel online:
Šibřina

FBC UNITED Č. Budějovice - Florbalová akademie MB - Nymburk 3:5
7. Kristýna Minářová, 43. Andrea Dostálová, 48. Barbora Skálová - 6. Tereza Lukavcová, 8. Kristýna Viktorová, 31. Lucie Pokorná, 45. Alžběta Nováková, 59. Monika Menzelová; rozhodčí: Miroslav Janošťák - František Brabec; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová 23 - Lucie Petráková 22; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely na bránu skončily v konečném pořadí 25:28 ve prospěch Nymburku.
58:47
Branku družstva Florbalová akademie MB - Nymburk vstřelil Monika Menzelová, asistoval Lucie Pokorná (3:5).
58:40
United zkouší hru bez brankáře.
58:00
Domácí se ze všech sil snaží vyrovnat, zatím bezúspešně.
56:09
Timeout FBC UNITED Č. Budějovice
53:31
Vyloučen hráč Veronika Šraierová družstva FBC UNITED Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:42
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva FBC UNITED Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:12
V utkání houstne atmosféra a v osobních soubojích se začíná hodně přitvrzovat.
47:09
Po přesné přihrávce od Dudové Skálová posílá zkušeně balonek do šibenice.
47:08
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Barbora Skálová, asistoval Klára Dudová (3:4).
46:39
Šaraierová krásně projela celé hřiště a golfákem zkoušela prostřelit golmanku. Střela šla k pravé dolní straně, ale golmanka s přehledem rukou vyráží do rohu. V souboji u rohu vybojovaly domácí rozehru.
44:54
Branku družstva Florbalová akademie MB - Nymburk vstřelil Alžběta Nováková bez asistence (2:4).
42:51
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Klára Dudová (2:3).
40:16
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB - Nymburk neproměnil Dagmar Ráčková.
40:16
Vyloučen hráč Barbora Skálová družstva FBC UNITED Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:16
Po hře vysokou holí u brány domácích se pojede nájezd. Petržalová vykryla nájezd nohou a Skálová jde na trestnou lavici.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině jsou v poměru 6:5 ve prospěch domácích.
38:47
Domácí se celkem v klidu ubránily tlaku při přesilovce a pokračují v plném počtu.
36:23
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva FBC UNITED Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:12
Po hrubé chybě domácí obrany, kdy zůstala Pokorná sama před bránou, hostí odskakují ve vedení o 2 góly. Pokorná si zkušeně sklepla míček a otočkou kolem Petržalové posílá balonek do sítě.
30:09
Branku družstva Florbalová akademie MB - Nymburk vstřelil Lucie Pokorná, asistoval Pavlína Nejedlá (1:3).
24:45
Hráčky Nymburka se probouzejí a předvádí rychlé akce přes střed a okamžité střely. Petržalová zatím vše chytá.
21:38
Druhá třetina zápasu začala ve vlažném tempu. Ani jeden z týmů se nikam nežene a hrají spíše pozičně.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině jsou v poměru 13:12 ve prospěch domácích.
12:00
Hra se po hektickém začátku uklidňuje a týmy začínají hrát více takticky.
09:45
Po malém dúrazu před bránou domácí obrana propuští balonek a Nymburk skóruje.
07:08
Branku družstva Florbalová akademie MB - Nymburk vstřelil Kristýna Viktorová, asistoval Monika Menzelová (1:2).
06:41
První gólovou výpravu opět vedou sestry Minářové. Stylem ségra na mě, já na ségru prošly přes střed hřiště a nahrávkou před úplně odkrytou branku Kristýna Minářová doklepla míček do brány. Gratulujeme
06:39
Branku družstva FBC UNITED Č. Budějovice vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Klára Minářová (1:1).
05:03
Po vydařeném a účelném vytočením z rohu přesnou střelou do pravého růžku dává první gól utkání Tereza Lukavcová.
05:02
Branku družstva Florbalová akademie MB - Nymburk vstřelil Tereza Lukavcová, asistoval Dagmar Ráčková (0:1).
04:41
První větší akce hostí začíná výhodou a následnou rozehrou. Po krásné akci balonek končí v rohu.
02:15
Domácí jsou více aktivní a vyvinuli obrovský tlak na obranu. Zatím ovšem bez gólu.
01:00
První akce domácích vedená Klárou Minářovou (FBC United) proskákala kolem levé tyče golmanky hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a František Brabec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB - Nymburk: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Alžběta Nováková, Barbora Filková, Tereza Lukavcová, Alena Nováková, Soňa Najbrtová
00:00
Line-up domácích FBC UNITED Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Veronika Šraierová, Klára Dudová, Adéla Paurová, Barbora Skálová, Andrea Dostálová