3:0
- : -
odehráno
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 05:28 Adam Tlapák (Petr Brautferger), 07:34 Martin Panáček (Ondřej Němeček), 09:15 Petr Brautferger (Milan Meliš), 11:49 Jan Wojnar (Karel Hrdinka), 18:00 Martin Panáček (Ondřej Němeček), 19:36 Petr Brautferger (Milan Meliš), 22:07 Petr Brautferger (Milan Meliš), 22:33 Michal Hudera (Jakub Kolísko), 26:13 David Hanč (Filip Langer), 28:42 Martin Panáček (Lukáš Měřička), 30:24 Vojtěch Šafář (Martin Mühlfait), 31:06 Michal Hudera (Lukáš Měřička), 39:42 Milan Meliš (Adam Tlapák)
TJ Znojmo LAUFEN CZ (sestava)
zapisovatel online:
Daniel Vála

Tatran Střešovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 13:0
6. Adam Tlapák, 8. Martin Panáček, 10. Petr Brautferger, 12. Jan Wojnar, 19. Martin Panáček, 20. Petr Brautferger, 23. Petr Brautferger, 23. Michal Hudera, 27. David Hanč, 29. Martin Panáček, 31. Vojtěch Šafář, 32. Michal Hudera, 40. Milan Meliš; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Oskar Blaha 5 - Jan Hándl 27; po třetinách: 4:0, 6:0, 3:0;
45:00
Komentář trenéra Tatranu Jonáše Merty: ,,Škoda, že soupeř nemohl přijet v plné sestavě".
45:00
Komentář trenéra Znojma Petra Chocholy: ,,Bohužel jsme dneska nebyli v plné síle, děkuji hráčům za výkon".
45:00
44:59
Poměr střel ve třetí třetině 15:1.
40:43
Ani v poslední třetině se nedaří Znojmu prosadit.
39:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Adam Tlapák (13:0).
37:10
Rychlá kombinace Tatranu končí mimo.
33:12
Tatran opět u míčku, Znojmo se brání.
31:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Hudera, asistoval Lukáš Měřička (12:0).
30:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Martin Mühlfait (11:0).
30:18
Poměr střel v druhé třetině 15:1.
30:00
30:00
28:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Panáček, asistoval Lukáš Měřička (10:0).
27:57
Hra se stále odehrává před brankou Znojma.
26:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Hanč, asistoval Filip Langer (9:0).
25:52
Utkání sleduje 63 diváků.
23:50
Tatran velmi rychle kombinuje a nepouští Znojmo vůbec do hry.
22:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michal Hudera, asistoval Jakub Kolísko (8:0).
22:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Milan Meliš (7:0).
20:48
Brankář Znojma chytá další velké šance Tatranu.
19:36
18:41
Znojmo se jen obtížně dostává k míčku.
18:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Panáček, asistoval Ondřej Němeček (5:0).
15:59
Vyloučen hráč Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
15:59
Tatran vyvíjí tlak hned od začátku a zahraje si přesilovku.
11:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Karel Hrdinka (4:0).
11:27
Znojmu se nedaří dostat ze svého obranného pásma.