4:2
- : -
odehráno
1. SC Vítkovice Oxdog (sestava)
branky (asistence): 05:21 Jiří Besta, 15:19 Daniel Krejčíř (Václav Jurdzin), 19:32 Daniel Pastrňák (Martin Ulman), 23:07 Daniel Pastrňák (Martin Ulman), 27:32 Rostislav Gattnar (Daniel Krejčíř), 29:28 Adam Obertan (Radek Šomodi), 31:32 Rostislav Gattnar (Jiří Besta), 36:57 Petr Šomodi (Daniel Filip), 37:29 Petr Šomodi (Radek Šomodi), 43:32 Martin Děček (Daniel Krejčíř)
Florbal Ústí (sestava)
branky (asistence): 07:11 Mikuláš Krbec, 19:16 Adam Stibor (Jiří Günther), 38:38 Josef Novák, 40:43 Josef Novák (Václav Pazderka)
zapisovatel online:
Daniel Vála

1. SC Vítkovice Oxdog - Florbal Ústí 10:4
6. Jiří Besta, 16. Daniel Krejčíř, 20. Daniel Pastrňák, 24. Daniel Pastrňák, 28. Rostislav Gattnar, 30. Adam Obertan, 32. Rostislav Gattnar, 37. Petr Šomodi, 38. Petr Šomodi, 44. Martin Děček - 8. Mikuláš Krbec, 20. Adam Stibor, 39. Josef Novák, 41. Josef Novák; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 18 - Marek Netopilík 19; po třetinách: 1:1, 5:1, 4:2;
45:00
Komentář trenéra Vítkovic Filipa Miroslava: ,,Děkuji divákům za skvělou atmosféru a znova se nám potvrdilo, že nejsme schopní hrát technicky a takticky zvládnutý zápas se soupeřem, který hraje tvrdě, někdy i za hranici pravidel. Děkuji soupeřovi za zápas".
45:00
Komentář trenéra Ústí Marka Vojty: ,,Úvod zápasu jsme měli dobrý, postupem času jsme však ztratili výkon a obrana byla špatná. Děkuji fanouškům a soupeři za sehraný zápas".
45:00
44:59
Poměr střel ve třetí třetině 9:9.
43:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Martin Děček, asistoval Daniel Krejčíř (10:4).
42:01
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:53
Ústí se snaží dohnat gólovou ztrátu a vyvíjí tlak na soupeře.
40:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Václav Pazderka (9:4).
38:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (9:3).
37:29
Timeout Florbal Ústí
37:29
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Petr Šomodi, asistoval Radek Šomodi (9:2).
36:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Petr Šomodi, asistoval Daniel Filip (8:2).
36:50
Hosté v plném počtu.
36:10
Ústí zatím úspěšně brání Vítkovickou přesilovku.
34:50
Vyloučen hráč Karel Myslivec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
34:08
Zápas je poměrně vyrovnaný, ale Vítkovice jsou úspěšnější v zakončení.
31:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jiří Besta (7:2).
30:59
Vyloučen hráč Patrik Šredl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
30:21
Poměr střel ve druhé třetině 9:8.
30:00
30:00
29:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Obertan, asistoval Radek Šomodi (6:2).
28:48
Oba týmy v plném počtu.
27:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Daniel Krejčíř (5:2).
26:37
Trestné střílení družstva 1. SC Vítkovice Oxdog neproměnil Jiří Besta.
26:37
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
26:21
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hrubost.
26:00
Vítkovice vyvíjejí tlak na obranu soupeře.
23:07
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Daniel Pastrňák, asistoval Martin Ulman (4:2).
22:34
Hra je opět velmi vyrovnaná.
20:23
Tempo hry se zvýšilo o 100%.
19:32
19:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Günther (2:2).
18:18
Domácí v plném počtu.
18:07
Ústí se snaží využít přesilovky, dvě slibné střely pouze na brankáře.
16:18
Vyloučen hráč Jakub Lukáč družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za bránění ve hře.
15:32
Utkání sleduje 55 diváků.
15:19
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Václav Jurdzin (2:1).
12:56
Gólman Ústí chytá dvě velké šance Vítkovic.
09:59
09:27
Obránci Ústí skvěle brání přesilovou hru Vítkovic.
07:59
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
07:12
Ústí využívá trestné střílení.
07:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec bez asistence (1:1).
05:21
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jiří Besta bez asistence (1:0).