5:1
- : -
odehráno
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (sestava)
branky (asistence): 02:34 Martin Klimsza (Matyáš Krebner), 03:37 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 05:13 Jan Hausmann (Daniel Cabejšek), 06:52 Jakub Sklenář, 10:17 Michal Kolář (jan Dobisík), 12:28 Jan Hausmann (Jakub Sklenář), 18:08 Daniel Cabejšek (Michal Kolář), 23:47 Jan Hausmann (Daniel Cabejšek), 31:01 Martin Klimsza (jan Dobisík), 38:12 Kryštof Krbec (Matyáš Krebner), 41:37 Daniel Cabejšek (Jan Hausmann), 42:54 Matyáš Krebner, 44:14 Jan Hausmann (Jakub Sklenář)
Sokol Pardubice PPAS (sestava)
branky (asistence): 00:57 Lukáš Slabý (Lukáš Prix), 11:21 David Žáček (Jan Savický), 28:05 David Žáček (Petr Černý), 39:19 Jan Savický (Ondřej Sláma)
zapisovatel online:
Daniel Vála

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Sokol Pardubice PPAS 13:4
3. Martin Klimsza, 4. Daniel Cabejšek, 6. Jan Hausmann, 7. Jakub Sklenář, 11. Michal Kolář, 13. Jan Hausmann, 19. Daniel Cabejšek, 24. Jan Hausmann, 32. Martin Klimsza, 39. Kryštof Krbec, 42. Daniel Cabejšek, 43. Matyáš Krebner, 45. Jan Hausmann - 1. Lukáš Slabý, 12. David Žáček, 29. David Žáček, 40. Jan Savický; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 0 + Pavel Koubík 5:4; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Toušek 13 - Martin Zahálka 17; po třetinách: 6:2, 2:1, 5:1;
45:00
Komentář trenéra Bohemians Michala Jedličky: ,,Velmi dobrý výkon od tak mladých hráčů".
45:00
Komentář trenéra Pardubic Milana Koubka: ,,Snažili jsme se jak jsme mohli, doufám že příští zápas bude lepší".
45:00
44:59
Poměr střel ve třetí třetině 12:5.
44:49
Vyloučen hráč Ondřej Sláma družstva Sokol Pardubice PPAS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Hausmann, asistoval Jakub Sklenář (13:4).
42:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner bez asistence (12:4).
42:30
Na obě brány jde velký počet střel.
41:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Hausmann (11:4).
39:19
Branku družstva Sokol Pardubice PPAS vstřelil Jan Savický, asistoval Ondřej Sláma (10:4).
38:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Matyáš Krebner (10:3).
34:58
Skvělé zákroky obou brankářů.
32:39
Poměr střel ve druhé třetině 9:5.
31:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Klimsza, asistoval jan Dobisík (9:3).
30:00
30:00
29:12
Produktivita Bohemians klesá a poměr sil se vyrovnává.
28:05
Branku družstva Sokol Pardubice PPAS vstřelil David Žáček, asistoval Petr Černý (8:3).
25:16
Pardubice jsou pod neustálým tlakem.
23:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Hausmann, asistoval Daniel Cabejšek (8:2).
23:03
Utkání sleduje 43 diváků.
21:04
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Sokol Pardubice PPAS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:27
Velká šance Pardubic končí těsně vedle.
18:53
Neuznaný gól Bohemians.
18:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Michal Kolář (7:2).
18:05
Velké šance na obou stranách.
16:49
V úvodu druhé třetiny u míčku stále Pardubice.
11:21
Branku družstva Sokol Pardubice PPAS vstřelil David Žáček, asistoval Jan Savický (5:2).
10:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Kolář, asistoval jan Dobisík (5:1).
09:25
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice PPAS na 2 minuty za hrubost.
09:15
Bohemians i přes své oslabení ovládají hru.
06:52
Timeout Sokol Pardubice PPAS
06:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Sklenář bez asistence (4:1).
05:16
Vyloučen hráč Pavel Koubík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minut za vysoká hokejka.
05:13
03:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (2:1).
03:07
02:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Klimsza, asistoval Matyáš Krebner (1:1).
00:57
Branku družstva Sokol Pardubice PPAS vstřelil Lukáš Slabý, asistoval Lukáš Prix (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice PPAS: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, David Žáček, Jan Savický, Lukáš Prix, Petr Černý
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Toušek; hráči v poli: Martin Doležal, Martin Klimsza, Kryštof Krbec, Matyáš Krebner, jan Dobisík