- : -
odehráno
FBŠ Všestary (sestava)
Florbalová akademie MB (sestava)
branky (asistence): 09:20 Klára Naimanová (Kristýna Sobotková), 18:58 Alena Machačová (Irena Palatínusová), 25:49 Tereza Kabátová, 28:09 Klára Naimanová (Kristýna Sobotková), 32:34 Klára Naimanová (Kristýna Sobotková), 37:21 Eliška Rábová (Michaela Heráková), 37:42 Kristýna Sobotková (Alena Machačová), 39:58 Irena Palatínusová, 40:23 Michaela Heráková, 41:53 Kristýna Sobotková (Alena Machačová)
zapisovatel online:
Macháček Miloš

FBŠ Všestary - Florbalová akademie MB 0:10
10. Klára Naimanová, 19. Alena Machačová, 26. Tereza Kabátová, 29. Klára Naimanová, 33. Klára Naimanová, 38. Eliška Rábová, 38. Kristýna Sobotková, 40. Irena Palatínusová, 41. Michaela Heráková, 42. Kristýna Sobotková; rozhodčí: Radek Hrdlička - Vít Ondrák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Hana Ryšavá ? - Adéla Nejezchlebová ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:6;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: Tento zápas byl úplně zbytečný, plný faulů a nepřesností. Komentář trenéra domácích: Oba dnešní zápasy daly našemu týmu hodně a poučily jsme se ze svých chyb. Florbalistky z Mladé Boleslavi nás kvalitou své hry přehrávaly, ale jsem ráda, že to děvčata nevzdala. Pro dnešek s Vámi loučíme. Sláva vítězům, čest poraženým.
44:00
Fanoušci se probudili a pějí oslavné chorály na počest hráček obou týmů.
41:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Alena Machačová (0:10).
40:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Heráková bez asistence (0:9).
39:59
Dnes je prostě nezastavitelná.
39:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová bez asistence (0:8).
37:42
37:42
Hráčky Všestar nestačily rychle zakleknou před rozehrávaný volný úder a MB je pohotovým rozehráním překvapila a zakončila do prázdné branky.
37:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Rábová, asistoval Michaela Heráková (0:6).
35:55
MuDr. Macháček opět přispěchal pomoci ležící hráčce, hráčka se už zvedá a je v pořádku. Ještě, že zubař místní ordiance měl dnes na nás čas.
34:00
Je vidno, že hráčky Všestar poslední gol trošku zarazil a už se nevrhají do soubojů s takovým odhodláním jako první dvě třetiny.
32:34
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Klára Naimanová, asistoval Kristýna Sobotková (0:5).
32:00
Na signály hráček MB, které dnes rozehrávají své volné údery, je radost pohledět. Je vidět, že jim na trénincích věují dost času.
30:10
Podle slavné písně Michala Davida "Říkal si Hurikán" vlétli hráčky MB do této třetiny.
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina nám ukazála, který z týmů má lepší mušku a MB své šance proměnila na rozdíl od Všestar, které se stálenenmohou trefit do černého. Před námi je poslední třetina, snad se dočkáme krásného florbalu, které potěší každého fanouška, který vážil dlouho cestu až sem v tomto deštivém počasí.
29:30
Čtyři střelecké pokusy od Všestar za 5 sekund. Stále bez branky.
28:09
28:09
Akce alias Barcelona nám předvedly hráčky MB.
27:30
U slavných budeme pokračovat. Hráčka Tereza Pešková napodobila bežce Forresta Gumpa, když obešla 3 hráčky a následně předložila lehce skákavý míček, který nebyl poslán do branky.
25:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová bez asistence (0:3).
24:37
Jeden z hlavních aktérů na hřišti, nebo-li rozhodčí, se nám pokusil při přerušení ukázat nějaký fotbalový tríček s balonkem, ale je vidět, že ještě nemá tolik natrénováno jako vítěz zlatého míče C. Ronaldo.
23:00
Ted se nám tu naskytla pasáž, kdy se rozhodčí se svou píšťalkou nezastaví a musí uklidnit hru, jelikož se nám tu vyskytuje až moc faulů.
21:30
Nacvičený signál z repertoáru MB končí na boční síti Všestarské branky.
20:00
Tvrdá hra na obou stranách ! To se divákům líbí.
18:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová, asistoval Irena Palatínusová (0:2).
18:30
Hraje se bez přerušení a rozhodčí si dlouho nezahráli na svoji píšťalu.
17:30
Berušek od střel MB stále přibývá na vypracovaných nohách hráček Všestar .
16:30
MB napadá ve třech hráčkách a dělaji velké problémy domácí obraně.
15:30
První velká = tutová šance Všestar nekončí brankou díky skvělému zákroku brankařky MB.
15:00
15:00
14:59
V první třetině jsme viděli plno zajímavých momentů. Nejzajímavější je asi vzestup hráček Všestar, který se oklepaly z prvního zápasu a snaží se být soupeřem hráčkám MB. Zdravotník nás právě informoval, že došlo u hráčky číslo 15 Všestar ke zhmoždění pravého boku mezi šestým a sedmým žebrem.
14:24
Právě došlo ke zranění domácí hráčky, která stále leží na hřišti, zdravotník ji ošetřuje, modleme se, ať to není nic vážného.
14:00
Hráčky MB se zakusují do soupeře jako dravé šelmy, ale přesto se jim nedaří pořádně ohrozit branku Všestar.
12:30
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a je vidět plno pohledných akcí jako na včerejší soutěži Miss krásy.
11:30
Po divokém forčekingu mladé Lenky Antalové byl písknut útočící faul, na hráčkách Všestar je vidět chuť hrát.
11:00
Na hřišti se právě odehrává bitva jako za dob císaře Napoleona.
09:20
07:00
Obránkyně Všestar nastavují svoje stehna proti soupeřovým střelám, aby co nejvíce pomohly jejich brankařce. Po zápase Po zápase půjdeme spočítat jejich berušky.
06:00
Zápas má mnohem větší náboj a diváci se zvedají ze svých sedadel.
05:00
Roztažení nohou typu provaz zastavila míček směřující do odkryté branky brankářky Všestar Hanky Ryšavé. Díky tomuto bravůrnímu zákroku je stav stále 0:0
02:00
Všestary se poučili z prvního zápasu a snaží se být důstojným soupeřem.
00:01
Hráčky Všestar začaly ještě s větším zápalem a snaží se dohnat manko z prvního zápasu.